Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje inne HOBBY


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to lubię wędkarstwo , wypływa człowiek na jezioro ,kije wyrzuca i czeka na rypcie . \

Słońce ?wieci fala taka sobie i co nic nie bior? te knagi . Ale ryby zawsze jak tylko ma czas . Oby zawsze brały taaaaaaakie ogromne jak patelnia !zorro :D .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam.Oprócz skutera latem i nart zim? zbieramy z żona zwykłe strugane ołówki.Na dzień dzisiejszy kolekcja liczy około 1000 sztuk.

Pozdrawiam Trebor !zorro

Odnośnik do komentarza
Witam.Oprócz skutera latem i nart zim? zbieramy z żona zwykłe strugane ołówki.Na dzień dzisiejszy kolekcja liczy około 1000 sztuk.

Pozdrawiam Trebor !zorro

Przypomnij mi się przed następnym spotkaniem.... Mam jaki? amerykański ołówek reklamowy miejskiej biblioteki publicznej z okolic Pittsburgha... Pewnie takiego jeszcze nie masz :D

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

A w ogóle: kobiety, wino i ?piew

Tak to się mówi, a potem jest żona, piwo i TV !w00t

A w ogóle "tak to leciało":

przed wojn?: kobiety, wino i pianino, :D

po wojnie: dziw....a, ćwiara i gitara whist

dzisiaj może być: żona, piwo i TV :D

ehh, te stosunki damsko-męskie?!

Odnośnik do komentarza
Moje to przede wszystkim motorowodniarstwo a przy okazji co? można złapać !happybth

No Kolego żeby? czego? nie złapał. Poznałem Twoja Żonkę i przy jej temperamencie może Tobie co? urwać lub uci?ć. !happybth !holiday !piwko

PS. Nie napisałem w pierwszym moim po?cie uprawiam <_< !happybth

Latem żeglarstwo a Zim? narciarstwo.

Odnośnik do komentarza

Jest tego sporo, ale tak po kolei, zgodnie z czasem i wiekiem przyswajania :o, skutery, motocykle, w tym weterany i ich remonty, krótkofalarstwo (każde pasmo), elektronika, modelarstwo szkutnicze (?lizgi FSR35), wędkarstwo (brak czasu) ale od czasu do czasu nad Duńskie fiordy wyskoczę, a i na karpia znajdę chwilkę <_< i jeszcze parę innych dziwnych "hobbystycznych zboczeń" !happybth !happybth

A moja druga ładniejsza połówka zbiera...... słonie....tak, tak, słonie !happybth , porcelanowe, szklane, z kamienia, z ko?ci, drzewa, i wszystkiego innego, ma ich bardzo liczn? kolekcję, zajmuje toto sporo miejsca !holiday

PS. Ale słonia Dominika z dobranocki jeszcze nie ma :o !piwko

Odnośnik do komentarza

Ale ciekawy temat odgrzebałem :D Fajnie poczytać jakie to ludziska maj? bziki.

Ja jak już pewnie zauważyli?cie pochłonięty jestem przez lotnictwo. Aktualnie szybowce, w przyszło?ci plany na awionetki, a jak Bóg da to chciałbym kiedy? skończyć w dużym lotnictwie. Próćz tego modelarstwo lotnicze RC i żeglarstwo mazurskie. Niegdy? jeszcze informatyka, ale od kiedy j? studiuję to już nie jest tak kolorowo !happybth

Odnośnik do komentarza

A Ja zawsze marzyłem mieć pokój pełen elektroniki :D, na 8 metrach kwadratowych udało mi się pomie?cić 2 serwery, 2 komputery stacjonarne, 4 monitory LCD najmniejszy 14 cali największy 22 cale , 3 laptopy, dwa niewielkie Tv LCD, 12 gło?ników w tym dwa subwoofery, dwa wzmacniacze, mikser dwa odtwarzacze Reloop RMP2, dwie drukarki , ze 4 aparaty foto - oczywi?cie cyfrowe, i najlepsze około 6-ciu tysięcy płyt CD ..... a to tylko w jednym pokoju !OK mam fioła na punkcie sprzętu elektronicznego ..... niektórzy nawet drwi? ze mnie, że mam nie za dobrze pod sufitem.

