Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2010


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • krzys-68

    25

  • Bobas

    22

  • michu

    19

  • fundi600

    15

Top użytkownicy w tym temacie

Grudziądz to dobre miejsce na spotkanie tym bardziej dla mnie bo ja jak narazie chodzę na czterech ,mam 2 własne nogi i 2 aluminiowe więc jak by co to łatwiej będzie od stołu wstać po :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko koledzy , nowe oponki do zacnej dziś założone i wyważone , jutro !happybth będzie już stał na kołach i możemy śmigać ;) , tylko jeszcze jakieś kolce powkręcam co by się za bardzo nie ślizgać , bo jak nie to się k.... pozabijamy na tych drogach i z imprezy nici :):)

Odnośnik do komentarza
o jakim terminie spotkania rozmawiamy , bo padły dwie daty? :rolleyes:

Dla mnie najlepiej 19-21 luty 2010r (2 nocki )

ewentualnie 20-21 luty 2010r (1 noc)

Może jeszcze ktoś z 3Miasta zgłosi chęć spotkania się „gdzieś tam”? !OKK !OK :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zajebi.... od 19.02 jestem na wyjeździe :P i za nic w świecie nie będę mógł się spotkać z Wami !w00t

No chyba że w Białce Tatrzańskiej !bicz .

Odnośnik do komentarza

Może wiec jakis marcowy termin,prawie wiosenny !bicz

z wyprzedzeniem to każdy bedzie mógł sobie zaplanowac? !w00t

Odnośnik do komentarza
Coś widzę ,że ciężko nam to idzie  :angry: chyba nas ta zima przytłoczyła  B)

Oj przytłoczyła :(

Może rzeczywiście przełozyć nasze spotkanie na pierwsze wiosenne dni. ;)

To już niebawem.

Ja osobiście jak jechałbym teraz to po, np. miesiącu nie mógłbym ponownie śmigać na kilka dni B)

A tak odpalimy nasze maszyny, dodamy gazu i z wiosennym powiewem we włosach spotkamy się na całego z bananami na buziach :(:P !piwko

Proponuję Zalew Koronowski pod Bydgoszczą albo Chełmno albo Świecie albo Fojutowo albo Rudzki Most albo Raciąski Młyn albo........ już sam nie wiem co :angry:

Odnośnik do komentarza

Miały być pączki 11 lutego a tu impreza jest proponowana na wiosnę?? :angry:

Żartuję oczywiście.... !piwko Może inny termin będzie lepszy? :angry:

Odnośnik do komentarza
Miały być pączki 11 lutego a tu impreza jest proponowana na wiosnę?? :(

Żartuję oczywiście.... :angry: Może inny termin będzie lepszy? :angry:

nie prowokuj bo zaraz padnie hasło ze "zaczynają z pączkami a skonczą wiosną" !piwko

Odnośnik do komentarza
Krzyś68 czekamy na Ciebie a TY nić  :)

Oooooooooooooooooooo Koledzy z (CG) jest Was w tym mieście sporo, mogli byście pod przewodnictwem Prezesa zorganizować spotkanko 2druga.gif2druga.gif

Odnośnik do komentarza
Krzyś68 czekamy na Ciebie a TY nić  whist

Wypadało by Byś się wykazał  !YES na forum jesteś z GRUDZIĄDZA

:) prawie CG powinieneś dodać :) bo rej. tak jakoś bardziej CSW...:lol:

a ostatnio jestem strasznie whist zarobiony i wyczekuję wiosny :)

Odnośnik do komentarza

Krzyś- 68, nie chcę być nieprzyjemny i nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał, ale jeszcze nie było chwili, w której miałbyś choć chwilę czasu tylko dla siebie. Jak będziesz biegł w takim tempie to jeszcze nam na zawał padniesz :)

Zapewniam Cię, że każdy z nas ma rodziny, pracę i wiele innych obowiązków.

Niektórzy nawet muszą walczyć z żonami o swoją pasję stawiając wiele ważnych spraw na ostrzu noża.

