Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Roczek 2010 .


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No wreszcie jakaś impreza, zróbcie z noclegiem to my chętnie też przyjedziemy. (chyba że ktoś nas przygarnie)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    27

  • czaro69

    27

  • fundi600

    25

  • michu

    25

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
No wreszcie jakaś impreza, zróbcie z noclegiem to my chętnie też przyjedziemy. (chyba że ktoś nas przygarnie)

Marku mówisz i masz nocleg pewny. Chełmno czemu nie !happybth

Odnośnik do komentarza

Gdyby to było gdzieś dalej to z chęcią bym wpadł na te "pączki". A tak to niechce mi się kapci ściągać i szukać pilota od telewizora. :(:o:P

Jeno mi się tymi pączkami nieprzejedzcie!!! !scooter :ph34r::(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie jade w okolice Chojnic bo tam robią fotki od tyłu :ph34r:

To teraz wiesz dlaczego Bobas nie ma !scooter i chciał sprzedać auto.

Krzysiek to oczywiście żart.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Za oknem mamy już zimę. Coraz więcej amatorów śnieżnego szaleństwa myśli o wypadzie w góry i marzy o dużej ilości śniegu i stromych zboczach. Jeszcze inni, ci, którzy nie lubią zimna, wolą słońce i spacery w podkoszulku, planują ucieczkę gdzieś w ciepłe kraje. Są jednak jeszcze i tacy, którzy zimową porę wybrali na udowodnienie sobie i innym, że są najtwardszymi ludźmi, którym nie straszny mróz i wiatr, a temperatura około 20 stopni poniżej zera dopiero wyzwala w nich energię i chęć do życia. tych, którzy lubią dobrą zabawę i wspaniale towarzystwo podobnych sobie zapaleńców w ostatni weekend stycznia wybrali się na coroczny zlot motocyklowy Elefantentreffen w Bawarii.Zlot Słoni. A wy jakiś nocleg chcecie. Kawałek polany i namiot.

Odnośnik do komentarza

Fundi , poprostu nie wiem co mam napisac , albo opisac to co zobaczyłem na fotkach .

Szacun ogromny i tryle !OKK , mają Koledzy zapał :angry: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To kiedy jedziemy,bo nie wiem czy zdążę zacną poskładać do kupy !OKK :P

Tylko nie mówcie że nie jedziemy skuterami, jak nie to nigdzie nie jadę whist

Odnośnik do komentarza

Ty ty Skuterami takimi z płozami !OKK :) .

KKKK ...........aaaa dostałem taką fajną fotkę !piwko !OKK , Ale biznes zrobiłem zawsze chociaż troszkę do przodu . Tak więc te pączki będę pamiętał bardzo długo :ph34r: .

No dobra , klata do przodu i za bardzo nie ma się co przejmowac , no trudno nasza wina i trzeba bic się w piersi !OKK .

P.M

Ciekawe co tam reszta , pewnie wypatruje listonosza !scooter :) .

Odnośnik do komentarza
Ty ty Skuterami takimi z płozami :):) .

KKKK ...........aaaa dostałem taką fajną fotkę !OKK :) , Ale biznes zrobiłem zawsze chociaż troszkę do przodu . Tak więc te pączki będę pamiętał bardzo długo :P .

No dobra , klata do przodu i za bardzo nie ma się co przejmowac , no trudno nasza wina i trzeba bic się w piersi :) .

P.M

Ciekawe co tam reszta , pewnie wypatruje listonosza !scooter :ph34r: .

Upiorek ,no co ty !OKK !OKK to nie dobrze

Ale co tam aby do wiosny !piwko

Odnośnik do komentarza

KKKK ...........aaaa dostałem taką fajną fotkę  !scooter  !piwko ,

Witam serdecznie, pewnie ten fotoradar to zrobił Wam zdjęcie grupowe....... !OKK

Jak impreza będzie w dzień roboczy i w Bydgoszczy to wpadnę pogadać, raczej do Chojnic i Chełmna to nie pojadę. Pozdrowienia i aby do wiosny, bo ten śnieg to mnie już denerwuje. !OKK

Odnośnik do komentarza
....

Jak impreza będzie w dzień roboczy i w Bydgoszczy to wpadnę pogadać, raczej do Chojnic i Chełmna to nie pojadę...

Jestem jak najbardziej za ....

preferuje również Bydgoszcz....

jeśli gdzieś tam.... to też nie jadę ...sorki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...