Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2009


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Do maxi kupiłem torbę przekroczną - idealna do kosmetyków mojej żony ( dlatego pozwoliła mi kupic ). ;)

Niestety tej torby do DN-na nie ma gdzie założyć. Tak więc?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    32

  • michu

    29

  • Tomekgdz

    26

  • fundi600

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Witam z wieczora :) .

No kochani pośmigaliśmy troszkę pogoda co tu pisać BBBaja !V .

Takich niedziel życzę Wam i sobie . Bobasek witaj w kraju i pozdrawiam serdecznie :) . Radek Kolego jedyna słuszna marka Honda a jaka to proste SW :) .

P.S

Dodam tylko że dzisiaj wyrównałem rachunki z Włodkiem odnośnie czasu czekania na kolegów ;) !OK :) . Ale to dobra sprawa można troszkę pomyśleć .

Odnośnik do komentarza
aaa jeszcze jedno - napitki miejscowe chyba Ci smakowały !OK ? , przytargałeś coś do domu ??? ;)

Chciałem przytargać jak najwięcej miejscowej Rakiji :) ,

zdecydowanie lepsze są wyroby naszych producentów !V

a co LPG- gdzieś ty zajechal? na autostradach w CRO juz 5 lat temu były stacje z gazem :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Właśnie wróciliśmy z Jolką z przejażdżki po okolicach ,było super pogoda baja , tylko szkoda ,że sami..

Bobas witaj chopie , fajnie ,że jesteś zadowolony z wyjazdu !OK !OK !OK

Burgerman - Tak jak napisał Upirek jedyny słuszny wybór to......SW !OKK

Odnośnik do komentarza
aaa jeszcze jedno - napitki miejscowe chyba Ci smakowały :D ? , przytargałeś coś do domu ??? B)

Chciałem przytargać jak najwięcej miejscowej Rakiji B) ,

zdecydowanie lepsze są wyroby naszych producentów :lol:

a co LPG- gdzieś ty zajechal? na autostradach w CRO juz 5 lat temu były stacje z gazem ;)

W Czechach znalazłem tylko jedną stację LPG, w Słowenii nie było i w Austrii nie uświadczyłem też ani jednej :( W CRO siedziałem na wyspie. Nie było też ani jednej LPG. Po drodze były jakieś inne stacje o nazwie GPL, ale nie udało się wtłoczyć tego gazu do mojej butli, gdyż jest tam zbyt małe ciśnienie 9 bar, a musi być podobno 12 bar.

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj byłem na Stogu Izerskim (najwyższy szczyt Gór Izerskich 1108 mnpm) i knułem jak w przyszłym roku wtargać tam Wasze skrzydła. Tak więc przez zimę szykujta squty bo czeka je niezła przecierka, a miejsce warte grzechu i widoki za...iste. Pozdrawiam J.D. (Kujawsko-pomorskie B) )

Odnośnik do komentarza
A ja wczoraj byłem na Stogu Izerskim (najwyższy szczyt Gór Izerskich 1108 mnpm) i knułem jak w przyszłym roku wtargać tam Wasze skrzydła. Tak więc przez zimę szykujta squty bo czeka je niezła przecierka, a miejsce warte grzechu i widoki za...iste. Pozdrawiam J.D. (Kujawsko-pomorskie :D )

Witam z rana jak to dobrze jak człek ma urlop , :P .

Przyczepka do łódki skończona , no prawie tylko elektryka ale co tam ;) .

Jacek damy radę :D do plecaka , a może na plecaka i w drogę :D:D .

Bobasek co Ty piszesz przecież zacne skuterki cały czas są gotowe !sciana whist:D .

P.S

Oj pojechał bym teraz do Jacka .

Góry teraz whist i te cudowne jesienne widoki :(:( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam koledzy, mam tylko dwa potwierdzenia otrzymania przesyłek (michu i upiór) inne nie dotarły?

Pozdrawiam kujawy i pomorze

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tomeczek dzisiaj też śmigał !piwko po Grudziądzu pogoda bajkaaaaa !happybth

Zapomniałeś podać ilości km. Przeca Robercikowi nie będzie się zgadzał stan Twego przebiegu :D

Odnośnik do komentarza
Upiorze samemu nie warto grzebać instalacji

W Bydzi kupowałem gotowy kpl za niewielkie pieniądze,wszystko polaczone i gotowe do zaczepienia na szkielet ;)

http://moto.allegro.pl/item738482581_insta..._z_lampami.html

wszystko na miejscu ,łacznie z zarówkami ;)

No no wujek :P przyczepka gotowa , Łukasz nawet testował zarobił za dziewiczy kursik całe dwa złote :D .

Włodek i Michu potwierdzam wcześniejszą rozmowę , oś powinna być jak najbardziej położona , czy zamontowana po środku ramy nośnej .

Całość wyszła !happybth , po prostu szacun a co tam :D . Nowe lampy dają efekt bardzo ładny !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tomeczek dzisiaj też śmigał  !piwko po Grudziądzu pogoda bajkaaaaa :D

Zapomniałeś podać ilości km. Przeca Robercikowi nie będzie się zgadzał stan Twego przebiegu :D

Właśnie - Tomas nie przeginaj z tym śmiganiem !happybth , bo jeszcze pomyślę że wolisz jazdę od innych fajnych rozrywek :P;)

A'propos przebiegu - niedawno mojej Majce stuknęło 30tys.km , czyli przez 13 miesięcy przejechaliśmy razem jakieś 22tys.km ;)

Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś podać ilości km. Przeca Robercikowi nie będzie się zgadzał stan Twego przebiegu !sciana

Właśnie - Tomas nie przeginaj z tym śmiganiem :angry: , bo jeszcze pomyślę że wolisz jazdę od innych fajnych rozrywek ;):)

Przepraszam :) zapomniałem było tego ze 10 km + - :)

Odnośnik do komentarza
Tomeczek dzisiaj też śmigał  !sciana po Grudziądzu pogoda bajkaaaaa ;)

Zapomniałeś podać ilości km. Przeca Robercikowi nie będzie się zgadzał stan Twego przebiegu :angry:

Właśnie - Tomas nie przeginaj z tym śmiganiem :) , bo jeszcze pomyślę że wolisz jazdę od innych fajnych rozrywek ;);)

A'propos przebiegu - niedawno mojej Majce stuknęło 30tys.km , czyli przez 13 miesięcy przejechaliśmy razem jakieś 22tys.km :)

No Robercie jak sam piszesz 22 tysiące . To jak nic czas na zmiany :) .

Ciekawe co Kolega nabędzie czy zacną :) . Robercie nie daj się zwieść jakieś tam mało atrakcyjnej marce , pamiętaj jak pisał Bobas twardym trzeba być a nie :):)

. No i szacun dla kolegi ;) .

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora ;) .

Na skuter to Kolega Robsonek może i ma tylko teraz na chrzciny zbiera kasę .

Jak zresztą sam powiada , oblać trzeba maszynę bo gotowa się obrazić na nowego pana ;):P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No tak - widzę że niektórzy koledzy wiedzą co się u mnie dzieje (często lepiej ode mnie :P ) , ale najpierw wypadałoby oddać Majestat w godne ręce , bo kto będzie o nią tak dbał jak ja ;) .

Pozdrawiam brać " wkrętakową" ;)

Odnośnik do komentarza
Kolega Robsonik liczy km Tomkowi bo ma chęć odkupienia tego ;)

niestety jest wśród zacnych najlepsza :)

Dziękuje :P Włodek za tak wyczerpującą opinie mego :)

Robert ;) śmiało SW jest do sprzedania :)

Stare wkrętaki :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...