Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2010


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzys-68

    25

  • Bobas

    22

  • michu

    19

  • fundi600

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Pierwsze osoby za, ale podajcie dokładny termin!

Dla nas 3 niedziela każdego miesiąca jest nie osiągalna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj po ponad 2miesiącach przerwy usłyszałem chyba najpiękniejszy dzwięk - silnik zacnej zagadał ;) !happybth !happybth .Wyjechałem tylko kawałek z garażu bo dalej niestety lodowisko ;) .

Zacna po pełnym serwisie, nowe oponki i takie tam no i prawie stan salonowy !happybth ,pozostało tylko czekać na wiosnę ;) .Widziałem miny sąsiadów , pewnie myśleli , że mi już kompletnie odwaliło , a ja jak mały chłopiec - banan od ucha do ucha !happybth .

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj po ponad 2miesiącach przerwy usłyszałem chyba najpiękniejszy dzwięk - silnik zacnej zagadał ;)  :D  :D .Wyjechałem tylko kawałek z garażu bo dalej niestety lodowisko :( .

Zacna po pełnym serwisie, nowe oponki i takie tam no i prawie stan salonowy ;) ,pozostało tylko czekać na wiosnę  ;) .Widziałem miny sąsiadów , pewnie myśleli , że mi już kompletnie odwaliło , a ja jak mały chłopiec - banan od ucha do ucha :D .

Nie przejmuj się Robert, ja wczoraj znowu zdjąłem pokrowiec, żeby posiediec. !OKK !scooter .

Niestety patrzałem na prognozę w Pogodynce. ;) Kurcze szkoda gadac.!sciana !placz1

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.Trochę mnie na forum nie było ale mimo to cały czas jestem obecny !scooter .Na najbliższym spotkaniu nie zjawimy się , ale cały czas intensywnie myślę o pomorsim otwarciu sezonu w mielnie (oczywiście jako zwykłe weekendowe miłe spotkanko, bo jeszcze nie mam doświadczenia w organizacji grubszych imprez) !placz1

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj po ponad 2miesiącach przerwy usłyszałem chyba najpiękniejszy dzwięk - silnik zacnej zagadał :rolleyes::D;) .Wyjechałem tylko kawałek z garażu bo dalej niestety lodowisko :( .

Zacna po pełnym serwisie, nowe oponki i takie tam no i prawie stan salonowy ;) ,pozostało tylko czekać na wiosnę ;) .Widziałem miny sąsiadów , pewnie myśleli , że mi już kompletnie odwaliło , a ja jak mały chłopiec - banan od ucha do ucha :D .

Robert !OKK Szacun

Cieszę się ,że twoja Ślicznotka jest przygotowana do sezonu :D:D !OK

Odnośnik do komentarza

Spokojnie spokojnie jako prezes ZACNEJ zajadę i ocenię , Co tam serdeczny Kolega porabiał i jak ZACNA jest przygotowana do sezonu !OKK !OK . Co prawda wybieram się do kolegi prawie cztery tygodnie i jakoś czasu brak .

Ale jak znam Robsonka to na pewno wsadził w ZACNĄ wiele pracy i czasu i wysiłku dlatego mam takich Kolegów ;):rolleyes: , i jestem z Nich dumny , nie że by tam zaraz wazelinowac .

P.S

Raport po kontrolny zostanie zapodany :D:D .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam wszystkich.Trochę mnie na forum nie było ale mimo to cały czas jestem obecny  :rolleyes:  .Na najbliższym spotkaniu nie zjawimy się , ale cały czas intensywnie myślę o pomorsim otwarciu sezonu w mielnie (oczywiście jako zwykłe weekendowe miłe spotkanko, bo jeszcze nie mam doświadczenia w organizacji grubszych imprez) :D

Damian, zwykła imprezka weekendowa zawsze mile widziana.

szczegóły można ustalić na GG lub SKYPE, oczywiście jestem do pomocy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mielno, Mielenko, Chłopy, Sarbinowo czy Unieście co za różnica Spotkanie i jazda na :rolleyes: się liczy. :D;)

Odnośnik do komentarza
.Widziałem miny sąsiadów , pewnie myśleli , że mi już kompletnie odwaliło , a ja jak mały chłopiec - banan od ucha do ucha ;) .

