Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje inne HOBBY


Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam przebywać z moimi dzieciakami !piwko

Rodzina, praca i skutery to wszystko na co mam czas. Doba zbyt krótka !OKK

Te monety, widokówki i żetony to fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
żetony do wózków sklepowych:

Przyznam, że ciekawe hobby !OKK

Widzę, że takiego nie masz KLIK Przy okazji możesz wspomóc WO|P !piwko

Po za skuterami interesuję się monetami kolekcjonerskimi RP po denominacji.

Odnośnik do komentarza
(...)co? z dusz?(...)

Stare zelazka ;) ?

Jeżeli co? z dusza? ;)

To ja zbieram dzwonki ( tylko metalowe) z różnych stron ?wiata i mam ich troszeczkę. Ci którzy u mnie byli to widzieli. Nie mogę nazwać tego jeszcze hobby takie tam zbieractwo może w przyszło?ci jak będę na !YES zajmę się na większ? skale i będzie to może moje hobby. :););)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że inne hobby niż skuteromaniactwo?

Je?li tak to moim innym hobby jest praca... lubię pracować... ;)

Jurek_mwo napisano 11-01-2009, 19:51 

  Krótkofalarstwo. moja wielka pasja zachęcam i innych... 73! Mój znak Krótkofalarski to: SP4JLC 

Kiedy?, gdy nie było telefonów itp... ale to były czasy...

Jurku - dla Ciebie 73, dla żony 88 a dla wszystkich mi życzliwych inaczej 99 !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale tylko jedno ? Bo moje to oprócz skuterów: motocykle, narciarstwo, jeĽdziectwo i kynologia. I ostatnio kupowanie ubranek dziecięcych... !YES

Odnośnik do komentarza
(...)co? z dusz?(...)

Stare zelazka ;) ?

Jeżeli co? z dusza? ;)

To ja zbieram dzwonki ( tylko metalowe) z różnych stron ?wiata i mam ich troszeczkę. Ci którzy u mnie byli to widzieli. Nie mogę nazwać tego jeszcze hobby takie tam zbieractwo może w przyszło?ci jak będę na !YES zajmę się na większ? skale i będzie to może moje hobby. ;)whistwhist

Hej Mareczku!

Moja małżonka też kolekcjonuje dzwoneczki!

Niestety (oprócz metalowych) trafiaj? się czasem jakie? gliniane lub ceramiczne.

I wcale nie, żeby było do rymu. Naprawdę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Oooo, jest ich kilka:

1. Number one -największe ! to strzelectwo pneumatyczne, mam już całkiem mił? "zbrojownię":

Beretta M92FS XXTREME

Weichrauh HW57 +Leapers 3-9x40

Crosman 1377 a tak wygl?da po liftingu

WeihrauchHW40

Walther CP99 Compact

Łucznik wz.70

2. Modelarstwo (różne... różniaste) i przede wszystkim makiety kolejek: skala N -1:160 buduję już... chyba ze czwarty rok (muszę uzupełnić zdjęcia w albumie)

3. Kolejnictwo w?skotorowe: KLIK, KLIK

4. Wędkarstwo... ech z braku czasu (i... ryb w jeziorach) ostatnio trochę zaniedbane... ale może jeszcze wróci do łask.

5. El-muzyka: Kraftwerk, J.M. Jaree, Vangelis, Tangerine Dream, M.Biliński, W.G. Komendarek,

6. Filmy s-f a konkretnie "Gwiezdne Wojny" -mogę ogl?dać, ci?gle odkrywać i podziwiać ...set razy.

Odnośnik do komentarza

Ejże Misiek, a na IWEBie nie bywasz ?

Ja też pykam z wiatrówki, mam Walthera LGM2 + IOR 6x42, Daisy Powerline + Hawke 3-9x40, Łucznika i Slavię. Poza tym rozpoczynam przygodę z paralotniarstwem, trochę pstrykam zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Ejże Misiek, a na IWEBie nie bywasz ?
Bywam... bywam i to często. Jest tam parę moich małych testów.
Poza tym rozpoczynam przygodę z paralotniarstwem
Wooooooow... że tak powiem.
Odnośnik do komentarza

Nooo, "Mi?ków" na IWEBie jest paru więc nie tak łatwo Cię tam znaleĽć whist

A co do paralotni: z dołu może się wydawać że to tylko "woooooow", ale na górze jest jeszcze lepiej !bicz

Odnośnik do komentarza
Inne hobby - turystyka, fotografia i wędkarstwo

Pozdrówko!

