Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czerwiec 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • fundi600

    31

  • robson

    19

  • Tomekgdz

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich jak ja wam zazdroszcze tych waszych wyjazdow i planów u mie w pracy jest ?rodek sezonu wiec o urlopie to mogę tylko pomarzyć !OK :);):) a w domu dodatkowo remont !OK i to taki konkretny. JA CHCE NA <_<

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich jak ja wam zazdroszcze tych waszych wyjazdow i planów u mie w pracy jest ?rodek sezonu wiec o urlopie to mogę tylko pomarzyć !OK

To, jaki widzisz problem :) L4

Tak jak pisał kolega Włodek pojad? ci, co maj? ochotę :) i czas ;) ja tym razem !OK <_< NIE

Odnośnik do komentarza

Ja też mimo wszystko 3mam kciuki za Robsona.

Siemik, z Ciebie to się dopiero podróżnik zrobił !OK ;)

Orcio, idĽ na zwolnienie. Remont nie Gołota, nie ucieknie !OK

Tomas, miłego wypoczynku nad morzem.

Szkoda, że nie będzie Ciebie z nami.

Upiorek, jeste?my umówieni na sobotę :)<_<

Odnośnik do komentarza

Widzę, że temat biwaku leci równolegle na dwóch topicach, więc powtórzę:

Pozdrowienia dla przyjaciół z kuj-pom, też obserwuje ten w?tek trasa znana jeszcze proszę o dokładn? rozpiskę gdzie w jaki dzień. Może się podł?cze na chwilę, oczywi?cie nic pewnego ale jak będzie terminarz to będę my?lał.

Ja również mam takie my?li, może podł?czyć się do Was gdzie? w okolicach Zakopanego ale skoro sami nie wiecie kiedy będziecie w tamtym rejonie to trudno cokolwiek planować. :ph34r:

PS. M@rkiza plan Rajdu wkoło Polski był zrobiony perfekcyjnie, wiadomo było dokładnie gdzie i o której będ? jedli ,spali lub zwiedzali. !OK

Witam!

Panie i Panowie zarzucaj?cy haczyk, zgadzam się z Mareczk'ami, Abach'ami, Siemik'ami, Bilet'ami i innymi, których być może pomin?łem /wybaczcie/ w całej rozci?gło?ci.

Dorzucę od siebie: po?więćcie jeden wieczór nie na !ying, tylko na dokładniejszym sprecyzowaniu "gdzie i kiedy" /może być przy !holiday, czemu nie/, zapodajcie w/w na forum, to może zrobi się z tego niezła wyprawa. Bierzcie przykład od PESu /pełna profesja a nie jakie? "pospolite ruszenie"/ :lol:.

Mamy wolne, więc może też bym/?my się doł?czyli ale konkrety proszę, plizzzz.

Pozdrawiamy

Agnus & Marta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...