Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Roczek 2010 .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na święta nie było śniegu to wszyscy narzekali, jak przywiozłem Wam zimę z gór to dalej narzekacie. Ni jak Wam dogodzic.

Powrót z gór mieliśmy hardcorowy, ale już jesteśmy i łączę się z Wami w bólu mięśni od odśnieżania B)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    27

  • czaro69

    27

  • fundi600

    25

  • michu

    25

Top użytkownicy w tym temacie

Temat nr2. Michu jeżeli już to po reorganizacji Koleji Państwowych w trzy pociągi, a czas trwania podróży tylko 20 godzin. Czyli dwadzieścia godzin w jedną stronę cztery godziny gościny i dwadzieścia godzin powrót, szybkie myjanie i biegiem na stację dial. No tośmy se porządzili!!! :P;):)

To może sie spotkamy gdzieś w połowie drogi na dworcu PKP :D:P:D

Bobas masz rację wiosna idzie ...... tylko dokąd ? ;):P:D

Włodek nie miałem siły szuflować ... wolałem poczekac na odpowiednie służby :D !w00t

Odnośnik do komentarza

Narzekacie i tyle.

Z ostatnich wieści z PKP:

nie jest źle,opóźniony jest tylko jeden pociąg i tylko o 2h.Reszta została odwołana !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
nie jest źle.Od wczoraj nie sypie i trzyma lekki mrozik.taka zima mi odpowiada !w00t

Mrozik trzyma - potwierdzam , ale czyżby to ten z Graudenz whist:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajnie że spotkanko się udało,też przez myśl mi przeszło aby dojechać do Bydgoszczy ale niestety nie mogłem wygospodarować tyle czasu.Ja miałem przyjemność poznać wczoraj osobiście krzyś-68 ,kilka słów zamieniliśmy i musiałem zmywać się do domu ze względu na późną już porę i bardzo silną mgłę.

Odnośnik do komentarza
Fajnie było posiedzieliśmy do 23 - ej

kilka FOTEK

Siemik jeszcze raz bardzo dziękuję !scooter czekam i pytam gdzie i kiedy :)

Koledzy, co to za ściema :) z tymi fotami piliście tylko browary :)

Robson widzę, że się czepiasz :D

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!!!

Dziękuję Wam, że mogliśmy sobie posiedzieć, wypić !scooter i pogadać na różne tematy....Było bardzo sympatycznie :) ..Miło było Was spotkać, pozdrawiam i mam nadzieję że do następnego spotkania. :D

Odnośnik do komentarza

Hejo!!!

Miałam zamiar sie z Wami spotkać...

ale choroba nie wybiera:(, dziecię chore

i tylko mama, mama .....

Bardzo żałuję, ale co sie odwlecze to nie uciecze :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Weekend się zaczął,cisza na forum,czyżby przygotowania do imprezek po całym tygodniu pracy?

Siemik i Sylwia też odpoczywają i popijają :lol: za zdrówko koleżanek i kolegów :D .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Fajnie że spotkanko się udało,też przez myśl mi przeszło aby dojechać do Bydgoszczy ale niestety nie mogłem wygospodarować tyle czasu.Ja miałem przyjemność poznać wczoraj osobiście krzyś-68 ,kilka słów zamieniliśmy i musiałem zmywać się do domu ze względu na późną już porę i bardzo silną mgłę.

tak,był.Nawet na kawę nie mial czasu :lol: a kierowcy zapasowego tym bardziej nie zabrał :D

Odnośnik do komentarza

To macie cieplutko. Jak wczoraj dojechałem do chaty to było -16 stopni o godz. 20.30 :lol:

W nocy pewnie bez problemu doszło do - 20 i to jest dopiero mróz !OK

Pozdrawiam serdecznie. cezary

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Bydzi dziś tylko -13 i widziano dziś dwa !OK jak były na przeglądzie technicznym. Ździwienie pana diagnosty bezcenne.Hondy SW 600 przegląd zaliczyły.Jedna z nich musi podjechać jak się zrobi cieplej na obniżenie światła bo diagnosta nie chciał ruszać zmarzniętych plastików.

Odnośnik do komentarza
W Bydzi dziś tylko -13 i widziano dziś dwa !OK jak były na przeglądzie technicznym. Ździwienie pana diagnosty bezcenne.Hondy SW 600 przegląd zaliczyły.Jedna z nich musi podjechać jak się zrobi cieplej na obniżenie światła bo diagnosta nie chciał ruszać zmarzniętych plastików.

:Dwhist oj tam troszeczkę biją

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...