Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2009


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    32

  • michu

    29

  • Tomekgdz

    26

  • fundi600

    26

Top użytkownicy w tym temacie

Pozdrawiam brać " wkrętakową" thumbup1.gif

No co Ty Robert ja z Tomkiem temat na grywam a Ty co , oj tak się nie robi

;) !OKK .

No to przecież już jest wszystko załatwione !wolf

Robert no chyba się teraz nie wycofasz? ;):P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fundi ale masz ładny obrazek !OKK

Nie możliwe żebyś Robercie jeszcze !wolf nie sprzedał ;) Myślę że potencjalni kupcy nie wiedzą co tracą.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Robert dobrze "gra"niby chce sprzedać a w gruncie rzeczy to wcale nie chce tylko tak was "pompuje" i "wkręca" na te wasze Hondy.

Ostatnio ktoś mi mówił że Robert był widziany na jeździe testowej na jakimś BURGMANIE !wolf

Pozdrawiam zawiedzioną brać marki Honda !OKK

Odnośnik do komentarza
Robert dobrze "gra"niby chce sprzedać a w gruncie rzeczy to wcale nie chce tylko tak was "pompuje" i "wkręca" na te wasze Hondy.

Ostatnio ktoś mi mówił że Robert był widziany na jeździe testowej na jakimś BURGMANIE ;)

Pozdrawiam zawiedzioną brać marki Honda  :P

:P;) !OKK .

Grześ Kolega Robert raz jeden miał taki !wolf i chwalił go od rana do nocy ;);) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grześ Kolega Robert raz jeden miał taki  :angry:  i chwalił go od rana do nocy  !placz1  :D .

Hi.Hi. Chwalił,chwalił i co pytam grzecznie,wymienił na coś innego teraz będzie testował też coś innego.A ja myślę że nasz kolega Robsonek nie ma wymarzonej marki i cały czas testuje.Jednak jeśli w dotychczasowym tempie będzie testował wszystkie marki to wybór padnie dopiero za kilkanaście lat a w tym czasie wyjdą nowe marki motocykli i nasz biedny Robsonek nigdy nie będzie w stanie wybrać ukochanej marki !V .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Coś ostatnio duże u Was przegrupowania w sprzętach, Robson, teraz Tomek, co się dzieje????????????

Rozumiem, że Robson ma ochotę na większego sprzęta, ale Tomek??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Orzeszku - mam podobne symptomy jak u Ciebie , drugi cylinder byłby wskazany !V , ale przecież "śrubowkręty" już wszystko za mnie załatwili podobno , także nie muszę już się martwić i szukać innego :angry: !OK !V :D .

A wygląda to mniej więcej tak - ja sprzedaję Majkę , biorę od prezesa zacną , a prezes przesiada się na IŻ-a z koszem i wszyscy będą zadowoleni !placz1 :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
ale Tomek??

Tomek jak zawsze "wkręca".Ostatnio na jakiejś imprezce puścił hasło że zamienia "dwa skrzydełka" na Burgiego 650.Ojojoj co się działo wokół,ciężko to opisać.Ogólny płacz, szlochanie,nie dowierzanie aż w końcu przyszło uśnieżenie :angry: rozpaczy i na drugi dzień wszyscy się z tego śmiali !V .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prezes chyba nie wkręca tym razem - zobacz dział ogłoszeń !placz1 .

IŻ z koszem będzie w sam raz dla niego , małżonka na tylnym siedzeniu a w koszu zapas :angry: !V :D no i nie będzie już musiał trzymać pionu , trzy koła to nie dwa !V !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Prezes chyba nie wkręca tym razem - zobacz dział ogłoszeń

Zaraz sprawdzę :( .

Sprawdziłem !placz1 Ale zawsze jest nadzieja na na inny !scooter

Odnośnik do komentarza

Kurcze co się tutaj dzieje ;) . Myślałem, że tylko ja zgłupiałem i sprzedałem swoje cacko ;). Widzę, że w kujawsko-pomorskim rozszalała się jakaś epidemia sprzedaży 2oo. Życzę sprzedającym dobrych cen i coby niemieli tyle dylematów jak ja - co tu kupic? !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wiedziałem, że moje ogłoszenie nie przejdzie bez ECHA ;);)

Robercie masz prawie racje !YES tak na poważnie oglądałem ;) DN-01i jestem zdecydowany ;)

... "a świstak zawija" ... ;);) !TAZ

Odnośnik do komentarza

No tak wiele zmian u nas.

Ja też niedługo wracam do skutera.

Nie chce mi się zmieniać tych biegów i co chwila łańcucha smarować ;)

Wylądowałem dziś u Robsona na kawie.

Sam nie wiem jak to się stało :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prezesa już chyba nie da się naprawić... , IŻ zamówiony w Rosji , tylko mały problem z koszem do niego , ale myślą dalej jakby przerobić go na baniaczek na okowitę :P:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...