Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czerwiec 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie 650ccm 4x4 i do b?czków sie to ?rednio nadaje chyba ze ktos naprawde chce

400kg wagi -przeprawy model ;)

sie zastanawiam czy zostawić czy sprzedac dalej ;)

"b?czki" kreciłem w zeszłym roku za Suzi 250 i wiem juz wygl?da quad połozony na boku ;)

Ale maszyna!!!

Bardzo mi się podoba.

Kiedy? już my?lałem nad takim błotołazem, ale chyba w Polsce nie ma gdzie jego wykorzystać.

W lesie straż pogoni, na ulicy opony id? w przerażaj?cym tempie.

A wydatek duży.......... whist

Gratuluję nowego nabytku !OK

Kasia, następnym razem przyjedziemy po Ciebie !YES

Tomas, gratki, że udało Ci się cało dotrzeć do domu.Było ciężko, co ??? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • fundi600

    31

  • robson

    19

  • Tomekgdz

    19

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co widze to wydatek przy uzywce niewielki,na poziomie zakupu K2 400 :lol:

faktem jest że trzeba poszperać i jak zawsze wyczekac na promocję.

Ryzyko trafienia zajezdonego egzemplarza duzo mniejsze niz przy "sportówkach" bo driverzy tez inego pokroju .Co? jak maxi i "kosiarki"vel scigacze ;)

A co do jazdy-dolina Wisły ma swoje zakamarki gdzie pojeĽdzić mozna !OK

Żeby było "smaczniej" to wystawiem dzisiaj quada przed bram? z napisem sprzedam i nr tel.Zainteresowanie spore i za satysfakcjonuj?c? mnie kwote pewnie pojdzie w ?wiat !YES

a teraz co? z realfoto tego co dali?my rade ;)

c7bd63ca606d7d59m.jpg

296814953efd5b90m.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Taka mała sonda - kto wybiera się na Burgmanię skuterem ??? :P

Tomas szacun :P , po takiej trasie ( 160km ) miałe? prawo być zmęczony , sam wiesz że jazda skuterem jest wyczerpuj?ca :P

Rob - co tam u Ciebie , wybierasz się z nami , tj. z Upiorem i ze mn? w pi?tek rano do Rogozna ??? , jak by co to daj znać , zgarniemy Cię w Żninie :P !OKK :P:) .

Bobas - ostatnia szansa , ci?nij Sarenkę :)

Fundi - zacna marka przygotowana ??? , tylko w czwartek grzecznie tam :)

Michale - szkoda że nie będziecie :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam.Pakowanie w toku.Pomaga mi przy tym kufelek !OK.,oby pogoda dopisała na podróż a wszystko będzie w poż?dku.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grzegorz , co tu pakować ? Ciuchy moto na sobie , na miejscu daj? koszulkę , no ewentualnie parę kalesonów !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przygotowania w pełni, pododa wypasiona wprost na moto więc nie ma się co martwić. W czwartek START pełna gotowo?ć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak to co?Na przykład spodnie które dzi? kupiłem :P a dawno już nic nie kupowałem dla siebie,chyba od czasu zakupu !OK !OK Za dużo też nie mogę bo bagażnik pod siedzeniem zapełniony napojami-różnymi !tut więc został mi tylko kufer centralny !OKK

Odnośnik do komentarza
Za dużo też nie mogę bo bagażnik pod siedzeniem zapełniony napojami-różnymi !tut więc został mi tylko kufer centralny !OK

Siemik nie zabieraj z sob? napoi na cały okres pobytu na zlocie, w RogoĽnie też s? sklepy no i ceny s? podobno nie wygórowane. :P !OK ;) !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Co tam pakować , tak jak pisał Mareczek sklepy s? to co zapakować .

Ja do zacnej marki wezmę o to ;) !OKK !OK !tut a tak na serio to zabrać u?miech i pogodę a będzie cacy , oj i jakie? małe !OK co nie co .

Pozdrawiam .

