Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy masz założony kufer?


dr.big

Czy masz w skuterze zamontowany kufer?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    8

  • Skrystos

    5

  • Sqad

    4

  • Jerry_R

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Lubię mieć kufer, z nim czuję się bezpieczniej i poważniej. I w cale nie chodzi o jakieś kompleksy odnośnie wielkości pojazdu....

Akurat mój model, lepiej prezentuje się z garbem, no i tak jak ktoś to napisał, ten dodatkowy STOP.

Chociaż, jak mnie coś napadnie, to śmigam bez kuferka.

Odnośnik do komentarza

Kufer w gotowości cały czas. Wokół komina jeżdżę bez, na dalsze wyjazdy zawsze, choćby pusty - zawsze to można wrzucić kask lub kurtkę na postoju. A w kufrze zawsze staram się mieć choćby mapę, bo nigdy nie wiadomo, gdzie zawiedzie nas przygoda.

Odnośnik do komentarza

Czwarty skuter mam i na wszystkich montowane były kufry. Chociaż każdy następny pojazd miał większy schowek pod siedzeniem od poprzedniego, to kufer w każdym był przydatny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja nie mam, ale chcę mieć i na wiosnę zamierzam zamontować.

Pomimo dużego bagażnika brakuje mi miejsca na swobodne przewożenie np. dodatkowego kasku czy kurtki.

Odnośnik do komentarza

Sezon po zakupie jeździłem bez kufra i wtedy był problem bo jazda z plecakiem 60L była średnio przyjemna.

Od kiedy mam założony kufer zawsze mam miejsce na dodatkowe zakupy czy swobodę spakowania się na kilkudniowy wyjazd.

Mój kufer to K-Max 50. Wystarczający na moje potrzeby.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kufer mam non stop... Raz że maszyna wygląda jeszcze potężniej zwracając nawet uwagę ludzi "choperowej" wiary, dwa że często jadę 2oo na zakupy, więc się przydaje. Na codzień siedzi w nim pokrowiec na moto (gdyby nagle zaczęło padać na postoju) i przeciwdeszczowego "kondonika"...

Odnośnik do komentarza

W poprzednim małym skuterku miałem kufer i przez 4 lata bardzo się to sprawdzało, nie tylko by swobodnie schować kask, rękawice itp, ale także jako przestrzeń do przewiezienia zakupów. W obecnym sezonie wystarcza mi póki co przestrzeń pod siedzeniem, ale rozważam montaż kufra, by mieć więcej miejsca przy dłuższych wyjazdach.

Odnośnik do komentarza

Ja kufra nie mam i nie chcę (no chyba że życie mnie zmusi;). Na szczęście, schowek downtowna jest jak na moje potrzeby wstanie wciągnąć wysztko i jescze trochę więcej;)

Dla mnie kurcze kufer wygląda jak garb u wielbłąda:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...