Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje inne HOBBY


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, dziadzia napisał:

bardzo pozytywnie zakręcony, gratulacje zbiorów

 

13 godzin temu, pgizi napisał:

No, Kolego zbys.ko..

 

13 godzin temu, EndriuBis napisał:

  Ale radyjka z zielonym oczkiem - miód malina :)  A grają choć niektóre ?

Dzięki Pany za miłe słowo !OK   tak szczerze to z 20 gra i są na chodzie :) 

Ja to ja mówię: coś trzeba robić w życiu, uwielbiam te stare rzeczy, po prostu kręci mnie to i lubię  :P a jak to mój znajomy mówi: nie mam nic dla ciebie z tych staroci, ale mam teściową, jest dla mnie skarbem i najlepiej ją trzymać z 2m pod ziemią żeby nie ukradli ;) :lol: 

13 godzin temu, EndriuBis napisał:

Co do papierów i porcelany to fuj :(

No cóż każdy ma inne zdanie o takim czymś, lubię trochę historii z tego okresu, nie to żebym się tym fascynował i był idolem tego PANA , ale mam tylko to ze względu kolekcjonerskiego i historycznego, bo po prostu gdzieś tam znalazłem, czy dostałem i mam :)   bo tak jak wspomniałem wiele różności posiadam i szkoda było nie wziąć do kolekcji :rolleyes:  ale chyba tak zbieracze maja, że wszystko się przyda, albo ja  :blushing: ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajne macie zainteresowania !OK to i ja pozwolę sobie moje zaprezentować:

- zbieram dzwonki i płyty winylowe 

- nasze oczko w głowie bo Krzysiu też dużo pomaga , ogródek

 

20160618_125604.jpg

20160618_125547.jpg

20160618_125531.jpg

20160618_125414.jpg

20160618_130159.jpg

20160618_130141.jpg

20160618_125951.jpg

20160618_125820.jpg

20160618_125633.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Robert JAPAN

No to i ja się pochwalę moim hobby.

Powolutku kolekcjonuję albumy, książki itp Queena.

A w zimowe i deszczowe dni gram na konsolach - xbox one, ps4, Nintendo Switch - kiedyś było ich więcej ale czasu mało.

PS. wiem że mam rozpierdol z kablami więc mi nie wypominać :)

 

 

 

 

WP_20170325_18_30_42_Pro.jpg

WP_20170325_18_29_51_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza

dziadzia, czekałem aż ktoś pierwszy o tym wspomni, wędkarstwo to całe moje życie a zwłaszcza metoda spławikowa - odległościówka no i oczywiście tyczka.

Widzę na fotce Leszcze i Płoteczki ... Pięknie sezon rozpoczęty ! Gratuluję

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Tomik napisał:

metoda spławikowa - odległościówka no i oczywiście tyczka.

Witam Tomik a moja miłość w wędkarstwie to tyczka, tylko teraz zmuszony byłem łapać na feedera bo wejście do wody to trochę szaleństwo, woda zimna jeszcze jak cholender i akurat jestem ; smarkaty ; hi hi a możesz mi powiedzieć jakich spławików używasz na tyczkę, bo powiem Ci szczerze że ja na punkcie spławików mam małego hopla.

27 minut temu, wuja69 napisał:

Pozdrawiam wędkarzy moja ostatnia wielkaaaa milość - bacik 8m ;) .,

Wuja a jeśli bacik to masz w Nim gumę ? W dwóch trzy trzech składaniach.

Odnośnik do komentarza

No fajny ten spławik, kiedyś również używałem tak małych spławików do puki nie złamałem bata, wtedy używałem Garbolino adaya, cholernie mocna wędka o oplocie mięśniowym a jednak nie wytrzymała dolna część czyli blank,  musiałem ją dać do naprawy (klejenie ) gość zrobił bardzo dobrze odpowiednio mnie wykasował ale mam ją do dzisiaj, a wygląda ona tak; 

IMG_1105.JPG

Odnośnik do komentarza
Dnia 25.01.2017 o 18:50, Ania 77 napisał:

- zbieram dzwonki i płyty winylowe 

- nasze oczko w głowie bo Krzysiu też dużo pomaga , ogródek

Bardzo ładny ten OGRÓDECZEK  !OKK Superowe miejsce na odpoczynek :) 

Dnia 25.03.2017 o 19:15, Robert JAPAN napisał:

Powolutku kolekcjonuję albumy, książki itp Queena.

A w zimowe i deszczowe dni gram na konsolach - xbox one, ps4, Nintendo Switch

Też FAJNA sprawa posłuchać dobrej Muzyki, a w wolnym czasie oderwać się od rzeczywistości i zagrać w jakąś grę :)  szczególnie zimą, bo też trzeba przecież motorkiem pojeździć ;) 

 

Dnia 27.03.2017 o 16:08, dziadzia napisał:

Dzisiaj pierwsze rybki zaliczone. jak na trzy godź. To nie jest źle, na kolacje będzie co obgryzać he he

Noo, SUPER dziadzia, pogratulować połowu i wędkowanie też fantastyczna sprawa i można powiedzieć że sezon rozpoczęty !OKK aż ślinka cieknie na taki widok i myśl o świeżo usmażonej rybce :rolleyes:  

Ale jak to ja mówię, COŚ TRZEBA ROBIĆ W ŻYCIU :) bo daje nam to wspaniałą satysfakcję, a w szczególności zadowolenie że coś nowego wpadło do kolekcji albo coś się zrobiło i cieszymy sie tym :)

Ja też czekam z niecierpliwością do lata, czy jesieni aby udać się na GRZYBY, po prostu UWIELBIAM chodzić po lesie i zbierać grzybki :) 

a to tamto roczne zbiory

FRncpmX.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Dnia 27.03.2017 o 21:00, dziadzia napisał:

Witam Tomik a moja miłość w wędkarstwie to tyczka, tylko teraz zmuszony byłem łapać na feedera bo wejście do wody to trochę szaleństwo, woda zimna jeszcze jak cholender i akurat jestem ; smarkaty ; hi hi a możesz mi powiedzieć jakich spławików używasz na tyczkę, bo powiem Ci szczerze że ja na punkcie spławików mam małego hopla.