PóĽniej wrzucę jak?? fotkę !happybth.

Sprzęty Pablosa - nie wszystkie !tut

Kiedy? było modelarstwo - ale teraz przy małych dzieciakach stało się bardzo niebezpieczne dla modeli .....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak bylem maly to zbieralem znaczki pocztowe, pozniej komiksy, pozniej gazety muzyczne (non-stop i inne), pozniej granie na perkusji (co z czasem zmienilo sie w zawod).

Oczywiscie od zawsze zbieranie kaset i plyt audio ale tego chyba nie mozna nazwac hobby:)

Zbieranie sprzetow studyjnych typu preampy, odsluchy, mikrofony no i dziwnych instrumentow typu santoor, balama, dingeridoo ale to tez w sumie nie do konca hobby bo zwiazane z zawodem.

W czasie wolnym narty zima choc byl dosc powazny wypadek i od trzech sezonow jeszcze nie bylem. (tej zimy pewnie juz stane bo tej tytanowej nogi i tak nie zlamie:)

Swego czasu wkrecilem sie w szybowce ale okazalo sie ze kurs w Warszawie jest nie do pogodzenia z weekendowa praca:) Ale marze o tym bo to piekne jest.

Od kilku lat z zona nurkujemy, na razie lajtowo, Egipt, Chorwacja. Mamy OWD i dopiero terz bedziemy robic Advanse'a. Lubimy nitrox bo fajnie brzmi nazwa:)

Z takich jeszcze dziwniejszych rzeczy to tzw. "field recording" czyli latanie z pojemnosciowym mikrofonem stereo i nagrywanie w dobrej jakosci odglosow natury badz cywilizacji. Przejezdzajace pociagi, spiewajace trybuny na meczach, szumy morza, spiewy ptakow, mumlazini pod meczetami itd, itp.

Ostanio poczatkujemy z fotografia (lustrzanka) i video (final cut pro)

Aha, moge powiedziec ze moim hobby jest studiowanie, robie to z przerwami juz od 1992 i jeszcze nie napisalem magisterki:) Ale w pazdzierniku znowu bede powtarzal 5 rok na ISNS (UW) i moze sie uda w koncu te magisterke obronic - dla czystej przyjemnosci.

pozdro.pollacco

Odnośnik do komentarza

Ja tez nurkowanie od 2002 roku. Głownie wody krajowe ale było tez kilka wypadów zagranicznych. Aktualnie PADI Rescue Diver. Jesli ktos by byl chetny na jakies weekendowe nurkowanko to bardzo chetnie, zapraszam :-)

Pozdr. i do zobaczenia pod wod?

Pisklak

Odnośnik do komentarza
Gość auksencjusz

Muzyka - gram na perkusji, lubię improwizację na fortepianie - muzyka zaczęła mnie kręcić jakie? 2 lata po skończeniu szkoły muzycznej. !winkiss

Uwielbiam wokal Kuby Badacha http://www.kubabadach.pl/, a więc również The Globetrotters, Poluzjanci, MUTRU, itd. :D, jestem również fanem Andrzeja Zauchy, Richarda Bony, Piotra Żaczka i wielu, wielu innych wykonawców.

Lubię dobry (zaznaczam - nie gło?ny, lecz dobry) sprzęt graj?cy.

Je?li chodzi o sport - zim? narty, latem rower.

Motoryzacyjnie - oprócz skuterów !vampire - wszystko, czym można się przemieszczać po l?dzie, z dużym akcentem na motoryzację sprzed lat.

Odnośnik do komentarza

a ja juz od 20 lat gram na gitarze... i tak sobie gram i gram i gram...

Mógłbym za Maleńczukiem powtórzyć :

"grałem pop, grałem jazz, grałem rocka - tyle lat gram, co z tego mam?"

Ano mam wielk? satysfakcję, grałem w kilku fajnych składach, zaliczyłem ze sceny dwa razy Jarocin i dziesi?tki małych koncertów, był metal z zamiłowania, folk z kumplami dla zabawy, wesela dla kasy itd.

