Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy masz założony kufer?


dr.big

Czy masz w skuterze zamontowany kufer?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    8

  • Skrystos

    5

  • Sqad

    4

  • Jerry_R

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam kuferek KAPPA K46 ...bardzo jestem z niego zadowolony - miałem go zamontowanego w silverze a teraz jezdzi ze mn? na moim burgimi...ma fajny kształt ( np. maxima totalnie mi sie nie widzi !bicz ) i ma wystarczaj?c? pojemno?ć. zapakowałem się w niego na tygodniowy wyjazd do skandynawi :) ... na codzien jednak jezdze bez kufra...poprostu wole linjie burga bez kufra...i jakos pewniej mi sie manewruje miedzy katamaranami w miescie, a schowek pod kanap? do użytku codziennego to ?wiat i ludzie... często nie chowam tam swojego kasku tylko przyczepiam go o tak? zaczepke pod siedzeneniem, ktora wlasnie notabene po to jest :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do jazdy po mie?cie - kuferek zbyteczny - tzw. przestrzen załadunkowa w Burgim 400 jest wystarczaj?ca. Na dłuższ? trasę zawsze można dopi?ć.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

Mam kufer i uzywam: do zakupów, na tornister :D jako oparcie dla pasażera i jako dodatkowe wysoko umieszczone ?wiatło stop. Nie zakładam czasem do jazdy solo na krotkie dystanse. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

u mnie kufer zamontowany w serwisie 60 litrów i ?ci?gany na guzik. Skuter nowy i nowy kufer jedyne do?wiadczenie to to że wchodzi teczka i jeszcze zostaje miejsca na pierdołki. Z kufrem ładneij wygl?da i mozna pakować i to najważniejsze. Burgi 650 i tak ma ładny schowek pod siedzeniem ale sadzę że wduecie schowek kufer można zrobić przy okazji małe zakupy w auchanie.

Odnośnik do komentarza
u mnie kufer  zamontowany w serwisie 60 litrów(...)

Z tego co wiem, to nie ma markowych kufrow 60 litrowych... Jedynym wyjatkiem jest tu kufer C1 (75l).

Odnośnik do komentarza
Gość Astronauta_Spiff

Ja nie wyobrażam sobie jazdy bez kufra. Zreszt? już przy wyborze MAXI to był DECYDUJˇCY element. Co prawda B400 ma spory schowek pod siedzeniem ale tam podróżuja głównie kaski i rękawiczki. W kufrze laptop, aparat i takie tam.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że nie mam założonego kufra.

Bagażnik pod siedzeniem chwilowo wystarcza. Może po pierwszym dłuższym wyjeĽdzie przekonam się, że założenie kuferka jest absolutn? konieczno?ci?... ale może wystarczy założyć plecak?

Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Pomijaj?c wszystko to co napisali poprzednicy, dla mnie skuter bez kufra wygl?da jak...... ?cigacz z kufrem.

Plebanie, dla mnie t-max z kufrem wygl?da równie mało "zgrabnie" jak ?cigacz z kufrem. Silver, aż prosi wła?ciciela, żeby na tylna platformę zamontował kufer, Bugmanowi również on dodaje uroku.

Na miejskie warunki (czyli kask zamiennie z plecakiem) wystarcza mi schowek pod fotelem :D

Odnośnik do komentarza
Pomijaj?c wszystko to co napisali poprzednicy, dla mnie skuter bez kufra wygl?da jak...... ?cigacz z kufrem.

R E W E L A C J A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;);)whist

A kufer mam bo mam gdzie spakować "bambetle"... Dosyć często podróżuję i sam "bagażnik" pod siodłem mógł by nie wystarczyć...

Poza tym wszystkim to Pleban napisał najważniejszy powód... !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Otóż to !piwko ;) . Ostatnio jezdziłem bez kufra i stwierdzam , że czego? skutowi brakuje ;) . Z założonym kufrem wygl?da zdecydowanie lepiej a i wydaje się większy whist . Natomiast T-max faktycznie lepiej prezentuje się bez kufra .

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mam kufra.

Chętnie bym go czasem założył co więcej przestrzeni bagażowej, to więcej.

Niestety, nie wiem gdzie można byłoby wyspawać stelaż pod mój skuter. Oryginalny niestety jest tak drogi, że nieopłacalny w zakupie, a nowe daelimki maj? juz fabrycznie "patelnie pod kufer.

Odnośnik do komentarza

mam kuferek givi E30 i nie ?ci?gam go nigdy i niby jest pozornie mały bo tylko 30l ale już nie raz zaskoczył mnie swoj? pakowno?ci?...

