Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2009


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    32

  • michu

    29

  • Tomekgdz

    26

  • fundi600

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
patrząc na rozmiary ubranka na modelu to prezes cos zmizernial ostatnio  !OK

Nie zmizerniał :P On tak zawsze wyglądał.A co zdziwiony?A wiedziałeś o tym że od X czasu temu zmienił zawód :) ?-nie, więc i o stwarzaniu pozoru wizualnego też nie wiedziałeś !piwko !V

Odnośnik do komentarza
To wy nie wiedzieliście , że Prezes sobie dorabia na boku w drogówce? !V  :)

Ładnie, a ja jak przejeżdżam przez Grudziądz, to ciągle wpadam na jakiś "śmietnik" lub patrol. Do maja 2010 musze czekac aż mi się punkty z Grudziądza skasują. No chyba, że wcześniej mi zabiorą prawko !OK

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że od października nię będę przyjeżdzał do Grudziądza, no chyba, że do Prezesa na !piwko :P

Odnośnik do komentarza
no chyba, że do Prezesa na !OK :P

Adam i takie podejście bardzo Mi się podoba :) czekam :D

Ostatnia szansa w ten weekend :D jedziemy ostatni raz do Stegny !piwko

Kto ma jakieś dowody wdzięczności :D ma ostatnią szanse !V się wykazać ;)

Odnośnik do komentarza

Tomuś , życzę wam owocnej pracy w Stegnie !piwko !piwko !piwko

Tylko pamiętaj najpierw trzeba usiąść do stołu i obmyślić plan działania !piwko !piwko

:D:D:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś spotkałem "Prezesa"gdzieś w okolicy Malborka !piwko i uzgodniliśmy że plan przygotuje Marzenka "Prezes"jak to "Prezes"będzie nadzorował !piwko przygotowania a jutro dołączę z Sylwią i pomożemy razem przy zakończeniu. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak się zastanawiam co tam u Bobasa,czy dobrze się bawi i czy ma pogodę do opalenia i czy są zadowoleni?Mam nadzieję że wczasy rodzinne będą udane.

Może wydają się dziwne moje pytania ale dziś rozmawiałem z kumplem,który wrócił wczoraj z Tunezji czy z Turcji i co?A to że był tam 6 dni z tego pięć padał deszcz !piwko .Z rozmowy wywnioskowałem że było fajnie ale chyba bardziej z powodu zaskoczenia że w miejscu w którym -przynajmniej teoretycznie-powinno być słonecznie,słońca prawie w cale nie widział. !piwko Dobrze chociaż że drinki serwowane były gratis !piwko

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jasna sprawa , taka pogoda :angry: .

Warto wystawić !YES i chociaż parę km pośmigać .

Dzwonie do Włodka , Ten to zawsze ma czas :blink::blink: .

P.S

Bobasek na pewno wróci opalony jak i cała rodzinka .

No i na pewno troszkę z wrażeniami :angry: .

Odnośnik do komentarza
Warto wystawić !YES i chociaż parę km pośmigać .

Potwierdzam :angry: Wczoraj wytargałem SW z garażu po ponad miesiącu przestoju i zaliczyłem trasę Gdańsk-Łeba-Władysławowo-Gdańsk :blink:

Dzisiaj atakujemy Kaszuby :angry::blink::angry:

Odnośnik do komentarza

Ja niestety sezon już zakończyłem. Burger stoi odpicowany w salonie motocyklowym i czeka na nowego właściciela. Pogoda jest the best a mi pozostało tylko śledzić Wasze opowieści o kulaniu beretu.

Pozdrawiam i ciekawych wypadów .J.D. ;)

Odnośnik do komentarza
Ja niestety sezon już zakończyłem. Burger stoi odpicowany w salonie motocyklowym i czeka na nowego właściciela. Pogoda jest the best a mi pozostało tylko śledzić Wasze opowieści o kulaniu beretu.

