Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2010


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak nastało luty, więc trzeba ubrać ciepłe buty

Myśleć Panie i Panowie co z tym naszym spotkaniem !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzys-68

    25

  • Bobas

    22

  • michu

    19

  • fundi600

    15

Top użytkownicy w tym temacie

QUOTE (czaro69 @ 1-02-2010, 16:33 )

....

Jak impreza będzie w dzień roboczy i w Bydgoszczy to wpadnę pogadać, raczej do Chojnic i Chełmna to nie pojadę...

Jestem jak najbardziej za ....

preferuje również Bydgoszcz....

jeśli gdzieś tam.... to też nie jadę ...sorki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę że spotkanie w dzień roboczy chyba nie ma sensu, nadal jestem za noclegiem, fajnie by było z soboty na niedzielę. :D

Odnośnik do komentarza
Myślę że spotkanie w dzień roboczy chyba nie ma sensu, nadal jestem za noclegiem, fajnie by było z soboty na niedzielę. :D

Niestety, ale w sobotę i w niedzielę, jestem w domowych pieleszach :D

Odnośnik do komentarza
Myślę że spotkanie w dzień roboczy chyba nie ma sensu, nadal jestem za noclegiem, fajnie by było z soboty na niedzielę. !happybth

Oczywiście, że sobota i niedziela !happybth możemy się spotkać w okolicach Świecia :(

Mareczek dobrze podpowiedział, że i parę osób dotarłoby z Pomorskiego B)

TAK, ŻE ZAPISYWAĆ SIĘ, KTO CHĘTNY B)

Bobas twoje strony odpadają !happybth tam nam nie służy klimat :lol:B)

Odnośnik do komentarza

TAK, ŻE ZAPISYWAĆ SIĘ, KTO CHĘTNY :rolleyes:

No, ale do czego się zapisywać ?

Jaka to bedzie impreza ?

Kiedy ona bedzie ?

Jeśli śmigamy na 2 dni to ktos musi podjąć się organizacji itp.

Kto chętyny ?

Odnośnik do komentarza

No, ale do czego się zapisywać ?

Jaka to bedzie impreza ?

Musimy wiedzieć ile osób jest chętnych !yeah i wtedy poszukamy miejsca w Internecie :lol: proste, CO whist

Impreza będzie oczywiście !yawn :lol:B):lol:

Odnośnik do komentarza

No i się wydało !sciana , ja niestety nie dam rady , inwestycję zaczynam a szkoda bo pączki z Wami to by było coś .

Ale jak poproszę Manie to mi może upiecze !sciana .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To może ja coś podpowiem.To niech Upiorek coś znajdzie koło domu jakiś tani hotelik lub coś do przekimania i w tedy już by się nie wymigał, zawsze mógłby wpaść po robocie.I pączkami się podzielić zrobionymi przez siebie !sciana

Dla mnie to i tak "wsio rybka" gdzie jadę i tak mam zawsze najdalej na spotkanka a przecież nie liczy się gdzie będę spał tylko z kim się spotkam.

Żeby nie było tak smutno to mogę przyjechać skuterem !sciana

dsc02009n.jpg

dsc02011u.jpg

dsc02013nt.jpg

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to i tak "wsio rybka" gdzie jadę i tak mam zawsze najdalej na spotkanka a przecież nie liczy się gdzie będę spał tylko z kim

No Siemik Ty to jesteś :huh: !sciana !sciana !sciana

Odnośnik do komentarza

Myślałem, że tylko mi odbija - w niedzielę poszedłem do garażu i musiałem chociaż popatrzec i pogłaskac Yamahę :P;)

ale widzę, że Siemik jest w gorszym stanie ode mnie - musiał wyciągnąc i pokazac. :P

Nie zapomnijcie jak będziecie jedli te pączki, że w niedzielę są Walentynki, coby Wasze Walentynki nie musiały przypominac, ponieważ najlepszym sposobem żeby zapamiętac jest raz zapomniec :P.

Ja z Olgą niestety nie będziemy, wcześniej zabukowałem weekend w Ciechocinku - ale o tym sza, bo ma byc niespodzianka. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ciechocinek??? ;) też nie głupie ale nie :D tam nie można było by rozmawiać do późnego ranka :angry: ale Wam Radku życzę :o udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza

No, ale do czego się zapisywać ?

Jaka to bedzie impreza ?

Musimy wiedzieć ile osób jest chętnych :angry: i wtedy poszukamy miejsca w Internecie :o proste, CO ;)

Impreza będzie oczywiście :o:D;):D

możetutaj

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie jedyny słuszny termin to 20,21 luty niestety inny termin odpada z racji pracy. Na ten termin się pisze, agroturystyka wskazana. !OKK :angry:

Odnośnik do komentarza

Koledzy, co do daty jestem do waszych usług !OKK ja się dostosuję ;)

Możemy zrobić spotkanie !piwko tak jak zaproponował Krzyś 68 !holiday w Grudziądzu ;);)

Odnośnik do komentarza

Możemy zrobić spotkanie :)  tak jak zaproponował Krzyś 68  !YES w Grudziądzu ;)  :(

Popieram !OK

Dla mnie jedyny słuszny termin to 20,21 luty niestety inny termin odpada z racji pracy. Na ten termin się pisze, agroturystyka wskazana. :)  !V

Tak tak !OK

Termin jak i miejsce jest super można w grocie solankowej 2druga.gifjak i basenie posiedzieć ( dla zdrowotności) oczywiście :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...