Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy masz założony kufer?


dr.big

Czy masz w skuterze zamontowany kufer?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    8

  • Skrystos

    5

  • Sqad

    4

  • Jerry_R

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Zawsze jeżdżę z kuferkiem,bo zawsze mam jakieś "szpargały" ze sobą typu przeciw deszczówka,rękawice dodatkowe,napój itp.,a pod siedzeniem miejsce na kask,pas nerkowy,rękawice,kominiarka.

... dodatkowa membrana, kamizelka, drugi pas, druga kominiarka, drugie rękawice... A w kufrze miejsce na zakupy robione w drodze z pracy do domu.

Chyba dlatego nie zdecyduję się na zmianę maxi na moto. :)

Odnośnik do komentarza

Czytam te wypowiedzi i zastanawiam się "po co" i przypomina mi się stary dowcip:

Jedzie dwóch ruskich z Moswy do Władywostoku pociągiem w jednym przedziale.

Jadą tydzień - nie odzywają się do siebie.

Jadą drugi tydzień - nie odzywają się do siebie.

W trzecim tygodniu jeden mówi:

- "A jebał ty sabaku?"

Na co pada odpowiedź:

- "A zaczem spraszywajesz?"

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

- "Wot, dla paddzierżanija razgawora"

I z tą dyskusją chyba podobnie... Więc dla podtrzymania wątku: też wożę kuter, bo mój skuter moim zdaniem wygląda ładniej z kufrem a nie bez, a często się też przydaje, bo po dojechaniu na miejsce wolę kurtkę moto wrzucić do kufra niż pod siedzenie.

Każdy ma swoje potrzeby. Jakoś nie bardzo rozumiem sens ankiety (albo się stary i zgryźliwy robię ;))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Temat założony jeszcze przed pojawieniem się Integry więc napiszę mam założony kufer bo pod siedzenie mieszczą się tylko 2 butelczyny 0.7 i to z trudem.

Odnośnik do komentarza

Aprilia bez kufra wygląda słabo. Mam dedykowany kufer z oparciem tworzy to ładną całośc. Oczywiście można zdemontować ale w tedy koniecznie trzeba założyć oparcie bo wyglada jakoś "goło".

Odnośnik do komentarza

i ja mam kuferek, K-Maxx 40, idealnie komponuje się z moim DT a do tego wchodzi tam plecak z komputerem. dzięki temu pod siedzeniem mogę schować zakupy lub dwa kaski i ciuchy przeciwdeszczowe.

Odnośnik do komentarza

Ja planuję zakup kufra na następny sezon i będzie to K-Max 50L. Bagażnik (stelaż) już jeździ zamontowany. Mój szczękowiec ledwo włazi pod kanapę i jeszcze rękawiczki i kamizelka i tyle..

Najbardziej denerwuje mnie brak kufra latem bo w kurtce muszę łazić i po sklepach i po mieście, płynę wtedy cały aż po dupie cieknie. A tak zdejmę kurtkę wpakuję w kufer i gitara, można sobie swobodnie chodzić. Poza tym jak podchodzę do motoru z zakupami to ręce zajęte, teraz wyciągaj ten kask spod siedzenia, nie wiadomo jak kanapę zamknąć, potem kask na siedzenie (mało mi nie spadł kilka razy) no beznadziejnie. Kufer będzie na 100% dla wygody i nie szargania sobie nerwów. Dodam jeszcze, że już miałem kupować i... musiałem wymienić stator :kwasny:

Odnośnik do komentarza

Ja akurat zdjąlem kufer ponieważ normalnie jest on mocowany na płycie w ten sposób, że dosuwa się tył kufra i wbija w zatrzask. Od jazdy po nierównosciach z załadowanym kufrem w znacznej części wylamały się plastikowe odlewy mocujące i zaczęło to grozić zgubieniem kuferka.

Odnośnik do komentarza

Jazda ZDECYDOWANIE z kufrem ! Komfort dla pasażera - pewność, oparcie, miejsce na bagaż i ładniejszy /oczywiście rzecz gustu/ wygląd. W sobotę zamieniam Yamaszkę na CBR 1000 i już mam "upolowany" kufer, bo nie wyobrażam sobie przelotu 300 km z plecakiem /dosłownym/ na plecach :).

Odnośnik do komentarza

Kufer mam- Givi55- rzecz przydatna ale jak gdzieś dalej mnie poniesie, bo tak na co dzień to w Piaggio (jadąc solo) wystarcza kibelek pod kanapą nawet na codzienne zakupy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...