Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2009


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dziś o 16tej skończyłem robotę a byłem dość mocno zmęczony, wczoraj późno poszedłem spać bo jakiś horror oglądałem o Fredim Krugerze i Jonsonie ;) ale gdy zobaczyłem ile 2oo kula się po mieście to nie wytrzymałem i zrobiłem sobie małą przejażdżkę po okolicy.Ogółem 80km.a zmęczenie zamknąłem pod siedzeniem B) .Pogoda dziś naprawdę przednia była.Oby takich niedziel było więcej.

Pozdrawiam tych co biegali,jeździli rowerkami i tych co zupełnie nic nie robili :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    32

  • michu

    29

  • Tomekgdz

    26

  • fundi600

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Robert 4 kilometry pieszo toć to szok !NOT nawet w snach tego nie robię !NOT

Prawda pogoda wczoraj była Zaj….. !NOT Byłem wczoraj w garażu, ale tylko wyczyścić skuter !NOT

Jako kierowca to wczoraj się jakoś nie !NOT :(

Robson dla statystyki w sobotę zrobiłem 104 km !OK liczy się podwójnie, bo z Marzeną ;)

Odnośnik do komentarza
Robert 4 kilometry pieszo toć to szok(...)

E tam, musze w trybie przyspieszonym przygotowac sie koniecznie do "pseudo-maratonu", oczywiscie nie na pelnym dystansie :( ... Impreza ma nazwe "Berlin laeuft" ... to tylko 10 km ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś już pogoda nie jest tak fajna jak wczoraj jednak jeździło mi się rewelacyjnie na 2oo ,ani za zimno,ani za ciepło,szkoda tylko że na biegowcu.

Odnośnik do komentarza

E tam, musze w trybie przyspieszonym przygotowac sie koniecznie do "pseudo-maratonu", oczywiscie nie na pelnym dystansie !placz1 ...

To tak jak ja właśnie przygotowuję :angry: się do maratonu, co się zacznie od tego czwartku !placz1

Odnośnik do komentarza

Sami sportowcy i maratończycy B)

Upiorek, chciałem przyjechać, ale się już późno zrobiło. Nie chciałem wpadać na 5 minut. Jeszcze przyjadę razu pewnego :lol:

Michu, mogłeś zadzwonić to bym potańczył z Wami !OK whist

Odnośnik do komentarza
A ja dziś widziałem na własne oczy jak nasz Prezes ciężko pracuje, jaki grzeczny i jaką ma wypasioną służbową furę. :o

Również widziałem Adama whist taki biedulek zapracowany ;)

Grzeczny to ja zawsze byłem ;) tylko masz mało okazji to widzieć B) zobaczysz to na Kaszubach !OK

Pytanie jeszcze jedno, jakie auto jest najlepsze whist …………………służbowe :lol:

Odnośnik do komentarza

Pytanie jeszcze jedno, jakie auto jest najlepsze ;)  …………………służbowe :)

A jaki samochód przejedzie przez pół metrowy krawężnik?......................Też służbowy ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Cosik mi się wydaje ,że piękny wekend się szykuje ...... ;):):):)

Bobasek.....przecież dla tego napisałem ,że będziemy . miałą cicha nadzieję ,ze się pojawisz ;):)

Odnośnik do komentarza
Witajcie

Cosik mi się wydaje ,że piękny wekend się szykuje ...... :):):D:D

Bobasek.....przecież dla tego napisałem ,że będziemy . miałą cicha nadzieję ,ze się pojawisz :P:D

Nie zajarzyłem, że będziesz w Chojnicach :)

Wpadłbym na pewno pośpiewać i potańczyć !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...