Odnośnik do komentarza

Koledzy mam pytanie. Chciałbym założyć kufer ale nie firmówkę ale jak?? chińszczyzne za 100 pare złotych ( kasa ;) ). Czy który? z Was zakładał może cos takiego. Czy nie było problemu ? Może kto? ma założony na Foresight-cie. Jakie? foto ? Dzięki

Odnośnik do komentarza

Nie mam, ponieważ nabyłem wcze?niej torbę przekrokow? w któr? jak dotychczas udaje mi się pomie?cić z najważniejszymi rzeczami na takie wyjazdy jak Zloty czy 3-4 dniowe wypady, ale oczywi?cie rozważam powoli zakup kufra i czekam na wła?ciw? ofertę ;)

Odnośnik do komentarza
Koledzy mam pytanie. Chciałbym założyć kufer ale nie firmówkę ale jak?? chińszczyzne za 100 pare złotych ( kasa  !piwko ). Czy który? z Was zakładał może cos takiego. Czy nie było problemu ? Może kto? ma założony na Foresight-cie. Jakie? foto ? Dzięki

Uważaj aby taki za 100 zł (w produkcji wart pewnie ze dwie miski ryżu) nie wyprzedził twego skuterka na trasie !piwko . W najlepszym wypadku jest ryzyko, ze każdy go otworzy, lub będzie się strasznie "rylał" na stelażu...

Proponuję uzbroić się w cierpliwo?ć, poczekać, dozbierać trochę kasy ;) i kupić markowy: polecam szczególnie GIVI lub KAPPA.

Było już kilka tematów na forum: KLIK, KLIK, KLIK.

Odnośnik do komentarza

kempes1972 - Lepiej się wstrzymaj i kup Givi. Za niecałe 200 zł z przesyłk? można już kupić na alledrogo.

W pierwszym Burgmanie miałem taki kufer w komplecie z płyt? mocuj?c? i jego wykonanie oraz trwało?ć było ok.

W porównaniu do kuferka made in chińczyk bije go na głowę.

Pozdrawiam.

Edit:

znalazłem e30 za 168.99 w sklepie internetowym z Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Ja też już my?lę o kupnie kufra (może nawet bardziej ze względów estetycznych niż praktycznych - podoba mi się maxi z kufrem), ale mam problem z dopasowaniem. Mało jest zdjęć Xcitinga z kufrem, a mieszkam w małym mie?cie gdzie nie ma sklepów z akcesoriami moto. Ładny jest Givi V46, ale nie wiem czy aby nie za duży i czy na żywo też się ładnie prezentuje? Może kto? ma lub widział to proszę o opnie, ewentualnie jaka? inna alternatywa na moje Kymco.

Odnośnik do komentarza
kempes1972 - Lepiej się wstrzymaj i kup Givi. Za niecałe 200 zł z przesyłk? można już kupić na alledrogo.

W pierwszym Burgmanie miałem taki kufer w komplecie z płyt? mocuj?c? i jego wykonanie oraz trwało?ć było ok.

W porównaniu do kuferka made in chińczyk bije go na głowę.

Pozdrawiam.

Edit:

znalazłem e30 za 168.99 w sklepie internetowym z Warszawy.

Mozesz zapodać linka. Jako? takiego nie znalazłem. W scooterlandzie za kufer z mocowaniem do mojej hondzi za?piewali mi 1300 zł. ( prawie podwoił bym warto?ć skutera :) ). St?d ten pomysł z chińskim.

Odnośnik do komentarza

link

po napisaniu do nich maila z zapytaniem czy w komplecie jest płyta mocuj?ca okazało się że kufer jest ale za cenę 219 zł. Widać nie aktualizuj? swojej strony internetowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zeszłym roku kupowałem kufer i niestety ale wszystkie oferowane kufry Givi nie miały w standardzie płyty mocuj?cej. Dlatego kupiłem kufer Kappa. wszystko w komplecie jako?ć taka sama a cena nieco niższa. A tak prawdę mówi?c o jako?ci to i Givi ni? zbytnio nie grzeszy. Kupiłem torbę Givi na przekrok skutera, która jest mocowana do karoserii za pomoc? rzepów. Wszystko fajnie się trzymało jak stał w garażu niestety wyższa temperatura na zewn?trz i trochę wilgoci spowodowało że odpadły rzepy od skutera. (oczywi?ie przed przyklejeniem odtłu?ciłem jak się nalezy plastiki, ale to klej się rozpu?cił). Musiałem więc wymy?leć inne rozwiazanie.

pozdrawiam

Wrzonio

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...