Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czerwiec 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz ja wiem że Ty inaczej nie pojedziesz ale pomorze może wybrać inn? traskę.

Takkkkkkkkkkkkkk. Fundi. Pomorze czyli ja prawdo podobnie pojadę „Królem skuterów” t? sam? tras? co „Zacne marki” :lol:

Dla jad?cych z północy proponuje spotkanie w czwartek o godz.12,oo przed zjazdem na |wiecie

( nie wiem może miedzy A1 a |wieciem jest jaka? stacja benzynowa) było by to idealne miejsce na spotkanie. :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • fundi600

    31

  • robson

    19

  • Tomekgdz

    19

Top użytkownicy w tym temacie

( nie wiem może  miedzy A1 a |wieciem jest jaka? stacja benzynowa) było by to idealne miejsce na spotkanie. :lol:

Jest charakterystyczne miejsce między A1 a obwodnic? |wiecia - po prawej stronie, na górce stacja paliw Orlen z restauracj? Le?ne Runo z dużym parkingiem.

Edit pisali?my w tym samym czasie :D

Odnośnik do komentarza

Jest ,jest stacja Orlen i wielki parking jutro jade do Swiecia to napisze jaki to kilometr. Ja wyruszam niestety dopiero w pi?tek lub co gorsza w sobote ale w czwartek o 12 tej napewno przyjadę zobaczyc was i jak formuje sie kolumna maxi- :lol:

Odnośnik do komentarza

Dla jad?cych z północy proponuje spotkanie w czwartek o godz.12,oo przed zjazdem na |wiecie

( nie wiem może  miedzy A1 a |wieciem jest jaka? stacja benzynowa) było by to idealne miejsce na spotkanie. !OK

;)

Jest charakterystyczne miejsce między A1 a obwodnic? |wiecia - po prawej stronie, na górce stacja paliw Orlen z restauracj? Le?ne Runo z dużym parkingiem.

Więc spotkanie na stacji Orlen między A1 a |wieciem czwartek 2009/06/11 godzina 12.00

Kto przyjedzie to jedzie z t? grup? odjazd godz12.15, jeżeli kto? ma ochotę co? zje?ć- to niech przyjedzie wcze?niej żeby nie trzeba było na niego czekać. :lol:;) !happybth :););)

!TAZ Koledzy z Bydgoszczy mog? wyjechać nam na spotkanie lub czekać na naszej trasie. !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
Jest ,jest stacja Orlen i wielki parking jutro jade do Swiecia to napisze jaki to kilometr. Ja wyruszam niestety dopiero w pi?tek lub co gorsza w sobote ale w czwartek o 12 tej napewno przyjadę zobaczyc was i jak formuje sie kolumna maxi- :(

127km,miejscowo?ć Wi?g :(

Odnośnik do komentarza

Michale głowa do góry B) odwiedzisz nas a ja się postaram by? zapomniał :) o tym, że byłe? na go?cinie :P tylko szukaj szofera mu mu B)

Tomciu z tym kierowc? to będzie gorzej :)

No mówi sie trudno :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że na zlot do Stegny nikt nie jedzie :):)

Jutro startuje do Stegny !OK około 10 rano i jadę skuterem :P pogoda jest OK.

W Stegnie spotkam też kolegów z Pomorza i jednego z !w00t NRD !piwko !piwko

Przepraszam i oczywi?cie koleżanki !winkiss

Odnośnik do komentarza

Tomek miłej zabawy w Stegnie !w00t , a na pewno będzie superrrrrrrrr :) !winkiss !piwko

Pozdrów !piwko kolegów z pomorza !OK

Odnośnik do komentarza

Sprawa dotyczy filmu, o co chodziło :( Tomek i piwo czepiacie się nie pamiętam, kiedy to robiłem !OK

Następna rzecz, co się czepili?cie Koziej Wólki !piwko jest to bardzo ładna miejscowo?ć !w00t hi

A co do filmu to było widać jak wali…. Browary !piwko a ja tego dnia sok pomidorowy jak człowiek :( !winkiss

Odnośnik do komentarza
Widzę, że na zlot do Stegny nikt nie jedzie  :(  !OK

Ja będę w pi?tek, jak nie będzie deszczu, w godzinach przed- południowych jeżeli będzie lało to jak się zakończy deszcz- ulewa. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja z Dizlem wyruszamy z Malborka o 9 tej rano 11.06. i je?li Fundi tak wcze?nie rano wstanie to chętnie pojedziemy razem do RogoĽna.

Odnośnik do komentarza
A ja z Dizlem wyruszamy z Malborka o 9 tej rano 11.06. i je?li Fundi tak wcze?nie rano wstanie to chętnie pojedziemy razem do RogoĽna.

Siemik – z tego co napisali organizatorzy zlotu to start zaczyna się o godzinie 13,00 zbyt wczesny przyjazd może zrobić tylko zamieszanie. Może doł?czcie się do -

;) !OKK !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=7915&hl=

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Widzę, że na zlot do Stegny nikt nie jedzie  !scooter  !scooter

....Przepraszam i oczywi?cie koleżanki  !OKK

A już my?lałam że jaka? dyskryminacja nat?piła.

Do pi?tku. !scooter

Pogodę proszę zamówić , to może ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
je?li Fundi tak wcze?nie rano wstanie to chętnie pojedziemy razem do RogoĽna.

Jeste?cie zawsze mile widziani napewno tak wcze?nie wstane. Razem wypijemy kawe i wyruszymy na spotkanie grupy Pomorskiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...