Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje inne HOBBY


Rekomendowane odpowiedzi

Z oryginalnymi szprychami sowieckich bokserów można było robić numery ala Gustlik, czyli owijać je dookoła kciuka, jak makaron :). Co niestety jest jedynie świadectwem, że były wykonane z  gównolitu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam duży sentyment do "staruchów". Niestety, warunki nie pozwalają na posiadanie oryginałów :(
Ale miniaturki - czemu nie! :) 
Skala 1:24. Model kupiony kupę parę lat temu z jakąś gazetką, odnaleziony przy okazji przeprowadzki i trochę podmalowany, dioramka wykonana własnoręcznie.

na f.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja w wolnym czasie dłubię sobie w kartonie budując modele pojazdów militarnych, a właściwie czołgów tylko.

Na zdjęciu model brytyjskiego Challengera II od du.. strony.

Poza tym lubię fotografować.

image.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

MZzz - dobra robota. Kiedyś sporo z kartonu robiłem. Stare czasy... ale jakiś czas temu wymyśliłem sobie, że ulepię Vespę z gazety (włoskiej).
Model jest bardzo uproszczony ale i tak dosyć kiepsko wyszedł ze względu na tworzywo które sobie wybrałem. Dziwoląg taki ;)

 

20181216_175234_Fotor.jpg

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, pgizi napisał:

Dziwoląg taki

Dziwoląg??? Jest po prostu piękny !!! Na pewno duuuużo pracy w to włożyłeś, gratulacje zdolności manualnych.

Odnośnik do komentarza

A ja to lubię zegarki. ? Nawet zacząłem kolekcjonować. Poza tym to lubię czasem coś "sklecić" przydatnego z niepotrzebnych gratów.? 

O...nawet ostatnio taki sobie "sprzęt" do drewna wyspawałem ( a najlepsze że zacząłem jeszcze jesienią w zeszłym roku, a pomalowałem dopiero niedawno, jak się się praktycznie zima skończyła ?

a.jpg

b.jpg

c.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla fanów awiacji dziś wielkie wydarzenie w Warszawie... Mrija An-225 za moment będzie lądować. Przewidywany czas to 9:55.

Tu można śledzić "maleństwo" -> Lot ADB3354

Relacja LIVE -> KLIK

Odnośnik do komentarza

Wczoraj  na kanale National Geographic był program  o tym "monstrum" w cyklu Superkonstrukcje. Warto zobaczyć, może będzie jeszcze powtórka.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witamy na Okęciu.

mrija.thumb.jpg.380b2e5197036f34f26b3f7e5395aec3.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...