Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czerwiec 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A ja wła?nie pojade sobie przebudowami !OKK a z Torunia będę startował pewnie co? koło 10 :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • fundi600

    31

  • robson

    19

  • Tomekgdz

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie

Dzisiaj razem z Bobaskiem odprowadzili?my Tomka i Mareczka 60 km za Bydgoszcz , dalej nie mogli?my bo serce pękało ...

Tylko szkoda ,że Fundas z Siemikiem nie zd?żyli do nas dojechać :lol:

Bawcie się dobrze !OKK :lol:

Pozdrowienia dla całej Burgmani

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja wła?nie pojade sobie przebudowami !OKK a z Torunia będę startował pewnie co? koło 10 !OKK

Podobno z Torunia szykuje się jaka? poważna ekipa :lol: !OKK :P:lol:

Jakby co , to będę ok. 8 przy dworcu PKP :lol:

Odnośnik do komentarza
Ja startuje dopiero w sobote, jest jeszcze jakas zblakana dusza?
ja startuje z Grudzi?dza ok 6 rano mogli bysmy spotkac sie w bydgiszczy napisz tylko gdzie
Odnośnik do komentarza

Michu , głowa do góry!! !happybth . Nie wszyscy wyjechali :lol: !happybth . Chociaż kłębi mi się w głowie my?l aby jutro po południu, choć na krótko odwiedzić tych nieobecnych na forum. Co ty na to???

Odnośnik do komentarza

Tak cisza..

Wyjazd do RogoĽna w ramach odwiedzin odpadł..

hmm pogoda paskudna wiec z Robem odpu?cili?my

ale co się odwlecze to nie uciecze !TAZ

ja też dzi? wzniosę toast za nas wszystkich !w00t

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Dzisiaj koledzy:

Mareczek , Tomek , Upiorek, Robson , Fundi , Sławka

zrobili nam superrr niespodziankę , w drodze powrotnej z Burgmani wpadli na małe pogaduchy.

Dziękujemy za miłe odwiedziny !V !scooter !TAZ

Fotki wrzucę dzisiaj wieczorkiem !placz

Odnośnik do komentarza

95.jpg

Jolu & Michu wielkie dzięki za przemiłe spotkanie, „wiosenny tort” o innych przyjemno?ciach dla podniebienia nawet nie wspomnę. !OKK :D:)7_11049287571.jpg

Jolu wszystkiego najlepszego 100Lat w zdrowiu !tut !tut !winkiss !winkiss !winkiss

Odnośnik do komentarza

No dobra cosik trzeba napisać .

JOLKA I MICHU Wy Wy i tak cacy cacy oj oj porozmawiamy sobie !winkiss niech Wam i tak dalej !tut !winkiss .

Jolka ciasto rewelka a babka !tut . Szkoda tylko że każdy :) , zlekka padnięty , jak widać praca w nocy mocno wykańcza !OKK .

Na razie na naszym regionalnym , dzięki Temu z pod Ciechocinka za wspólny wyjazd i powrót , oraz za całokształt zlotu Sławce za kawę FUNDI za polewanie :) , no i Mareczkowi i Tomkowi za spacerki i pogaduchy i Orcio kolega chociaż na jedn? noc zawitał i należy Mu się szacunek za wyjazd jedno osobowy , no Orcio mam nadzieję że zrobiłe? tak jak proponowałem :D .

P.S

Tak tylko my?lę , patrz?c na to spokojnie .

Szkoda że ciężko jako? nam się zgrać , ale to tylko moje prywatne spojrzenie lub sugestia jak kto woli a szkoda . Jak wspomnę sobie spotkania i imprezy z tamtego roku to normalnie w dołku z żalu mnie ?ciska , jako? tak szkoda :( , ale widać takie życie i co na to poradzić !winkiss . Tak żeby nie zakończyć chłodno to powiem że idę na 100 gram mam jeszcze w lodówce no chyba że Alina z te?ciem temat załatwiła :) .

Pozdrawiam serdecznie i do miłego , może nie bawem .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...