Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Roczek 2010 .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

JD napewno się spikniecie tylko grzecznie tam na Szklarskich stotach.

Radek Ty to masz dobrze, ale należało Wam się to po tej wariacji świątecznej.

Co do burej to poprostu ona tu w naszym regionie jest i już

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    27

  • czaro69

    27

  • fundi600

    25

  • michu

    25

Top użytkownicy w tym temacie

Jacek co racja to racja , ale Olga sama Radka nie puści do Harahowa .

Tam wpadają tylko Zacne Marki :):) i to latem !scooter .

No ale Radek jako Pan prezes ;) , to całkiem inna melodia ;) .

Odnośnik do komentarza

Coś się wam Panowie Kujawiacy pokręciło. Radek jest z Olgą w Tatrach, a w Karkonosze za tydzień przyjeżdża Rob 1969. Możliwe że w tym samym okresie jeszcze jedna wielce szanowana postać z Waszego regionu zaszczyci swoją obecnością Karkonosze, ale o tym narazie sza...

Pozdrawiam J.D. !scooter :):)

Odnośnik do komentarza

Jacek wszystko jest oki .

Tak tylko pomyślałem że Radek skoro jest tak daleko to morze zajedzie i winne rejony nie tylko Tatry :P . Niech Kolega z Malborka zobaczy gdzie Zacne Marki zaniosło a Ty zaraz tam takie rzeczy whist . Rob pojedzie w Tatry Olga z Radkiem w Karkonosze , i co Kolega na takie zagrywki :lol: .

Ciekawe czy !scooter sprzedany , bo czas na zmiany , a Zacnej Marki malutko w świecie whist:lol: , i nie będzie w czym wybierac .

No to teraz rozpętałem whist:lol::lol: .

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Jestem u szwagra na wiosce no i utknąłem :lol: śniegu po pas , może jutro odśnieżą . Mam nadzieję ,że nie będę musiał czekać do roztopów :P;) ,ale są tego dobre strony .. :lol::lol::lol::P:D

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!

Dotarłem do bydgoszczy. Pociąg z giżycka był punktualnie, ale najbardziej zdziwiła mnie ilość śniegu w mieście....Nieodśnieżone chodniki i masa błota pośniegowego na jezdniach........Masakra. Bura zima nie odpuszcza.. :lol:

Misiek,trzymaj się cieplutko :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Upiorku :lol:  :P .Czas pokaże, cały czas działam. 

Szukanie zacnej po sprzedaży burgiego. Choć.......nic nie mówię- nie chcę zapeszyć ;)

No witam ;) myślałem że Kolegę zasypało :lol: .

Rob coś mi się wydaje że Kolega robi nas w balona a Zacna Marka dawno w garażu stoi , i czeka do wiosny .

Rob krótka piłeczka i tak jako Prezes Zacnej Marki , stwierdzam fakt ze nikt z szanownych Państwa nie odpuści Koledze w sprawie tematu :lol: wyżej wymienionego . Kolega Prezes w temacie :P na pewno poprze temat tutaj napisany i wypowie się pisemnie w tym wątku :D;) .

P.S

Pozdrawiam serdecznie zasypane rejony Kujaw .

Ja pewnie znowu będę w domeczku siedział i palił w centralnym :P:D .

Jeszcze zdążyłem Czaro 69 jak Kolega pragnie zobaczyc śnieg to do Kowalewa zapraszam 1,5 godziny naginałem na szufli z Łukaszem :lol: , bura suka ;) .

Tego z pod Ciechocinka to na bank zasypało , musowo zadziałac w temacie :lol:whist .

Odnośnik do komentarza

Upiorku nie martw sie

w niedzię przy pomocy odsnieżarki walczyłem prawie 4h a sniegu miejscami było ponad 0,5m.Małzonka dzielnie wpsomagała łopatą :P

i tyle było z niedzieli zamiast nart na Kaszubach.

Dzisiaj z rana powtórka z rozrywki tylko sniegu mniej bo do 15cm wiec jedno przejscie maszyną wystarczyło :P .Teraz zasłuzona gorąca kawa.

Odnośnik do komentarza

Aż Wam zazdroszczę waszych problemów z odśnieżaniem, my w trzy rodziny mieszkające na wspólnej posesji trzy razy dziennie odsnieżamy (9 odśnieżań na dobę) teren wspólny oraz chodnik wzdłóż (około 150 m)

Pozdrawiam J.D.

P.S. :P:P:P A może by tak zorganizować "Piwak zimowy" to by nie trzeba było przez 3 godziny rozbijać namiotu Bobaska i Upiorka zaś w 0,5 godz ulepić im iglo.

Poddaję dyskusji Kuj-Pom J.D.

