Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2009


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że z Jeżowa w Kujawsko-pomorskie to tyko rzut beretem, pozwalam sobie otworzyć ten miesiąc. Zamykając sierpień jeszcze raz dziękuję że mogłem pożegnac wakacje: !TAZ :PB) !piwko i !sciana w Waszym Wyśmienitym Towarzystwie. Pozdrawiam ciepluchno J.D. ;)

P.S.1. Od razu odpowiadam na następne wpisy. Otwarciowe !piwko stawiam wszystkim zainteresowanym przy ognisku w naszym ogrodzie.

P.S.2. Wiadomość z ostatniej chwili P.A.P. 01.09.2009 r. Warszawa:Właśnie została przyjęta poprawka Senatu- od lipca powstał nowy podział administracyjny kraju który został wprowadzony Dz.U. nr B) !TAZ !piwko z dnia 01.09.2009r. który brzmi : Z dniem dzisiejszym z myślą o konsolidacji dobrych ludzi ustanowiono nowe województwo Kpzpdś (pełna nazwa brzmi Kujawskopomorskozachodniopomorskodolnośląskie)

Do zobaczycha J.D. !OK !OK !OK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    32

  • michu

    29

  • Tomekgdz

    26

  • fundi600

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka

Jeszcze nie ochłonąłem ,ach te spotkania do rana ....... cheers.gif

Z innej beczułki :

Włodek i Sławka mieli wczoraj rocznicę ślubu

Życzymy Wam długich wspaniałych lat w harmonii i Miłości

Jolka & Michu

Jacek normalnie super... podoba mi sie to rozporządzenie

trzeba to oblać :PB)

P.S Trochę się zagalopowałem i taki sam post puściłem pod (sierpień) ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Włodku i Sławko Ja z Sylwią również składamy Wam najserdeczniejsze życzenia związane z rocznicą,bo każdy następny rok w związku małżeńskim to naprawdę wielkie poświecenie z obu stron !OKK !scooter Pozdrawiają Grzegorz z małżonką !OKK Sylwia.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze ja... składam wam życzenia realizacji wszystkich marzeń oraz wielu niezapomnianych podruży. Wznoszę toast za waszą pomyślność :) !tut !tut !TAZ :ph34r: .

PozdrawiamJ.D. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No dobra , to kiedy to ognicho ? :)  whist

HI.HI.Podać proszę termin a coś się wykombinuje.Dawno z solenizantami nie rozmawiałem przy :)whist I kilka :) by się zrobiło. :)

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora ;) .

Nie żeby mi się tam pisać chciało , ale Włodek taki cichutki !happybth .

Następnym razem to koledze nie odpuszczę tego torcika !happybth !happybth , no ten tego :) . Sławko i Kolego z pierwszego pietra , 100 lat w zdrowiu , pogody ducha uśmiechu od ucha do ucha i co jeszcze a KASIORY :P , składa całe Kowalewo no i moja zacna marka !happybth :) .

Jacek a ognisko to temat jest zacny , jak wiadomo wszem i wobec , drewna na takowe to kolega zakupił już w tym roku i to całkiem nie dawno :lol::lol: .

Tak na szybko ja tam bym się pokazał w Malborku na ognisku , ale kiełbaski to nie kupie , no chyba że banany na grila , mniam pychotka z bitą śmietanką , palce lizać !happybth .

P.S

Spadam spać przecież wakacje się skończyły :( .

Odnośnik do komentarza

Tak na szybko ja tam bym się pokazał w Malborku na ognisku , ale kiełbaski to nie kupie , no chyba że banany na grila , mniam pychotka z bitą śmietanką , palce lizać :D .

Co ja widzę :lol: impreza zakrapiana !OKK i to z ogniskiem w Malborku? ;)

Siemik podaj dzień i godzinę ;) tym razem nie odpuszczę :P

Odnośnik do komentarza
EEE.Wkrętaki wstrętne to tak nie miało być,to ja miałem się wkręcić na ognicho a nie do mnie na ognicho, :P:P

protestować mocno nie protestujesz !OKK

dzisiaj po raz pierwszy po chorobie wsiadam na !scooter

moze sie uda koncówke sezonu objeżdzic a nie patrzeć przez szyby 4oo !OKK

Odnośnik do komentarza
EEE.Wkrętaki wstrętne to tak nie miało być,to ja miałem się wkręcić na ognicho a nie do mnie na ognicho, ;);)

Tym razem ruletka ustawiła się na Malbork !tut hi hi !happybth ty to masz szczęście !happybth tylu wspaniałych gości !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Wam wszystkim jeszcze raz

Na ognicho czy to w Jeżowie czy w Malborku stawimy się razem.

Tylko termin co by pasował. !happybth

Odnośnik do komentarza

A więc zostało mi bronic honoru Malborka :blink: !OK :ph34r:.

W ten weekend nie damy rady, ale w przyszłą niedzielę zapraszamy. :(

Na ognisko podwórko mamy za małe, ale grill jest i damy radę.

Upiór załatw tylko z szamanami :( dobrą pogodę, a bananów nie zabieraj ze sobą - za bardzo tuczą. :(

!OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wierzę :blink: Burgerman!!! A ja taki nie przygotowany. :(:( Ale pomysł całkiem niezły :ph34r: tylko czy zdążymy przygotować fajerwerki !OK

Odnośnik do komentarza
A więc zostało mi bronic honoru Malborka !starwars  !tank  !TOMCAT.

W ten weekend nie damy rady, ale w przyszłą niedzielę zapraszamy. !V

Na ognisko podwórko mamy za małe, ale grill jest i damy radę.

Upiór załatw tylko z szamanami  !piwko  dobrą pogodę, a bananów nie zabieraj ze sobą - za bardzo tuczą. !yeah

!zorro

Burgerman Brawo !TAZ

Przyszły weekend jest OK. !OK

Popieram nawet spotkanie bez alkoholowe Prezes- ( Tomek Alkohol !yeah )

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sorki ale nie mogę się powstrzymać jeszcze teraz łzy mi lecą ze śmiechu.Przeczytajcie sobie "owiedziny burgmaniaków ze śląska "na forum śląskie.

Odnośnik do komentarza

Popieram spotkanie Prezes- ( Tomek Alkohol )

Witam ja mam pytanie, co to za ognisko jedno dniowe !starwars !zorro

Gdzie ja tak szybko znajdę kierowcę, !piwko co by mnie odebrał z tego Malborka !TOMCAT

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...