Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje inne HOBBY


Rekomendowane odpowiedzi

Jak napisałem - nie mam z tym problemów, ja po prostu stwierdziłem fakt, który mak potwierdziłe? w swoim po?cie, za co dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przypominam ze temat dotyczy hobby innego niz maxi skutery dosyc juz OT

Odnośnik do komentarza

Jurku bardzo prosze mój znak sp9wlc, qth Rybnik, szefuję klubowi SP9kjt równiez w Rybniku, dodatkowo członek klubu Sp9pro.

co do kamperów to wakacyjnie lub wyprawowo poruszam się z przyczep? Burstner a wcze?niej jak wielu z nas N126 która teraz jest na stanie klubu krótkofalarskiego

troszkę zajmuję się obeserwowaniem ptaków, taka mała ornitologia

Odnośnik do komentarza

To i ja cos dodam od siebie

Lotnictwo na pierwszym miejscu, teraz to juz zawod.

Modelarstwo RC, smiglak.

Fotografia.

Troche strzelam w wolnym czasie ktorego jest jak na lekarstwo..

Odnośnik do komentarza

Nurkowanie, narty, paintball i oczywiscie to czym sie zajmuje zawodowo, czyli montaz (final cut) i realizacja materialow filmowych. A najlepiej jakby dalo rade to ostatnie polaczyc z pierwszymi pozycjami !piwko

Odnośnik do komentarza

Też bym chciał coś tu napisać, ale .... chyba nie mam co :-(

Na dawne pasje albo zabrakło czasu (zbieranie płyt, słuchanie muzyki, taniec towarzyski, żeglowanie i narty), albo zamieniły się w zawód (fotografia i elektroakustyka, która przeewoluowała w telekomunikację).

... ale mam! Uwielbiam chodzić do kina!

Pamięć mam koszmarną, więc po wyjściu z seansu, mogę iść na ten film znowu i znowu się emocjonować :-)

Odnośnik do komentarza
Nurkowanie, narty, paintball i oczywiscie to czym sie zajmuje zawodowo, czyli montaz (final cut) i realizacja materialow filmowych. A najlepiej jakby dalo rade to ostatnie polaczyc z pierwszymi pozycjami :D

To może Bonda nakręć jakiego?...? :lol:

Odnośnik do komentarza

Muza i fajne koncerty :( (jak Bóg da to zobacze Mylene Farmer we wrzesniu - koncert w Genewie), widziałem Pink Floyd w Pradze (ależ to bylo dawno :()

Majsterkowanie - rozkręcanie pojazdów silnikowych i ich skrecanie :P cieniutko jak jakas ?rubka zostanie B), dłubanie w domu ...

Odnośnik do komentarza
Marcin, a gdzie i kiedy mozna Ciebie posluchac? ;)

5. lipca planujemy koncert w ko?ciele w |widrze (nasz kwintet + chór Via Musica). Będzie ?piewany Tallis, Byrd, Victoria et consortes !OKK

Godzinę podam, kiedy będzie znana.

Pozdrawiam

Marcin S.

Odnośnik do komentarza

Moimi innymi hobby s? :

- tyrystyka i rekreacja w szerokim tego słowa znaczeniu ( studiuję Turystykę i Rekreację na Uniwerku Łódzkim )

- dekorowanie/projektowanie wnętrz

- budowlanka w prawie całym spectrum ( ostatnio wyremontowałem piwnicę )

- elektronika

- DJ-ka

- fotografowanie

Tak więc jest na co wydawać pieni?dze i co robić w wolnym czasie :lol: .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o mnie to:

- przyroda im bardziej dzika tym lepiej: Bieszczady, Biebrza - wypady rowerowe i piesze, kanapki, termos z herbatk? ahhh wspaniałe klimaty!

- wszelakie zwierzaki w końcu kierunek zootechnika zobowi?zuje: konie (instruktor i papierki sędziowskie) -ostatnio mało mam na to czasu, uwielbiam także psy więc w wolnym czasie asystuję mojej Gosi w groomingu czyli strzyżeniu psów (mała reklama dla zainteresowanych: show-dog.pl , na hasło burgmania RABAT whist )

-fantastyka: seria Forgotten Realms, Sapkowski, Grzędowicz, Piekara, Canavan itp.

