Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Roczek 2010 .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    27

  • czaro69

    27

  • fundi600

    25

  • michu

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Jakie siodło, jakie konie, co Wy piszecie. Nie wem o co chodzi, ale piszę się na to jeśli to będzie w lipcu !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ciekaw jestem jak nasza polska gospodarka to wytrzyma jeśli wszyscy wezmą urlop w lipcu :D .A nawet nie chce mi się myśleć co będzie z tymi pięknymi,"niewielkimi górkami" jak zjadą tam Maxi !OKK ;);) .Jacku jak ty się potem wytłumaczysz przed tymi "góreczkami"? :D

Odnośnik do komentarza

Ja też chciałbym bardzo jechać w te pagórki :)

Mam tylko nadzieję, że będę miał czym śmigać.

Miałem już kupca na Dodga, a tu klapa.

W Sylwestrową noc jakiś cep przyp...... mi w niego na parkingu. Do wymiany zderzak, tylna klapa do malowania. Co za pech !sciana

Ale widocznie tak miało być, bo może co nagle to po diable..... whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

BOBASku nie załamuj się:) .Jakoś dasz radę,samochód wyklepiesz, !sciana ka wymarzonego kupisz i te "nie wielkie góreczki" zaliczysz. Grunt to optymistyczne myślenie.

czaro69 no co ty co w ciebie wstąpiło cały czas toki pogodny byłeś a teraz z powodu braku skuterka taki zasmucony.Złap się za j.....ka i pomyśl co tu sprzedać aby kupić coś - whist:) .

Odnośnik do komentarza

czaro pogodny byłeś a teraz z powodu braku skuterka taki zasmucony.Złap się za j.....ka i pomyśl co tu sprzedać aby kupić coś - whist !placz .

Żal mi Bobasa....

Ja muszę poczekać na wymarzone SW T-400 może 600 jeszcze roczek.

Ale co tam, jestem cierpliwy, cieszę się , że z Wami mogę pogadać...Pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
Bobasku... !placz  whist .Nie martw się, pamiętaj po złym przychodzi dobre. Ktoś kogo bardzo szanuję ,też mi tak powiadał !OK

No ty malutki Bobasku jestem z Tobą w tych trudnych chwilach .

Ale popieram z całą odpowiedzialnością cywilno prawną :) słowa przytoczone przez Michała , co potwierdzam własnoręcznym podpisem .

Z wyrazami szacunku Upiorek :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobas nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i zawsze to 90% puszki jest całe. Latem będziemy śmigać po góreczkach :D

Grześ może i małe ale swój urok mają !placz

Odnośnik do komentarza

Dzięki Chłopaki za słowa otuchy. Tak naprawdę to rzeczywiście nie stało się nic złego. Wkurza mnike tylko fakt, że gdybym sprzedał autobusik to niebawem dłubałbym przy swojej nowej maszynie. A tu się znowu wszystko przesuwa chyba do wiosny. Nie zdążę do naszego wyjazdu zrobić wymyślonych przeróbek, tuningów itp. !placz A na góry przyda się kilka koni więcej !OK

Sorki, że na Skype jest ze mną utrudniony kontakt, ale..... :D

Odnośnik do komentarza

Bobas! Nie ma tego złego co by na dobrego nie wyrosło. Są dobre i złe strony tej sytuacji, a mianowicie... W przypadku zaistnienia "Piwaku nr 2" Melmacie pojedzie na 2oo, Ty zaś będziesz robił za jezdną szafę i jeszcze będziesz mógł zabrać całe swoje stadko rodzinne.

Pozdrawiam J.D. zwany przez Pana Prezesa chlorem.

Wszystkim zainteresowanym :D !OKK :lol:

Odnośnik do komentarza

Oj oj !OKK i tu się z Kolegą nie zgadzam :D .

Może nabyc 50 i też śmignie a nami , tylko jak w takiej sytuacji wygląda Robert który na Majce bał się śmigac na Piwak :lol::) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka z wieczora.Powiedzcie proszę czy w k/p pada czy nie pada śnieg.Wiem że media "kłamią"ale ciągle informują że na pomorzu pada lub będzie padał śnieg a w rzeczywistości nic nie chce padać i ani nie można pośmigać :) ani na sankach !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W k/p Jak piszesz to śnieg leży sobie ale nie pada i zimno jak to zimą pare stopni na minusie. Główne ulice czarne, zato osiedlówki jak wszędzie i jak tu jeździć :) Byle do wiosny. :)

Odnośnik do komentarza

Witam :P .

A ja tam mam śnieg i co Wy na to :) , Łukasz nawet na kole plażowym za jakimś wynalazkiem 4 00 śmigał . Tak dawał że koło się przetarło i :) i po zabawie .

Tak jak pisał Fundi , byle do wiosny .

P.S

Tak tylko pomyślałem , gdzie ten mój szanowny kolega z AL nic nie pisze :) .

Może za mocno dałem Mu o zacnej , oj ja biedny :) . pewnie teraz się wcale do mnie nie odezwie :):) , a co tam szacun dla kolegi .

Odnośnik do komentarza

A ja dziś w bydgoszczy przy ch rondo widziałem 2 gości jadących czterosuwem z koszem....Było już ciemno, więc nie mogłem zobaczyć marki moto, ale biorąc pod uwagę pogodę, to byli nieźli twardziele...... :D

Odnośnik do komentarza

Poranek w Białce Tatrzańskiej -3 stopnie na zegarku nie pada, ale za to wczoraj nieźle sypało. Śniegu mamy pod dostatkiem, a na nartach zjeżdżaliśmy przy minus 14 stopniach. Zaraz po śniadaniu idziemy pojeździc na skuterach !yeah ......................śnieżnych :D:) . Kocham zimę.

I kto powiedział, że zima to bura suka? :P

Pozdrowienia dla wszystkich z Pięknych Polskich Gór od Olgi i Radka

Odnośnik do komentarza

No to Radzio iOlga ,życzymy Wam super zabawy ;) !V . Cholerka troszkę wam zazdroszczę tego śnieżnego !wchair . Ale nic to bynajmniej będzie okazja ,że się spotkać i wtedy nam wszystko opowiesz.... ;);)B)whist

Odnośnik do komentarza

Super ;) Zazdroszczę tych nart. No ale tylko jeszcze tydzień i................ stoki Szklarskiej Poręby !wchair whist Martwią mnie tylko takie se warunki śniegowe w Sudetach. Może JD coś załatwi? B)

Odnośnik do komentarza

Nie jest tak źle, a gdyby co to będzisz miał rzut beretem do Harahowa.

Pozdrawiam J.D.

Podaj jakieś namiary pobytowe na P.M. to może się spykniemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...