Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy masz założony kufer?


dr.big

Czy masz w skuterze zamontowany kufer?  

373 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Kazdy rzep do torby przekrokowej predzej czy pozniej odpada, stosowalem juz mase rozwiazan i za kazdym razem z kiepskim rezultatem, od 2 lat nie uzywam juz zadnych rzepow do torby przekrowkowej i szczerze mowiac nie widze wielkiej roznicy, torba stabilnie trzyma sie bez rzepow, warunek, jest mocno napakowana.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    8

  • Skrystos

    5

  • Sqad

    4

  • Jerry_R

    3

Top użytkownicy w tym temacie

A ja musze się pochwalić bo dzisiaj wyrwałem w dosyć dobrej cenie nowy kufer kappy. Jutro ma być już u mnie. Zobaczymy jak będzie to wygl?dało. Zobaczymy czy nie będzie za ogromniasty - 53L. No ale....skuter duży to i kufer musi być konkretny. Na zdjęciach bardzo mi się podoba ( kolorystycznie pasuje do Silverki :lol: )

K53m.jpg

Odnośnik do komentarza
Ja też już my?lę o kupnie kufra (może nawet bardziej ze względów estetycznych niż praktycznych - podoba mi się maxi z kufrem), ale mam problem z dopasowaniem. Mało jest zdjęć Xcitinga z kufrem, a mieszkam w małym mie?cie gdzie nie ma sklepów z akcesoriami moto. Ładny jest Givi V46, ale nie wiem czy aby nie za duży i czy na żywo też się ładnie prezentuje? Może kto? ma lub widział to proszę o opnie, ewentualnie jaka? inna alternatywa na moje Kymco.

Nie będzie za duży. Mam taki sam skuter i wł??nie givi46 (albo 52) musze się upewnić i moim zdaniem wygl?da proporocjonalnie. Jak chcesz to mogę Ci zdjęcie podesłać.

Jedna ważna uwaga. Xciting ma teoretycznie stelaż ale podobno do tak dużego box-a się nie nadaje(jest na nim napisane max 5kg i mnie to przekonało) więc musisz doliczyć zakup stelaża.

Odnośnik do komentarza

cóż podróżuję tylko na bliskie trasy i po mie?cie

a kufer psuje linie xcitinga, więc nie mam i nie będę miał

wolę torbę na uchwycie w przkroku whist

Odnośnik do komentarza
A ja musze się pochwalić bo dzisiaj wyrwałem w dosyć dobrej cenie nowy kufer kappy.

Vex - je?li możesz to pochwal się również za ile go wyrwałe?, bo też szukam co? podobnego. A powiem ci, że z wygl?du nawet całkiem, całkiem. :lol:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam a dlaczego?

Karo-Linka - i każdy powinien wiedzieć ocb. Ale żeby wszystkiego nie zwalać na ni? to powiem tak że gdzie by?my nie jechali to zawsze jest potrzebny do przewozu 'drobiazgów' a czasem ich zabieram trochę ;) . Jad?c na zlot bierzemy prawie wszystko co chcemy (na ostatni? Burgmanie nie zabrałem jedynie pontonu !OKK

Jeszcze my?lałem nad bocznymi

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ment&id_ass=558

ale to w sumie wydatek będzie koło 3ty? (jeszcze nie potrzebne ale wci?ż się nad tym zastanawiam). Używałbym chyba jedynie parę razy w roku więc nie wiem czy jest sens wywalić te pieni?dze w co? czego sie codziennie nie używa

Odnośnik do komentarza

U mnie boczne nie wchodza w rachube !OKK . O ile sam stelaz jest ok i nie wystaje poza obrys skutera, a jedynie chroni caly tyl w razie jakiegos paciaka na parkingu ;) , to przyczepione kufry znacznie utrudniaja, a czasami wrecz uniemozliwiaja przeciskanie sie w korku pomiedzy samochodami...

A stac w korku za samochodami, siedzac w palacym sloncu na moto, to tak troche nie halo :P .

Odnośnik do komentarza

Mam,nie ruszam sie bez niego ,po pierwsze dlatego ze pod siedzeniem woze garnek dla ewentualnego pasazera(spory garnek... :P ,a po drugie duzo wygodniej wrzucic drobne zakupy do kufra luzem,zamiast do znienawidzonych foliowych reklamowek i zabrac potem do domku w calosci,jezeli jest tego naprawde duzo.

No i maxi jak juz ktos tu napisal,duzo lepiej sie prezentuje z kufrem,zwlaszcza odpowiednio duzym ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam Kappa K28, ale zakładam tylko do dalszej jazdy. Po mie?cie wystarczy mi przestrzeń ładunkowa pod siedzeniem - swobodnie wchodz? 2 KASKI !!! - więc wkładam tam najpotrzebniejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Ja kufer też mam. MBK 44 l. Ale na ogół stoi w garażu; zakładam go TYLKO gdy jest mi potrzebny.

Mi się kufry na motorach nie podobaj?. Zwłaszcza na skutach wygl?daj? jak worek ziemniaków przyklejony do tyłka. Bez sensu!

W 99,5% czasu ?wietnie się mieszczę do bagaznika pod siedzeniem.

No nie mogę.. jak to się może podobać? To tak jak ładny samochód osobowy z boxem na dachu. Skutery nie s? projektowane wizualne do kufra. On po prostu NIE PASUJE !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość 7mandaryn

Ależ PASUJE PASUJE !!! :)

W moim B400 rewelacyjnie uzupełnia i wykańcza jego linię. W zasadzie cały czas z nim jeżdzę, nie widzę jakiego? drastycznego obniżenia osi?gów, ani żadnego drżenia kierownicy przy Vmax (a np. przedwczoraj jechałem tak katowick?). Poza tym moja miła tak polubiła jazdę jako plecak, że w zasadzie to zapomniałem już jak to się jeĽdzi w pojedynkę :D więc taki kufer w przypadku jakiego? narwańca/gapy z tyłu (odpukać i nie daj Boże !scooter) to jednak dodatkowy 'zderzak' pochłaniaj?cy energię no i w moim przypadku dodatkowe ?wiatło stopu. !OKK

Odnośnik do komentarza

Niestety,jeszcze nie mam.

Moja Maja 125 po zakupie wymagała drobnego wkładu finansowego,ale na najbliższy sezon sprawię jej (no i sobie rzecz jasna) zasobnik centralny.

Wiadomo,trochę więcej się zmieści.

Mam nadzieję,że obydwoje będziemy zadowoleni :laughing: .

Odnośnik do komentarza

Ja do tej pory nie zauważyłem potrzeby posiadania dodatkowego kufra. Ten pod siedzeniem w zupełności mi wystarcza.

Wiem też, że to już kwestia gustu, lecz 2oo z kuframi jakoś mi się nie podobają. Wg mnie wręcz zaburzają linię motocykla/skutera.

Odnośnik do komentarza

Mam założony Givi E52 Maxia taki jak ten http://allegro.pl/duzy-kufer-centralny-givi-e52-maxia-52l-dwa-kaski-i4724184861.html , mam zamontowane do niego oparcie dla pasażera i dedykowane do niego światło stop. Nie zauważyłem aby kufer miał jakikolwiek wpływ na prowadzenie i osiągi motocykla.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Używam oryginalnego Silverowego Shad 46l (o ile sie nie myle). Zawsze jeżdżę z kuferkiem,bo zawsze mam jakieś "szpargały" ze sobą typu przeciw deszczówka,rękawice dodatkowe,napój itp.,a pod siedzeniem miejsce na kask,pas nerkowy,rękawice,kominiarka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...