Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry chłopaki, że nie odzywałem się na forum, doła miałem porostu. Po ostatniej przejażdżce po oranym były pogięte koła i tym podobne. No co prawda nie w moim sprzęcie ale trasę wybrałem osobiście więc wiecie :)

Co do polatania w piątek lub sobotę to jestem na tak. Patrząc na prognozy to pewnie bardziej sobota będzie nam sprzyjać. Tylko napewno Wy wybieracie trase przelotu no i ja już nie prowadzę peletonu, mogę co najwyżej go zamykać :)

Ps. Arek ja olej co prawda wg. producenta mam wymieniać co 6 000 km ale Tobie też tak radzę, po 12 000 km olej spuszczony wyglądał jak brudna ropa a kilka kropel, które spadły na beton poprostu odparowały i nawet tłusta plama po nich nie została. Silnik na takim smarowidle napewno nie ma łatwo.

Odnośnik do komentarza

Tak, też jestem za, sobota godz. 15-ta KFC, Limmp1 obiecał, że bez plastików, bo niby tylko one mają awarię, będzie również, czekamy Michale, czekamy !!!

Jak nie przyjedziesz, to stawiasz wszystkim flaszkę.

Ps. Bogdan, spoko będę olej wymieniał co 10 tyś km. Jak na Zacną markę przystało.

Ale to ciekawe, tyle tysięcy kilometrów zrobiłem jeżdżąc z Tobą i mi się felgi nigdy nie pokrzywiły? Coś tu jest nie tak ?

Aaaa zapomniałem, że ja Zacną **** marką jeżdżę. :drunk:

**** Zacna marka - nie dotyczy i nie mylić z pojazdem jednośladowym m-ki Gruz!!! Made in Limm.... do zacnej można zaliczyć Hondę Helix itd.

Odnośnik do komentarza

Michał proszę bez insynuacji osobistych po 0.7 to możemy dopiero z Arkiem wypić ei24kolacjawsam.gif?gl=PLale Przyznaje Arkowi racje najpierw T-CUŚ cały czas problemy z prądem Obraz%2525252844%25252529.gif?gl=PL teraz gruz ei24cegly.gif?gl=PLkiedy ty w końcu zaczniesz normalnie jeździć porządnym kultowym skutem i na dodatek zacnej marki driving_moto.gif?gl=PL. Arek mała poprawka do zacnej 23_130_8.gif?gl=PLzalicza się 4_17_10.gif?gl=PLkultowy skuter Honda Helix . (można to błąd stylistyczny , bo od helixa się wszystko zaczęło )

P.S. Co do soboty to jeszcze nie wiem bo kończę zajęcia z dziećmi o 15.00

Odnośnik do komentarza

Tak, Klimuś on to śmiga, tak jak pisałem wcześniej, w laczkach z kuchni do pokoju, dziś też pewnie zmęczony bo kilka kilo zniczy musiał zanieść pieszo na cmentarz, oj Michał, Michał, weź się za siebie.

Sobota jeśli pogoda dopisze, się spotykamy, (nawet bez plastików) :rolleyes1:

Ps. Prognozy nam chyba nie sprzyjają jednak?

Odnośnik do komentarza

W sobotę nie dam rady dojechać na spotkanie, mam gości nieprzewidzianych. Niestety takie życie.

Michał w kapciach czy bez, co za różnica i tak jesteś herbatkowiec , ale rozumiem o żonę trzeba dbać. Jak by coś, zawsze przyjmę i poprowadzę postępowanie znęcania się żony nad Tobą. Zrobię to najlepiej jak umiem. B)

W kapciach czy bez to nie ma znaczenia.

Jesteśmy z Tobą Michał.

Odnośnik do komentarza

Ja gości jutro mieć nie mam zamiaru ale o pojeżdżeniu na 2OO nie ma mowy, od przeszło tygodnia leczę domowymi sposobami grypę i jak narazie poprawy nie widzę a nawet wprost przeciwnie. Pewnie skończy się to antybiotykiem i przymusowym leżakowaniem w domowym zaciszu B)

Odnośnik do komentarza

jaka ta młodzież chorowita,flaszkę z miodem trzeba wypróbować i przejdzie na żonę,no to chłopcy sobie polatali,Boguś są jeszcze lepsze metody tzn młoda.......i od razu przejdzie więcej na pw

Odnośnik do komentarza

Boguś są jeszcze lepsze metody tzn młoda.......i od razu przejdzie więcej na pw

Popatrz no, jaki to się terapeuta teraz zrobił?

Bogdan, czuję, że on Cię chce wciągnąć to swojej sekty, tylko patrzeć, a na Burgmanie lada dzień będą trupie czaszki!!! ;)

Odnośnik do komentarza

Gniota to masz ty przyjacielui ;) i znawco sposobów kleienia i spawania plastiku w tej dziedzinie jesteś mistrzem, a co do twojego rzekomego picia flaszki to jakoś ostatnio szybko ode mnie z domu uciekałeś ;) mimo że Wiola robiła już żarcie pod wódeczke. Także w tym temacie powinieneś milczeć :D . Arek on gdy nosi herbatkę poprostu wtedy śpiewa pójde boso ;) ale spoko Michale jesteśmy z tobą .

Odnośnik do komentarza

gniot t helix zawsze będzie,nie uciekłem tylko jestem degustator a nie pijak,Bogdan nie daj się omanić

jest taki wredny duet Komen.....t oraz Kli....k co twierdzą że zacną marką jeżdzą,niby koledzy

Odnośnik do komentarza

To jak tam panowie? Ktos dzis bedzie czy nie bedzie nikogo, ja tez jestem troche jeszcze przeziebiony ale jak trzeba to ruszam, tylko zebym sam nie byl ;)

Odnośnik do komentarza

EL KOMENDANTE czy ty to czytasz ei28rtfm.gif?gl=PLco ten właściciel gruza chatownik.gif?gl=PLwypisuje znowu coś było i ścieżka za długa :ninja: albo coś jarał ei24blant7.gif?gl=PL . Trzeba z nim chyba odpowiednio porozmawiać ei24czekamzbaseboolem.gif?gl=PLBogdan ty się nie daj temu co czaszki na błotniku maluje bo źleei24kulas.gif?gl=PL skończysz ei24polegl.gif?gl=PL A swoją drogą może byśmy zrobili imprezę muzycznoei24impreza4.gif?gl=PL alkoholowoei24impreza1.gif?gl=PL taneczną ei24taniec1.gif?gl=PLei29dance5.gif?gl=PL

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...