Jak to mowią * dla chcącego nie ma nic trudnego* :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Krzyś- 68, nie chcę być nieprzyjemny i nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał, ale jeszcze nie było chwili, w której miałbyś choć chwilę czasu tylko dla siebie. Jak będziesz biegł w takim tempie to jeszcze nam na zawał padniesz :)

Zapewniam Cię, że każdy z nas ma rodziny, pracę i wiele innych obowiązków.

Niektórzy nawet muszą walczyć z żonami o swoją pasję stawiając wiele ważnych spraw na ostrzu noża.

Jak to mowią * dla chcącego nie ma nic trudnego* !YES

Babas jesteś Wielki wyjełeś mi to z myśli.

Ale czego się nie robi dla swoich zachcianek :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka widzę ze brak chętnych na zorganizowanie spotkanka :) fajnie było by gdyby połączyć sptkonie z kuligiem.Może w tym kierunku się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Krzyś- 68, nie chcę być nieprzyjemny i nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał, ale jeszcze nie było chwili, w której miałbyś choć chwilę czasu tylko dla siebie. Jak będziesz biegł w takim tempie to jeszcze nam na zawał padniesz whist

Zapewniam Cię, że każdy z nas ma rodziny, pracę i wiele innych obowiązków.

Niektórzy nawet muszą walczyć z żonami o swoją pasję stawiając wiele ważnych spraw na ostrzu noża.

Jak to mowią * dla chcącego nie ma nic trudnego* whist

Bobas jesteś Wielki wyjAłeś mi to z myśli.

Ale czego się nie robi dla swoich zachcianek whist

Panowie bedzie dobrze,ale musze mieć jeszcze troszkę czasu na ogarniecie firmy !YES

Widzę juz powoli "prostą" a to najważniejsze.JNiestety na organizatora spotkania sie nie pisze,naprawde nie dam rady whist

Odnośnik do komentarza
Krzyś- 68, nie chcę być nieprzyjemny i nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiał, ale jeszcze nie było chwili, w której miałbyś choć chwilę czasu tylko dla siebie. Jak będziesz biegł w takim tempie to jeszcze nam na zawał padniesz :(

Zapewniam Cię, że każdy z nas ma rodziny, pracę i wiele innych obowiązków.

Niektórzy nawet muszą walczyć z żonami o swoją pasję stawiając wiele ważnych spraw na ostrzu noża.

Jak to mowią * dla chcącego nie ma nic trudnego* whist

Bobas jesteś Wielki wyjAłeś mi to z myśli.

Ale czego się nie robi dla swoich zachcianek whist

Panowie bedzie dobrze,ale musze mieć jeszcze troszkę czasu na ogarniecie firmy :(

Widzę juz powoli "prostą" a to najważniejsze.JNiestety na organizatora spotkania sie nie pisze,naprawde nie dam rady !OK

Działaj z firmą i się nie poddawaj.

Na pewno przyjdzie kiedyś czas, w którym będziesz mógł coś zorganizować whist

A na razie chłopaki bierzcie się do roboty i wymyślcie coś sensownego whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poczyniłem dziś pierwsze kroki w temacie z noclegiem i kuligiem jednak z rozmowy z znajomym wynika ze nocleg może zagwarantować tylko na ok.dwadzieścia osób a kulig na naszym terenie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem na jakieś co najmniej trzy tygodnie,kulig oczywiście konny.Spróbuję jeszcze uderzyć na Mierzeję Wiślaną może tam da się coś wykombinować.Nie jest to oczywiście nic zobowiązującego z mojej strony bo może okazać się że nie dam rady.Teraz jednak proszę żeby potencjalni chętni wpisali się abym miał wiedzę ile będzie osób.Co do terminu to jest do uzgodnienia.Jeśli jednak ktoś ma jakiś pomysł to proszę nie patrzcie się na mnie tylko kombinujmy z kilku stron.

Odnośnik do komentarza
Poczyniłem dziś pierwsze kroki w temacie z noclegiem i kuligiem jednak z rozmowy z znajomym wynika ze nocleg może zagwarantować tylko na ok.dwadzieścia osób a kulig na naszym terenie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem na jakieś co najmniej trzy tygodnie,kulig oczywiście konny.Spróbuję jeszcze uderzyć na Mierzeję Wiślaną może tam da się coś wykombinować.

Ładnie jestem za whist termin obojętny whist

Zgłasza się Marzena i Tomek

!OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...