Pozdrawiam i ciekawych wypadów .J.D. !V

Jacek co ty gadasz?Jak nowego własciciela?..... :);)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś zrobiłem rundkę na :) do Krynicy Morskiej,oczywiście jak zwykle w domu "dym"kto ma jechać,wygrała jednak córeczka !V.Przejażdżka udana,pogoda rewelka,teraz odpoczywam w domku i degustuje ;) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No nareszcie jestem w domu ;)

Toście poszaleli na grillach przez ten tydzień i się najeździli na swoich rumakach.

U Burgermana większość jedzenia to pewnie warzywa, co ? !OK

U mnie urlop minął bardzo fajnie.

Pogoda typowo letnia, jestem czarny jak mudzin !V

Mieszkałem przez tydzień na wyspie, wśród krabów i błękitnej zaj.... słonej i ciepłej wody.

Ale jak to mówią,*wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej* :)

Tam, gdzie byłem to morze w górach. Bardzo dużo motocyklistów, a winkielki takie, że włośy dęba stają :)

Może za rok śmigniemy tam przedmuchać nasze maszyny ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No Bobas,w końcu w domu a już myślałem że się przemeldowałeś w miejsce gdzie jest zawsze słoneczko ;) Tu też pogoda była super ale tylko wtedy gdy się nie spotykaliśmy. :)

Odnośnik do komentarza

Wreszcie w domu. Niektórzy już nie mogli się doczekac Twojego powrotu Bobas.

Najważniejsze, że pogoda dopisała i urlop się udał.

Na grillu warzywa były - ale tylko mrożone !V.

Pogoda super na jazdę, a ja muszę pilnowac gorączkującego juniora. Pod koniec przyszłego tygodnia rozstaję się ze swoim Burgmanem dlatego serce boli podwójnie, że w taką pogodę siedzę w domu.

Siemik kup kosz do swojego skuta - skończą się "dymy" w domu. Swoją drogą Ania musi miec twarde łokcie skoro wygrała rywalizację z Sylwią !OK

Chyba też zaraz zacznę degustację ;) z rozpaczy. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Krzycho aleś się wybyczył !V . Byłem kilka lat temu w tamtych okolicach , ale też 400 . Winkielki faktycznie z.....e , nic tylko jechać tam :) , może kiedyś ;) ... aaa jeszcze jedno - napitki miejscowe chyba Ci smakowały :) ? , przytargałeś coś do domu ??? !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czołem wszystkim, pogoda dziś wyśmienita. Pośmigaliśmy ze Sławką dziś troszkę .

Małe spotkanko z Upiorem :) zwiedzanie okolic Gzin i Janowo.

Potem sami i piękny dzień się zakończył na ;)

Bobas fajnie że jesteś cały i zdrowy i czekamy na spotkanko[NIEBAWEM] to pogadamy.

Odnośnik do komentarza
aaa jeszcze jedno - napitki miejscowe chyba Ci smakowały ;) ? , przytargałeś coś do domu ??? !OK

Chciałem przytargać jak najwięcej miejscowej Rakiji :) , ale kasy mi zabrakło :) Moja fura pali 15l/ 100 km benzyny, a gazu tam prawie nie było. Musiałem przygotować spore finanse na drogę powrotną :)

No, ale jak to mówią: ważne, że cali i zdrowi w domu !V

Pogoda super na jazdę, a ja muszę pilnowac gorączkującego juniora. Pod koniec przyszłego tygodnia rozstaję się ze swoim Burgmanem dlatego serce boli podwójnie, że w taką pogodę siedzę w domu.

A co to ? Jakieś zmiany się szykują ?

Odnośnik do komentarza

Burgman sprzedany. Jeżdżę do końca przyszłego tygodnia.

Najgorsze przede mną. Co kupic? ;)

Czekam na nowości na nowy sezon. Przyglądam się też dziwadztwu Honda DN-01.

Co będzie? Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Przyglądam się też dziwadztwu Honda DN-01.

Radku! :) No co Ty ;) a gdzie włożysz kosmetyki dla żonki, bo na pewno nie pod siedzenie !OK

Widziałem system kufrów do DN-a ( fajne ).

Do maxi kupiłem torbę przekroczną - idealna do kosmetyków mojej żony ( dlatego pozwoliła mi kupic ). !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...