-motoryzacja, kupuję gazety od czasu kiedy mogłem już sam chodzić do kiosku: kiedy? Motomagazyn teraz A|, Motor, Topgear itp. Auta o których marzę to Saab 900 zwany krokodylem, Opel GT i kilka takich.... :lol: Oczywi?cie maxiskutery najlepiej na 16 calowych kołach! Marzenie - Aprilia Scarabeo 500/ Piaggio Beverly 500

A ostatnio wszelkie zdobyte dzięgi ładuję w ... a popatrzcie sami

d020b64b52dff860m.jpg

(serdeczne pozdrowienia dla p. Pawła, który w jaki? nadprzyrodzony sposób stara się t? maszynę złożyć tak by jeĽdziła :lol: )

Odnośnik do komentarza

Jednym moim hobby od bardzo bardzo dawna jest tworzenie muzyki elektronicznej jak i dj-ka ! Gram na imprezach domowych !piwko (kiedy? w klubach) Obecnie brak czasu na cokolwiek (siadam po pracy za konsol? i zasypiam hehehe) Drug? moj? wielk? pasj? jest motoryzacja !piwko . Samochody jak i wła?nie motocykle (tu skutery) ! No i to by chyba było hehehe :-)

Odnośnik do komentarza

Mam wiele zainteresowań przede wszystkim moja żona, syn i córeczka dopiero skutery whist oprócz nich interesuję się wspinaczk?, sztukami walki, biała broni? i wszystkim po trochu :)

Odnośnik do komentarza
Fotografia. Po latach przeszło mi na szczę?cie video - choc wyczyny chłopaków od Bulgarskiego Po?cikku (http://www.skurcz.robbo.pl/)  podziwiam i ... kolekcjonuję. Służę kopiami, jak co? whist

Łezka się w oku kręci, chodziłem z nimi (Bartoszem i Krzy?kiem) do tej samej klasy w liceum.

Pamiętam, jak na zajęciach z informatyki każdy miał zrobić prost? animację. Bartosz przeszedł samego siebie - pełno krwi, trupów, spadaj?ce samoloty i masakra pił? mechaniczn?. Cała klasa o mało nie padła ze ?miechu.

Strasznie żałuję, że zaginęły mi gdzie? kasety z ich muzyk?. Były tam tak wspaniałe tytuły jak:

"Sołtysowe kury", "Koniec mocy", czy "Zasrałem kibel". To były młodzieńcze lata, które jakże przyjemnie wspominam :)

Je?li chodzi o moje zainteresowania, to na pierwszym miejscu jest informatyka (to bardzo miłe gdy hobby pokrywa się z prac?), na drugim skutery, potem przyrz?dzanie kawy i masaż. Czasami jeszcze pogrzebię sobie trochę w elektronice, ale już coraz rzadziej. Na przyszły rok szykuje się do kursu na motolotnie a za dwa lata na łódki. Będę mógł powiedzieć, że potrafię się poruszać na morzu, l?dzie i w powietrzu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to może nie moje hobby ale zauroczenie, a moim marzeniem jest zobaczyć to co stworzył Antonio Gaudi "na żywo" wczoraj ogladałam na którym? programie TV film o tym kontrowersyjnym architekcie i marzenie odżyło na nowo, polecam zapoznanie się z tym artyst? i jego twórczo?ci?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Gaud%C3%AD

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Gaud%C3%AD_buildings

http://commons.wikimedia.org/wiki/Antoni_P...%C3%AD_i_Cornet

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Plucha za oknem, a mi wpadło w ręce zdjęcie z urlopu, więc odświeżę kotleta.

No więc to jest moje wakacyjne hobby - ujeżdżanie Surf Winga:

c7d3add0dc862905med.jpg

ale raczej spacerowo niż szaleńczo.

W zimie narty. Poza tym informatyka, prowadzenie rodzinnego drzewa genealogicznego, turystyka wszelaka, filmy sci-fi oraz lubię spacerować z psem mojej córki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...