Robsonek, nieźle :D

Ja na razie chodzę z samą kierownicą w koło bloku i sąsiedzi też się dziwnie patrzą pytając, czy nie jest zbyt zimno na takie motocyklowe szaleństwa :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kurde - chyba muszę wcześnie wstać jutro , bo inspekcja się szykuje w osobie tego spod Kowalewa :D , chyba nie zasnę dzisiaj z wrażenia !winkiss

Odnośnik do komentarza

Dzieki Marek za propozyce pomocy.Narazie rozdlądam się u sasiadów za jakimś noclegiem.Myślę że bedzie kilka opcji do wyboru.Jak będę miał coś konkretnego do dam ja na forum aby Naród ocenił :D

Odnośnik do komentarza
pewnie myśleli , że mi już kompletnie odwaliło ,

Ja na razie chodzę z samą kierownicą w koło bloku i sąsiedzi też się dziwnie patrzą pytając, czy nie jest zbyt zimno na takie motocyklowe szaleństwa :(

Bobas :lol: to Mi wygląda na urojenie- maniakalne :( zalecam natychmiastowy zakup :D lub spotkanie z !winkiss

Robercie tu też widzę podobne objawy, ale Ja pomogę stanąć !yeah Wam na nogi hi hi :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam :lol: .

No i się stało !YES .

Kontrola a raczej inspekcja , wypadła celująco , ZACNA po prostu błyszczała .

W świetle co prawda garażowym ale było na co oko założyc B):( .

Co prawda czas mnie gonił ale praca jako prezesa została do ceniona , i zostałem poczęstowany , filiżanką gorącej herbatki :D .

Wpadł mi tylko jeden temat , czy aby ZACNA zatankowana pod korek ;):( , jakoś wyleciało :( .

Robson pozdrawiam i uważam inspekcję za zaliczoną na piątkę , i ten tego szacun Kolego :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co to za inspekcja ? albo relacja? co to ma być. Gdzie szczegóły

czy opony dobrze założone ?

czy oleje pozmieniane ?

czy filtry wymienione ?

jak wentyle pozakładał czy w lewo, czy w prawo ?

Co nas obchodzi jakaś herbatka bez cukru.

Odnośnik do komentarza

Dobra dobra żal Koledze że nie dojechał co ? :P .

Następnym razem inspekcja będzie dłuższa , no o jakieś cztery godziny B) .

Ale jak zapewniał mnie sam zainteresowany , zapodane przez Kolegę Fundiego tematy techniczne oraz tematy związane z eksploatacją ZACNEJ zostały wykonane :P .

P.S

Jak czasami pisze BIGU . Temat inspekcji zamykam ;):lol: .

Postawi i tak postawi , nie ma to tamto :lol: !YES B) .

Robson to Robson ;):D;) .

Odnośnik do komentarza
.

Postawi i tak postawi , nie ma to tamto :rolleyes: !happybth !happybth .

Robson to Robson !happybth !happybth !happybth .

Gdzie i kiedy? !happybth !happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Spokojnie z tym stawianiem, poczekajcie jeszcze kilka dni a może coś się wyklaruje z tym stawianiem tylko jeszcze chwilkę cierpliwości !happybth , dajcie pokombinować bez stresu większego !happybth .

Odnośnik do komentarza
.

Postawi i tak postawi , nie ma to tamto  !happybth  !happybth  :blink: .

Robson to Robson  ;)  !tut  ;) .

Gdzie i kiedy? !YES !YES :lol::lol:

dzisiaj każdemu po faworku :lol:

Odnośnik do komentarza
Siemka

Ale się najadłem pączusiów :);)

Michu ty grubasie !V lepiej byś wziął !OK coś przezroczystego, co ma mniej kalorii :)

Siemik spokojnie !happybth czekamy na cynk ty robisz fajne spotkania !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomas Ty sam jesteś jak ten pączuś , a to przezroczyste ma więcej kalorii od pączków !tut !piwko

P.S. A już myślałem , że depresja zimowa minęła , a tu tego białego gówna znowu napadało.Zaczynam zazdraszczać tym , co zamieszkują w blokach !holiday .

Podobno dopiero latem ma przyjść odwilż !holiday :):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...