Odnośnik do komentarza

Ty ty ja Ci dam iglo ;) .

Właśnie piję kawę od 9.30 naginałem K...a ile tego napadało :D:P , i z dachu nad zacną też zwaliłem ;) . Kolega Jacek Ten to ma pomysły ;) , a za ten namiot iglo :P to się kolega do igra :P w temacie Zacnej Marki niech działa , a nie kolegów do igla by pakował ;):P . Wiem że masz poczucie humoru i dlategi Ci wybaczam , ale tylko na jakiś czas :) .

Normalnie nie mogę , wymyślił iglo ;):P:P .

Odnośnik do komentarza

Mniej gadać kolego Upiorze więcej bywać i tak wolę naginać na świńskie ryje niż ...Posiadywać samotnikowo w śnieżnej kotlinie J.G.

Boleję że Was poznałem J.D. :P Od tej pory tylko żal że Was niema...

:P:P:P

Odnośnik do komentarza

Siemka

Właśnie dotarliśmy do domku , normalnie szok , śniegu po pachy,ale dzisiaj odśnieżyli i mogliśmy się wydostać. :P . Chociaż nie było tak źle ;):P:P

Jacek - co za problem jak za nami tęsknisz to wskakuj w pociąg i już jesteś :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam was wszystkich. Oj co tu siędzieje w te wolne dni? :P

Czaro ma przewidzenia ;) .... w Kowalewie nie ma dworca, no chyba, że dla ptaków. :P

Rob nie myśl tylko działaj. :P !YES

Michu a szwagier łopat nie mniał? trza było te blachy z kijem wziąć do ręki i po sprawie. Tak wiem też by mi się nie chciało jak stoi :P:D

J D nie płacz tylko zrób coś z tym :P

A ten z CALiforni to wogóle żyje !guns Robson do tablicy

krzys-68 czym się chwalisz, przy pomocy odsnieżarki to każdy potrafi nawed babcia u J D

No dobra całą sobotę i niedziele spędziłem nad navi do ;) i co VIKTORIA

Miłej zabawy na śniegu bo tera bura ma prym

Do zobaczyska w środe

Odnośnik do komentarza

Grudziądz prawie jak Zakopane !guns

Godzina 5 rano pada 18 sypie :P Dzisiaj ciężko było się dostać do padaczki dobrze, że ma dach otwierany :P

Zima jak zwykle zaskoczyła drogowców !YES

Michu tylko gratulować :P dobrze, że nie czekałeś do wiosny :P

Odnośnik do komentarza

dawaj Wlodek do DG.od rana bedzie znowu co osypać.poprobujesz i pogadamy potem przy kawie :lol: .Wolalbym kilkakrotnie nowe systemy i mapy poustawiac :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę , że koledzy bardzo się nudzą !guns i różne dyrdymały wypisują ;);)

Już k.... nic nie piszcie o śniegu , błagam Was. Dziś rano nie mogłem się ruszyć z koja przez wczorajszą zaprawę z tym biały gównem , ale co robić starość nie radość :D:D .

U mnie jak zwykle - depresja tym razem zimowa , pojezdzić :lol: nie można B) , pozostaje tylko ;) , ale ile można :lol:;) .

Czasami schodzę do garażu popatrzeć na zacną , a to aku podładować , a to śrubki wypolerować etc.

3-majcie się ciepło , i aby do wiosny :D

P.S. A ten z Kowalewa jak nie pracuje , tylko w domu siedzi , to mógłby zajrzeć do kolegi !YES

Odnośnik do komentarza

Piosenka Czerwonych gitar dla Robsona w specjalnym wykonaniu J.D. Ciągle pada ...ŚNIEG ŚNIEG ŚNIEG ŚNIEG ŚNIEG ŚNIEG ŚNIEG itd. Ze śnieżnymi pozdrowieniami J.D. :lol::D:lol:

Temat nr2. Michu jeżeli już to po reorganizacji Koleji Państwowych w trzy pociągi, a czas trwania podróży tylko 20 godzin. Czyli dwadzieścia godzin w jedną stronę cztery godziny gościny i dwadzieścia godzin powrót, szybkie myjanie i biegiem na stację dial. No tośmy se porządzili!!! :D !guns !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
( , pozostaje tylko whist , ale kiedy

Jakaś propozycja B) czas wolny mam ;)

Ktoś coś pisał o jakiejś środzie, ktoś nie wie co z czasem robić i lepi bałwanki śnieżne przy pomocy łopaty po kilka godzin dziennie, ktoś inny nie wiem czemu nie pracuje tylko ogląda ;) i poleruje już wypolerowane śrubki.Powiedzcie coś konkretnego to też dołączę do grona nudzących się whist degustatorów B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...