Skocz do zawartości
Forum Burgmania

czerwiec 2009


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    33

  • fundi600

    31

  • robson

    19

  • Tomekgdz

    19

Top użytkownicy w tym temacie

NO NIE :) .

Tylko Tomek i Tomek a mojej serdecznej oj naszej przesympatycznej koleżance na fotcce to nie ma co , ja Wam dam :P . Nie powiem kolega Tomek napisał jak widać 300 post i co może to okazja ;) . Kiedy i gdzie jak sam pisze :lol::lol: . Ty chudziutki i tak Cię lubię !OK i ten tego szacun beret i jak to było na zlocie zapomniałem ;) .

Do dam teraz , chłopaki normalnie dali mi kwiatki na dzień Ojca , szacun !OKK .

Odnośnik do komentarza
Co do  Maszynka obejrzana i w tym tygodniu jadę po Hondę Goldwing

Wieloma motocyklami w swoim życiu jeĽdziłem ale te 0,5 t się czuje miedzy nogami

Fundi czy ty przypadkiem po t? masznke do Grudzi?dza nie jedziesz?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Wy się spotykacie a ja od kilku dni walczę z majstrami od robótek ręcznych i dorobiłem sobie do burgiego bagażnik na kufer i stelaż boczny aby żonka w czasie snu podczas jazdy nie wypadła na bok,bo szkoda byłoby !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

kto ma czas ten sie spotyka !scooter

na razie to pozostaje tylko poczytac ewentualnie sie na quadzie wyzywam wieczorem w lesie !scooter

Odnośnik do komentarza

:D Ale, o co chodzi :o jutro już pi?tek !OK i pan Tomeczek ?miga nad nasze piękne morze i tam :):)

Witek oczywi?cie, że pamiętam o prezencie, który czeka na mnie :D:D

Koledzy powiem wam, że Witek to jest go?ć on, jako jedyny zadzwonił i zaproponował, że co? mi zrobił whist Wielki Mały Człowiek !V !piwko !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka.Wy się spotykacie a ja od kilku dni walczę z majstrami od robótek ręcznych

Jak by? się spotykał to nie potrzebował by? kogo? od robótek ręcznych !piwko :)

Odnośnik do komentarza

Witam :D .

normalnie szacun dla Kolegi , Kolega nabył chyba cukrownie tak mi dał że się zaczerwieniłem :) . SŁOWO DROŻSZE PIENIĘDZY , taki jestem i tyle .

Siemik jak możesz Ty nie dobry , sobie pogadamy !OK , Sylwia moja Koleżanka ma spać na :o . Widoki podziwiać i ten wiatr we włosach ACH :D .

A zapomniałem Ci co nad balaton ?migaj? pogoda baja !V !OKK !piwko :D .

Pozdrawiam całe grono maxi whist .

Odnośnik do komentarza
Przygotowania do wyjazdu cał? par?.

Tak trzymać chłopaki.

Jeszcze tylko parę dni i ruszamy. !happybth

Mam nadzieję , że wszystko pójdzie gładko .... !happybth

Tomu? - miłego wypoczynku nad naszym pięknym morzem..... !OKK

Odnośnik do komentarza

Dobrze że teraz pogada mało atrakcyjna :P , wszak to dopiero pocz?tek wakacji .

Ale od 12 lipca pogoda ma dopisać bo Upiorek ma urlop .

Nie wiem jak Koledzy ale ja z Szamanami Burgmani temat obcykałem !happybth :P .

Wła?nie w dniu dzisiejszym kolega Tomek udał się w tej sprawie nad nasze morze .

Mam nadzieję ze po powrocie będzie miał dobre wiadomo?ci w tym temacie ;);):o . No chyba że !happybth :P;) pogoda nie dopisze :P:):):) .

Odnośnik do komentarza

Wła?nie w dniu dzisiejszym kolega Tomek udał się w tej sprawie nad nasze morze .

Mam nadzieję ze po powrocie będzie miał dobre wiadomo?ci w tym temacie !happybth

I tu jest problem !OK załatwiałem i nic z tego, bo !happybth nie z tymi osobami !OKK

Ale obiecuję, że za tydzień załatwię sprawę pomy?lnie :) tylko jak ja to wszystko wytrzymam !happybth :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witajcie

Urlopy załatwione . Czyli w Niedziele !happybth !happybth i GITARA :) !happybth !OK

Pogoda - ZAŁATWIONA :)

Załatwione , załatwione tylko k.... nie bardzo mogę w tym terminie !OKK ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Robercie nie ?wirój Ten spod Kowalewa mówi, że słowo ?czy jako? tak . Orlop masz więc nie nad morze tylko na BIWAK!!!

Odnośnik do komentarza

!happybth !happybth !happybth .

No i co ty z pod jedziesz ;) .

Robson chociaż na parę dni !OKK !OK .

To może pojadę do Ciebie i z drug? połow? pogadam , albo na mówię co ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka,dzisiaj zrobiłem sobie przejażdżkę rozluĽniaj?c?.Pojechałem do Rowów koło Słupska odwiedzić kolegę który jest tam na wczasach a nie widziałem go dwa lata.Droga rewelka,pogoda,również tylko ta temperatura troszkę za wysoka,ale dałem radę.Licznik zamkn?ł się na 470 km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
!happybth  !happybth  !happybth .

No i co ty z pod jedziesz  whist .

Robson chociaż na parę dni  :D  :D .

To może pojadę do Ciebie i z drug? połow? pogadam , albo na mówię co  ;) .

Przecież wiecie , że bardzo chciałem i chcę nadal , ale nie jest jeszcze powiedziane że nie pojadę w ogóle , wszystko zależy tym razem nie ode mnie :lol: , czasami skuter i przyjemno?ci z tym zwi?zane trzeba przesun?ć na drugi plan !YES

Odnośnik do komentarza
Siemka,dzisiaj zrobiłem sobie przejażdżkę rozluĽniaj?c?.Pojechałem do Rowów koło Słupska odwiedzić kolegę który jest tam na wczasach a nie widziałem go dwa lata.Droga rewelka,pogoda,również tylko ta temperatura troszkę za wysoka,ale dałem radę.Licznik zamkn?ł się na 470 km.

Witam!

Siemik, ciężko było po drodze odwiedzić samotnego jeĽdĽca z Ł...? !happybth

|mignęliby?my razem np. plaż? do Rowów. Mam układy z SG, MW i SPN !happybth

A jakie wrażenia: piasek w oczach, piasek na zębach, piasek w d.... i na łańcuchu /tu chyba się zagalopowałem/ no i darmowa inhalacja soli morskiej czyli jodu. !happybth :lol:

Kolegów z "suszarkami" tam nie u?wiadczysz !YES :D :D

Normalnie dzicz!

Chyba, że bałe? się o swoje filtry powietrza nieprzystosowane do Desert Storm whist

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...