Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Roczek 2010 .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    27

  • czaro69

    27

  • fundi600

    25

  • michu

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
Ale pyszota  :lol: jakieś regionalne spotkania też robicie ?

Oczywiście że tak.Jako że zgłosiłaś się jako pierwsza do zaplanowania i organizacji spotkanka więc nie będzie nikt wychodził przed szereg i zostawi Ci tą przyjemność,na co przypuszczam że nikt się nie pogniewa :lol: .

Odnośnik do komentarza
A tak cicho siedział , Ty nie dobry :P jak można tak kolegów traktowac , że niby cicho sza oj pogadamy sobie pogadamy :lol::P . No to wracaj nam szybko do zdrowia :lol: , bo czas nagli , mamy prawie koniec stycznia , jeszcze tylko Luty Marzec Kwiecień Maj i wakacje znowu są wakacje :(;):lol: .

Tylko dla kogo :(;) .

Upiorek, ty tak głową w ta ścianę nie wal tylko urlop na wyjazd załatwiaj.

W tym roku pewnie pokręcimy się po kraju i po Czechach, ale za rok może wyskoczymy w Alpy trochę winkielki pozaciskać ? :lol:

Basiu, witam jeszcze raz :lol:

Spotkania w regionie ???? Oczywiście, że robimy!!!!!

Często wypadamy nawet na 2 dni. Dostaniesz wolne w domu na taki wyjazd ?

No a ten TŁUSTY CZWARTEK to nie jest głupia myśl ;)

Odnośnik do komentarza

Siemik nie wychylam się przed szereg z organizacją spotkania, z pewną nieśmiałością :blink: zapytałam jako że wdrażam się w te kręgi i dopiero zaczynam swoją przygodę. Jeżeli chodzi o spotkania, to pewnie kiedyś, gdzieś uda się spotkać. W tej kwestii muszę liczyć się jednak z opinią mojej drugiej połowicy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobasie - co ja widzę pod Twoim avatarem ;) , jakiś B650 podobno w planach,a nie tak dawno była mowa o jakimś enduro? ;)

Chyba ktoś Cię przekonał do powrotu na :blink: , a że nie zacna - trudno , chyba z kuj-pom Cię nie wypiszą ;):lol:

Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi o spotkania, to pewnie kiedyś, gdzieś uda się spotkać. W tej kwestii muszę liczyć się jednak z opinią mojej drugiej połowicy ;)

Zawsze możesz wziąć drugą połowę ze sobą na plecaka :blink:

Odnośnik do komentarza
Ale pyszota  ;) jakieś regionalne spotkania też robicie ?

Oczywiście że tak.Jako że zgłosiłaś się jako pierwsza do zaplanowania i organizacji spotkanka więc nie będzie nikt wychodził przed szereg i zostawi Ci tą przyjemność,na co przypuszczam że nikt się nie pogniewa :lol: .

Siemik nie wkręcaj naszej nowej Koleżanki w organizacje imprezy – spotkania. Jest na forum kilka dni, nikogo jeszcze nie zna . Najpierw spotka się z nami kilka razy i wtedy sama zadecyduje i zorganizuje coś w okolicy Świecia N/W. ;):blink:;);)

Odnośnik do komentarza

Jak nic to nic, ale jak ktoś ruszy to ruch na forum.

Witam serdecznie nową koleżankę,

pozdrowienia dla Orcia - wracaj do zdrowia chłopie,

Trzymam kciuki Bobas za nowego ;) sprzęta dla Ciebie,

Zdrówka dla Prezesa i duuuuuużo dobrego syropu !piwko ,

A dla pozostałych - byle do wiosny :blink:;):lol: !scooter

Odnośnik do komentarza

Spotkanko?????

ja też chcę sie najeść dobrych pączków....

kto umie piec u tego jestesmy na tłustym....

ŻARTOWAŁAM !!!!!!

witam naszą nową koleżankę ;)

no i moich "starych" kolegów :blink:

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Człowiek na chwile odejdzie od kompa i już nie jest na bieżąco !piwko !happybth

Miło powitać nową koleżankę w regionie ;) !scooter , a więc

Witaj Baśka ;)

Imprezkę oczywiście możemy skręcić :D:lol:

Odnośnik do komentarza

Nie że by tam zaraz jeśc te pączki ale zawsze można popatrzec , jak mi się uda to śmigam , ten lukier !happybth :lol: . Jak dobrze czytałem o tym :D że niby B 650 !piwko ale co tam Bobasku dla mnie zawsze będziesz ........... ;) .

Ale nie był bym sobą ZACNA ;) !scooter .

Odnośnik do komentarza

Jak być z Wami to musi być skuter, a jak skuter to tylko B650.

Moje długie kopyta są paskudnie długaśne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie ufam jemu, ale podejmę się tego wyzwania :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z tego co się orientuje to Upiorek ma teraz dużo wolnego czasu,podobno jakieś białe tunele na podwórku z nudów wykopuje :lol: Może w końcu coś pożytecznego by zrobił i choć po jednym pączku dla koleżanek i (przy okazji) kolegów przygotowałby do skosztowania.W razie braku miejsc lokalowych to wprawę w budowaniu tuneli ma więc może i iglo by wybudował.

Teraz to pewnie sam będę musiał się zakopać :D;)

Odnośnik do komentarza

:D;):lol: Na Malbork .

Właśnie dzisiaj byłem w pracy !scooter .

Grześ masz rację te białe g...o doprowadza mnie do szału z pól to tak daje że ;) .

Odnośnik do komentarza
Dzięki wszystkim za życzenia powrotu do zdrowia . Do do kogo na te paczki jedziemy? !happybth bo nie doczytałem

Jak na razie wszyscy sie wahają ;) , najlepiej na neutralnym gruncie !happybth

Odnośnik do komentarza

Jak na razie wszyscy sie wahają  !OK , najlepiej na neutralnym gruncie  !OKK

47a32b5563bba_440.jpgNa 99% nie spotkam się z Wami w ( tłusty czwartek ) ze względu że będę pracował na II-ą zmianie.

Mogę tylko doradzić.

Jeżeli macie ochotę spotkać się w kila osób to zróbcie w okolicach Torunia.(aluzja do ostatniego spotkania )

A jeżeli zrobicie np. w okolicach [ Grudziądza, Świecia lub Chełmna ] to podejrzewam że przyjedzie sporo Burgmaniaków nawet z 3M ktoś przyjedzie. !placz1 !placz1 !placz1

Dopisane

Wiadomo że zjedzenie pączków jest najmniej istotne, ważne jest spotkanie.

Jeden pączek to --

350 kalorii na 100 gram, a paczek ma około 50-70 gram czyli około 175-220 kalorii

!placz1 <_< !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...