Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2009


jack daniels

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    32

  • michu

    29

  • Tomekgdz

    26

  • fundi600

    26

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Tomek dogadaj się z kolegą krzys-68 może Cię odbierze i zobaczy jak się bawimy na pomorzu i kujawach

Odnośnik do komentarza

na 2oo niestety jeszcze nie daje rady jeżdzić.Wczoraj spróbowałem ale po 10km trasie wokół "komina" stwierdzam ze zbyt optymistycznie patrzylem na moje zdrowie po operacji !happybth

Odnośnik do komentarza

Popieram nawet spotkanie bez alkoholowe   Prezes- ( Tomek Alkohol  :)   )

Było tak

Popieram  spotkanie   Prezes- ( Tomek Alkohol   )

jest tak

Ładnie przerobiłeś sobie moją wypowiedz, Prezes ja się chyba wezmę za Ciebie.

<Bardzo śmieszne> CG.

Gdzie ja tak szybko znajdę kierowcę, :)  co by mnie odebrał z tego Malborka :)

Kolej wprowadziła dla Prezesa specjalny wagon Co by się nie pomylił przy wsiadaniu.!winkiss !winkiss grudziadz_malbork.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michu, ale ładny aviator chyba też taki sobie zrobie, he he..., a tak na poważnie czekam na wasze adresy na PM-ie

Odnośnik do komentarza
Co tak raptem ucichli aa...? B)

Nic nie ucichli, :D zaproszenie nadal aktualne, tylko dajcie znac kto się wybiera !tut , cobym wiedział ile warchlaków ubic :D , i beczek piwa B) wytoczyc z piwnicy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z avatarem nie ma problemu tylko Twój avatar nie może być większy niż 120x120 pikseli. i po sprawie

Nie to żebym chciał !scooter ale za kołnierz nie wyleje ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Co tak raptem ucichli aa...? :(

Nic nie ucichli, ;) zaproszenie nadal aktualne, tylko dajcie znac kto się wybiera !scooter , cobym wiedział ile warchlaków ubic ;) , i beczek piwa :) wytoczyc z piwnicy.

Niestety nie mogę dołączyć do zacnego towarzystwa - pracuję 12 i 13 :(:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Niestety nie mogę dołączyć do zacnego towarzystwa - pracuję 12 i 13 ;)  !scooter

No to masz pecha ale Rita pewnie pojedzie bo ma wolne, mogę po Szanowną koleżankę przyjechać

Odnośnik do komentarza
Niestety nie mogę dołączyć do zacnego towarzystwa - pracuję 12 i 13 ;)  !scooter

No to masz pecha ale Rita pewnie pojedzie bo ma wolne, mogę po Szanowną koleżankę przyjechać

No i to się wie , szacun dla Kujawsko Pomorskiego .

To jest kolega :);) .

Odnośnik do komentarza
Co tak raptem ucichli aa...? :(

Nic nie ucichli, ;) zaproszenie nadal aktualne, tylko dajcie znac kto się wybiera !scooter , cobym wiedział ile warchlaków ubic ;) , i beczek piwa :( wytoczyc z piwnicy.

1209 zajety termin ale 13.09 wolny-chyba ze kierowce bede potrzebował :)

pan doktor powiedział że 30-50gr ale nie wiecej niż 0,5l na raz dźwigać mi nie wolno :) i mam sie oszczedzać :( więc ewentualnie 4oo jakoś dojadę(lub bedę dowieziony po urodzinach siostry)

Na Pm oczekuję szczegółów co dowieźć i gdzie :(

Odnośnik do komentarza
Niestety nie mogę dołączyć do zacnego towarzystwa - pracuję 12 i 13 :)  !scooter

No to masz pecha ale Rita pewnie pojedzie bo ma wolne, mogę po Szanowną koleżankę przyjechać

Fundi jak będziesz jechał po Ritę to przy okazji zajedź po mnie. Z chęcią się z Wami zabiorę ;);):)

Pozdrawiam J.D.

P.S.Szukałem siedziby Zacnego Upiora i wyświetliło mi w promieniu 75 km od Bydgoszczy 5 Kowalew, no tom se go znalazł.

Odnośnik do komentarza
Niestety nie mogę dołączyć do zacnego towarzystwa - pracuję 12 i 13 :(  ;)

No to masz pecha ale Rita pewnie pojedzie bo ma wolne, mogę po Szanowną koleżankę przyjechać

Fundi jak będziesz jechał po Ritę to przy okazji zajedź po mnie. Z chęcią się z Wami zabiorę ;););)

Pozdrawiam J.D.

P.S.Szukałem siedziby Zacnego Upiora i wyświetliło mi w promieniu 75 km od Bydgoszczy 5 Kowalew, no tom se go znalazł.

Witam ;) .

Jacek jak Kolega widzi zacne miasto to nie tak tylko znalesć :lol: .

Jeśli tak to Kowalewo Pomorskie !OKK .

Przez satelitę widać , jak na dłoni :lol::lol: .

Pozdrawiam serdecznie , całą rodzinkę , a Jagodę bardzo ale to bardzo mocno ;) .

Szkoda że tak daleko do Ciebie !OK :( . Popacz na góry i wspomnij Kolegę ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
P.S.Szukałem siedziby Zacnego Upiora i wyświetliło mi w promieniu 75 km od Bydgoszczy 5 Kowalew, no tom se go znalazł.

Swego czasu, jakoś tak w zeszłym roku na wiosnę, jadąc do zacnego Kowalewa 3 razy Wisłę przekraczaliśmy ;)

.... ale to mapa była zła !piwko !happybth

Taki mały OT.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Co tak raptem ucichli aa...? :(

Nic nie ucichli, :( zaproszenie nadal aktualne, tylko dajcie znac kto się wybiera :( , cobym wiedział ile warchlaków ubic :D , i beczek piwa :P wytoczyc z piwnicy.

Ja na dzien dzisiejszy mogę przyjechać sam :( Jolka pracuje :(

P.S pisząc ( co tak ucichli..) miałem na myśli małą aktywność na forum.. B)

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...