Wuja a jeśli bacik to masz w Nim gumę ? W dwóch trzy trzech składaniach.

Na majtanego :)  - pełen zestaw.

 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, wuja69 napisał:

Na majtanego :)  - pełen zestaw.

Proponuje zamontować taki zestaw, jest zupełnie inne zacinanie, po prostu bez stresu że zerwiesz zestaw jak weźmie większa ryba i chol ryby to sama przyjemność, warto spróbować.

IMG_1104.JPG

Odnośnik do komentarza

Myślałem o tym, tylko mój bacik jest klasyczny tzn. górne części ma rozciągane nie nakładane,Jak w takim bacie zobaczę zamontowaną gumę ,to może się przekonam.Ale dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Ja tą moją Garbolino mam nasadową, ale drugi kij XT Pro turbo Jaxon to bat teleskopowy i również mam zamontowany gumowy amortyzator, ja na początku byłem bardzo sceptyczny, lecz jak zaczołem łapać zawodniczo to już musiałem się przełamać a teraz to nie wyobrażam sobie łapania bez gumy.

Ps. Tylko jedna zasada żeby zamontować gumę, wędka musi być pełen węgiel i z akcją szczytową.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak bałtycki łosoś na trolling :) .

PS. A tu fotka z małym szczupaczkiem, też trolling, ale słodkowodny...

IMG_20161115_0009.jpg

Odnośnik do komentarza

Dr.bigu, również byłem na takich połowach i to aż trzy razy, bo więcej razy  nie wytrzymał mój żołądek hi hi:lol:  więcej dokarmiałem :( jak łapałem he he,  ale wyprawa ogólnie fajna kto nie był to warto spróbować.

12 minut temu, dr.big napisał:

Nie ma to jak bałtycki łosoś na trolling

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.03.2017 o 19:01, dziadzia napisał:

Ja tą moją Garbolino mam nasadową, ale drugi kij XT Pro turbo Jaxon to bat teleskopowy i również mam zamontowany gumowy amortyzator, ja na początku byłem bardzo sceptyczny, lecz jak zaczołem łapać zawodniczo to już musiałem się przełamać a teraz to nie wyobrażam sobie łapania bez gumy.

Ps. Tylko jedna zasada żeby zamontować gumę, wędka musi być pełen węgiel i z akcją szczytową.

Witam, mój bacik jest bardziej paraboliczny,dlatego większe ryby też da się wyjąć- tylko emocje większe.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, wuja69 napisał:

bardziej paraboliczny

To fakt że da się wyciągnąć przy takiej akcji wędki, tylko troszkę kiepsko z zacinaniem, bo jak zatniesz wędką o akcji B lub C to szczytówka na początku idzie w kierunku wody, czasami faktyczne zacięcie ryby trwa dłużej o około 1,5s ale wiesz co , w łapaniu amatorskim to ma być przyjemność i masz rację, liczy się natura, wędka, i jeśli można to piwko :D

Odnośnik do komentarza

Dziadzia, też mam tego bacika co Ty, mam jeszcze mistrala aqua pole, również 8kę a zawodniczo jadę na tyczce 12,5 m z jaxona. Co do amortyzatorów to w batach mam w dwóch elementach a na tyczce w dwóch i pół. Kurcze, a może by tak jakieś spotkanie latem byśmy zmontowali nad wodą ? A poniżej moje trofea :D

 

20170330_204331.jpg

Odnośnik do komentarza

Tomiku ja z łapania zawodniczek się wyleczyłem, bo po prostu mnie nie było stać, chyba wiesz że to jest dość spory koszt, teraz to najwięcej jeżdżę z synem dla przyjemności, a co do spotu wędkarskiego to może być troszkę kiepsko logistycznie, powiem Ci że syn wierci mi dziurę w brzuchu żeby jechać nad Odrę podobno jest tam bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza

To zależy jaki odcinek Odry. Ja głównie łowię w mojej rzeczce, "Liswarcie" i powiem Ci, że nie chce mi się nigdzie jeździć bo urokliwa jest i w ciekawe rybki obfituje

Zdjęcie-0107.jpg

Zdjęcie-0101.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja cię kręcę ta fotka o poranku z tą mgiełką to nic tylko pojechać na rybki suuuper!!! 

Powiem Ci że jutro rano jedziemy z synem, wstawię pare fotek no i jestem ciekaw oczywiście czy chociaż coś się złapie, myśle że jutro będę skubać ochoczo, ale to tylko moje życzenie hi hi oby tylko nie pokazały mi środkowej płetwy ( palca ) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 29.03.2017 o 10:52, dziadzia napisał:

Zbys.ko ja piernicze to twoje zbiory? Kurza melodia,  jeden wypad na grzybki i wszystkie słoiczki zapełnione, super, :o

Oczywiście że moje :)  Noo, można powiedzieć czasami jest trochę grzybków na Mazurach ;) tu przykład:  

ale jeden wypad wszystkiego nie załatwia :( a to trzeba jeszcze nazbierać do mrożenia, suszenia i więcej słoiczków zrobić :)  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...