Uwielbiam to i wci?ż ćwiczę technikę, pewnie będę grał do usranej smierci hehe

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Hmmm w zimie narty- zdecydowanie, a na równi ze skuterami czy motocyklami jest jeĽdziectwo i sztuki walki. Na co dzień (po wypłacie) zakupy, promocje i wyprzedaże !vampire

Za miesi?c startuję z nowym hobby pod tytułem "Urz?dzanie mieszkania" :D !winkiss

Odnośnik do komentarza

Zapomniała jeszcze o jednym: DOJENIE TATY - Zołza jedna B)

Ciekawe te Wasze hobby s?, tyle osób gra i ?piewa, to dlaczego na spędach to trzeba aż tyle wypić żeby?cie zaczęli ?piewać (czytaj wyć) :D

Ermi ja robię dziewczynki z charakterem !winkiss !vampire , też w czynie społecznym jak kto? nalega to proszę B)

A poza tym lubię wszystko co strzela czarny proch, wiatrówka czy proca wsio rawno.

Lubię naprawiać cokolwiek nawet jak to nie ma sensu, a ostatnio bawię się w... tokarstwo best41_(www.e-gify.pl).gif

Frajda jak diabli, gdy kawałek metalu zamienia się w wióry, ale czasem co? z tego użytecznego wychodzi :D

Pozdrawiam

RobB. B)

Vex szybowce faaaajna sprawa, choć jak ostatnio spróbowałem to mój organizm nieco zaprotestował ;) Beczki nie dla mnie B)

Odnośnik do komentarza

a moje zainteresowania sa bardziej przyziemne:

piwo, polska fantastyka, piwo, rowery, spanie, piwo, koty, piwo, zupa zacierkowa, strzelectwo. piwo, wedkowanie, fasola po brytonsku, piwo

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hobby , zajęcie w wolnym czasie :D)) Ta definicja chyba w dzisiejszych czasach chyba już nie pasuje , bo kto ma wolny czas :D

Ja też mam kilka innych hobby oprócz amatorskiego dłubania w stronach internetowych : komiksy (mam całkiem pokaĽn? kolekcję - zajmuje kilka szaf !TAZ i mnóstwo kartonów ) i rower , choć ostatnio coraz mniej mam czasu żeby pojeĽdzić.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

U mnie kazde hobby lekko ewoluuje, opencaching wymusil dojazd do miejsc trudno dostepnych, wiec potrzebne bylo jakies 4x4, no i doszedl off road bo okazalo sie ze jazda w blocie ma swoj urok, szukanie nowych miejsc na skrzynki glownie linii oporu i bunkrow wymusil zainteresowanie militarystyka, a rzeczy militarnych ukrytych pod ziemia wymusza kolejny gadżet do szukania, i tak szukanie skarbow choc dalej sie w to bawie przeistoczylo sie w szukanie militarystyki do ktorej niezbedny jest rowniez z pojazd 4x4 !TAZ do tego dochodzi eksploracja dziwnych miejsc i poszukiwanie jeszcze dziwniejszych czyli zabawa z georadarem :D i kolejne sleczenie nad literatura historyczna. O jednosladach nie pisze bo to chyba jedyne hobby niezmienne od wielu wielu lat i ewolucja w strone quadow nie powiodla sie :D

Tak sie zastanawiam jak bedzie dalej przebiegala ewolucja moich dziwnych upodoban.

Odnośnik do komentarza

To i ja dorzucę swoje preferencje B)

- zim? narty

- jak nie ma ?niegu, a czas i żona pozwol? to żagle szuwarowe na Mazurach (a w tych okoliczno?ciach przyrody: !TAZ, karty, gitara i szanty :D )

- jazda konna

- trochę rower

- czytanie niniejszego forum :D - jak się zastanowić to tak wychodzi

- było - powiększanie rodziny ;)B) , ale poprzestałem na dwóch synach B)

- maxi - hm, po czę?ci hobby, ale raczej ?rodek codziennego przebijania się przez korki B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...