Strzelectwo czarnoprochowe, gadanie na różnych pasmach (oprócz krótkofalarskich, bo licencja zdana dawno). Poza tym znajdzie się jeszcze pare pomysłów na życie !bicz

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O u mnie tez troche tego jest !bicz opencaching, 4x4, smarty whist ja mam raczej hobby sezonowe no moze z wyjatkiem skuterow, no teraz na topie jest odkrywanie nie opisanych bunkrow z linii Molotowa !kiss i klasyfikowanie ich.

Odnośnik do komentarza

Skoro Artixie lubisz łażenie po fortyfikacjach, to zapraszam nad Narew mamy w pobliżu troszkę "zębów Stalina". Niedaleko też rubież Wizna itp.

Moje inne hobby, to m.in. historia i militaria.

W ramach powyższego lubię też poćwiczyć oko przy użyciu wiatróweczek, albo czego? grubszego na strzelnicy.

No i jest jeszcze tęsknota za lataniem.

Jeżdżę na pokazy lotnicze (Radom obowi?zkowy), bawię się wirtualnie, w planach licencja na ULM-y.

Odnośnik do komentarza

Z tymi ULMami to nie taka prosta sprawa. Albo trzeba by wzi?ć ze 3 tygodnie urlopu i przeszkolić się w Czechach (ale kogo na tyle puszcz? z pracy ?) albo np. w warszwskiej Aerotece - ale tam s? warszawskie ceny. Szkolenie teoretyczne 1700 + 500 za rozpoczęcie lotów + 30 godzin w cenie 360-460 za godzinę.

To daje kwotę niewiele niższ? od szkolenia do PPLa lubelskim aeroklubie (cało?ć 20 tys, godzina szkolenia na C152 - 340 PLN)

Dlatego zacz?łem się szkolić na paralotni, kiedy tylko pojawiła się taka możliwo?ć w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... aż się rozmarzyłem.

Afryka i Ameryka Południowa i lokalne kultury, smaczki, romans z windsufingiem, internet (to choroba bardziej), rower, ale to lajcik, żagielek (choć pocz?tkuj?cy jestem, do tej pory raczej biernie) dobra ksi?żka, a jeszcze bardziej - dobry film.

No i muzyka - po latach nawet ciężko mi się wypowiedzieć, czego ja słucham - mnóstwo wszystkiego, ostatnio nawet wiecznego Mietka Foga :D

Głównie chillout, eklektyczna muza, czapkę z głowy dla starego rocka, lubię też glamrockowe wygłupy lat 70ych, czy muzę spod znaku Pink Floyd.

No i jeszcze wci?ż grzeszę: te nieszczęsne kolekcjonowanie filmów i muzy (nieszczęsne, bo za chwilę za grosze będzie to ?licznie skatalogowane w necie dostępne, a ja się tu męczę i prowadzę bazy danych, oddzielnie dla CD, DVD, vinyli czy kaset).

Do tego monety - zarówno te stare (najastarsz? mam własnoręcznie wykopan? na warmii niemieck? monetę z lat 80ych XIX wieku) jak i nowe, ale z co bardziej egzotycznych krajów; klasyfikację i opisywanie monet zarzuciłem niestety z 10 lat temu...

Fotografia. Po latach przeszło mi na szczę?cie video - choc wyczyny chłopaków od Bulgarskiego Po?cikku (http://www.skurcz.robbo.pl/) podziwiam i ... kolekcjonuję. Służę kopiami, jak co? ;)

Za sob? romans z broni? pneumatyczn? a także zabawa w paint-ball, a przed sob?, mam nadzieję - paralotnia whist

A w ogóle: kobiety, wino i ?piew :D

Odnośnik do komentarza

A w ogóle: kobiety, wino i ?piew

Tak to się mówi, a potem jest żona, piwo i TV :D

I jeszcze również tak się mówi. :)

Kawalerowi wszędzie Ľle a żonatemu tylko w domu. :):):D

PS. Nie dotyczy wszystkich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Tak to się mówi, a potem jest żona, piwo i TV  :D

A co Ci się nie podoba w żonie, piwie i TV? :D No, może co do TV się zgodzę :) :) Chociaż dobry filmik z żon?, przy piwku, od czasu do czasu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...