Mam nadzieje że Ten z po ........ nie będzie chrapał ;):P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam ;) .

Co tam pakować , tak jak pisał Mareczek sklepy s? to co zapakować .

Ja do zacnej marki wezmę o to ;) !OK !tut ;) a tak na serio to zabrać u?miech i pogodę a będzie cacy , oj i jakie? małe !OK co nie co .

Pozdrawiam .

Mam nadzieje że Ten z po ........ nie będzie chrapał :P;) .

Niech się kolega nie martwi moim chrapaniem - przecież nie jedziemy tam spać !OKK , ewentualnie mała drzemka po obiadku jak to w moim wieku ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W dozie tych czasów to macie rację,ale kto pojedzie po % do sklepu,bo ja nie,a na piechotę to nie u?miecha mi się.W domu ze ?mieciami jadę autem ok.50m.A co pod siedzeniem to moje. !OK

Odnośnik do komentarza
W dozie tych czasów to macie rację,ale kto pojedzie po % do sklepu,bo ja nie,a na piechotę to nie u?miecha mi się.W domu ze ?mieciami jadę autem ok.50m.A co pod siedzeniem to moje. ;)

Nie podzieli sie ;)whist;)

Odnośnik do komentarza

No to trzymam kciuki za udany zlocik.

Bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie mogę w tym roku jechać z Wami.

Jak wszystko dobrze się ułoży to przyjadę jutro z rańca do Bydzi, żeby Wam pomachać :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to trzymam kciuki za udany zlocik.

Bardzo, ale to bardzo żałuję, że nie mogę w tym roku jechać z Wami.

Jak wszystko dobrze się ułoży to przyjadę jutro z rańca do Bydzi, żeby Wam pomachać :blink:

Nie dziękuję żeby nie zapeszyć !scooter , szkoda chłopaku że nie będziesz tam z nami !scooter !scooter . A kto w takim razie przyjedzie pomachać w pi?tek Upiorkowi i mnie ??? !scooter

Jeszcze tylko jutro drobne przygotowania i :lol: !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

W czwartek jak nie będzie lało planuję przelocik z plecaczkiem przez Kowalewo Pomorskie

to pomachamy sympatycznemu koledze od zacnej marki :blink: ,

coby dobrze mu się jechało na Burgmanię

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przygotowania zakończone. Czekam tylko teraz na :lol::lol: z pomorza i ruszamy na Burgmanie po następne niespodzianki !scooter

Pogoda w Bydzi wy?mienita na !scooter w nocy lało teraz słońce.

Odnośnik do komentarza

Ja wła?nie dostałem telefon od Mareczka, że mam się pakować i czekać. :lol: Około 10 będziemy w Bydgoszczy :P pozdrowienia dla wszystkich w trasie !OKK :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No czekam gdzie jeste?cie. Jestem gotowy do drogi

Pozdro dla wszystkich co nie mog? albo co nie chc?

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Życzę tym co dzisiaj i nie tylko ?migaj? na BURGMANIĘ 2009 szeroko?ci i powodzenia .

Ja z Robertem będę jutro rano , tylko nie za ostro co by sił starczyło !OKK :lol: .

Burgerman dzięki za dobre słowo ale jak pisałem ?migam w pi?tek , ale i tak dzięki

:P .

No Robercik zobaczymy ;) w razie czego to spać do domu :lol::P !OKK .

P.S

Artix może rano z kolegami tak lajtowo ?migniemy . Zadzwonię to pogadamy ;) .

Tak tylko żartobliwie nie zapomnij o mijankach :lol::lol: . Bo ja teraz w razie czego to dzwonić będę do WWW . POLSKIE MIJANKI . ARTIX . OBJAZDY I SKRÓTY . PL :lol::lol: !OKK . Bo t? drogę przez Sierpc to długo będę wspominał ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czesc Wam. Upiorku ja na miejscu Artiksa pojechalabym autostrada z Wa-wy do Poznania byloby latwiej i szybciej. !OKK :lol:

pozdrawiam Slawka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...