Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

witam brać skuterową z Płocka jestem z Żuromina mam pytanie jaka jest droga z Płocka do Włocławka jeszcze nadają ciepło na nadchodzący weekend planuję trasę właśnie w tamtym kierunku.

Odnośnik do komentarza

na Włocławek masz całkiem przyzwoitą drogę i krajobrazy leśne,dobra kawa pod żaglami po drodze,ale Włocławek do jazdy koszmar a i policja do niczego nie to co porządna na wsi w Gąbinie i kawę mają i pogadają, Arek pamiętam jak jutro bedę jechał na działkę to podjadę ,mogę przelać też kasę na konto albo zaproszenie na kawę przyjmę tylko rozpuszczalna z mlekiem musi być

daj wczesniej znak to zrobimy bramkę jak na weselu :msn-wink::clapping::msn-cry::frusty::) :)

latamy coś w weekend czy już sezon zimowy jest u niektórych

Odnośnik do komentarza

Michał, ty jako alkoholik, to tobie to tylko jedno w głowie, "wódka" ? żadnej wódki nie było, tylko poważne rozmowy. Dyskusje na temat "gruzu" itd.

Kolega spokojny niech będzie, założy ciepłe łapcie, poda żonie ciepłą herbatkę, wyluzuje się, i niech fantazji da spokój.

Dobra rada przyjaciela, fantazja nie jest dobrym doradcą !!!

Czy ja lub Emil wyglądamy na tym zdjęciu na osoby, które by spożywały wódkę ? Ocenę zostawiam kolegom.

Odnośnik do komentarza

Witam, no nareszcie w czwartek przylatuje z Hamburga do Warszawy, także możemy polatać jak będzie pogoda: piątek lub sobota, ciekawe czy mój sprzęt jeszcze zapali, a tak wogóle to strasznie tu zimno brrrrrrrr.

Odnośnik do komentarza

ocena jest na tak widać te pijackie mordki na zdjęciu,chyba że to atrapa butelki z wódką, Master trzymam dla ciebie pogodę na wekend

jak nie zapali to się go popchnie z górki albo złożysz zamówienie na dostawę prądu

Odnośnik do komentarza

planowali planowali i du...pa nie pojechali. pogoda slaba a na to lekarstwa brak. MA5TER dawaj dawaj jak beda klopoty z rozruchem to pomozemy :clapping: Michal jak tak bedzie dalej to trzeba chociaz po poziomach w garazu polatac, albo 0,5 l. opanowac przy maszynach ze smutku - jak tu Panowie ze zdjecia hahaha...

Odnośnik do komentarza

może poczekamy na mastera i razem !TOMCAT !TOMCAT polatamy ja mam propozycje na sobote !scooter !scooter !scooter

Kurde tylko mi sobota nie pasi :blush: sprzedaliśmy trójkę dzieciaków i ... Nie wiem co to się dokładnie będzie działo, ale gdyby jakieś zmiany nastąpiły ja się pisze napewno :)

Odnośnik do komentarza

Ja tak jak pisałem do niedzieli jestem uziemiony, niestety.

Ps. Michał Ty w garażu chcesz spożywać ? Teraz są zimne noce, weź ze 4 śpiwory byś nie zmarzł w nocy.

A pamiętaj, taksówka to nie samolot, nie ma torebek foliowych na choroby lokomocyjne.

Odnośnik do komentarza

jestem,jestem i obserwuję ............ :) Młody jeszcze trzy kolejki gra piątek/sobota lub niedziela tak więc...... :(

ale jestem na forum i gdy termin się zwolnił to dołączam do Was Maxi Wariaty :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...