Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moje inne HOBBY


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie trwa borowikowe eldorado. dzisiaj 140 sztuk borowika przytargane. wczoraj 158. w ubiegłym tygodniu ponad 300. fotki z wczoraj i dziś.

pozdrawiam wszystkich zakręconych na punkcie grzybów.

grzyby23.jpg

grzyby24.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurcze, nieźle  :shocking: 

SUPEROWY zbiór i elegancki wysyp !OKK  rosną chyba wszędzie te PRAWDZIWKI ;)  trochę będzie marynowanych w słoiczki i suszonych :) U mnie w tym roku jakoś kiepsko z Prawdziwkami :(  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 Co wy w tych grzybach widzicie ? Rozumiem, miły spacer po lesie w pięknych okolicznościach natury, ale te ciężkostrawne "kapelusze" ? Nieeee ! Jak wielu się tego roku "jarało" swoimi zdobyczami. Oh, my goodness, wielu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Piootruś... to rodzaj polowania. Znajdę cię czy cię nie znajdę... :turned:

Poza tym połączone ze zdrowym łażeniem po lesie i gimnastyką.

Natomiast same grzyby? W smaku szału nie ma ale raz na jakiś czas można trącić !OK

 

A co do tematu... zapowiada się powrót do e-Bike.

electriclogo.jpg

Ostatnie km'y kręcone w IT 3 lata temu -_- Poza tym zmotywował mnie XmarcinX swoim nowym zakupem :jockey:

Odnośnik do komentarza
Dnia 28.10.2017 o 10:01, MariuszBurgi napisał:

Natomiast same grzyby? W smaku szału nie ma ale raz na jakiś czas można trącić !OK

Boże, widzisz i nie grzmisz :angry:  Co wy w tej Warszawie, na surowo grzybki jadacie ?  A marynowane ?  A smażone z cebulką ? A barszcz wigilijny z grzybkami ?   To że ciężko strawne i że nie mają żadnych właściwości odżywczych to wiadomo, ale że nie smaczne ? :(  Z wódką jest tak samo - a nikt nie narzeka :) 

Dla mnie np. nieporozumieniem jest tracić czas na "moczenie kija" i wpatrywanie się całymi dniami w spławik :rolleyes:  Nuda .  

 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo jak to jest ;) jednemu pasuje chodzenie po lesie, a ktoś inny może tego nie znosi, czy łapanie ryb albo jakieś inne rzeczy, jedni lubią a inni nie. I tak na odwrót.  Jak to mówią: taki sie nie urodził żeby  każdemu dogodził. Ja też uwielbiam chodzenie po lesie no i oczywiście jedzenie grzybków w różnych postaciach, może dla tego że to sam przygotowuje :) czy marynowane, suszone, smażone, czy mrożone wiadomo wszystko jest po przygotowaniu zrobieniu jakieś potrawy jest pyszne :)  ale w większości chyba potwierdzicie np. na obiadzik sosik grzybowy, czy kapusta wigilijna z grzybkami, nie wspomnę o marynowanych, na Święta czy ot tak z kolegą może zagrycha do kieliszka ;)  ja np. marynowane uwielbiam z jajkiem smażonym ale tak z obu stron i żółtko miękkie i do tego grzybki :)  Ale wiadomo nie ma co o gustach dyskutować i każdy ma te swoje jakieś przyjemności ;) 

Odnośnik do komentarza

Grzyby mają wartości odżywcze
Trzeba poczytać
;)
A co do smaku to o gustach się nie dyskutuje
:)
Ja z grzybów to brunatną pieczarkę i shitsu lubię
:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca hobby, ale jednym z moich zainteresowań jest lotnictwo. Ostatnio na YouTube powstał kanał o nazwie „turbulencja” gdzie polski pilot pan Darek zdradza tajniki lotniczego świata. Mówi jak zostać pilotem, opisuje kokpit i wiele innych. Jeśli kogoś interesuje ta tematyka to polecam.   Filmik dzisiaj dodany. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roman, ale sprawiłeś mi frajdę tym linkiem. Znakomity kanał. "Katastrofy w przestworzach" to mój ulubiony serial, a tu wreszcie można zrozumieć pewne kwestie techniczne. Wielkie dzięki !OKK!piwko.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli lubicie lotnictwo, niekoniecznie cywilne, to polecam ściągnąć DCS - Digital Combat Simulator.

https://www.digitalcombatsimulator.com/en/

Sama podstawka jest darmowa. Można polatać dwoma typami samolotów na jednej mapie.

Reszta modułów jest płatna. Tryby zabawy są różne, jak również różne są stopnie odwzorowania awioniki i modelu lotu dla poszczególnych modułów, ale poziom ich wykonania i odwzorowania jest generalnie wysoki. Od całkiem prostych, aż po w pełni klikalne kokpity i odwzorowane systemy pokładowe.

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Geni napisał:

Jeżeli lubicie lotnictwo, niekoniecznie cywilne, to polecam ściągnąć DCS - Digital Combat Simulator.

https://www.digitalcombatsimulator.com/en/

Znam ten symulator choć w najbliższym czasie wybieram się do http://www.gearup.aero/ Dostałem w prezencie 60 min szkolenia i lotu.

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie i Panie. Proszę się chwalić czy u Was już grzybki się zaczęły na dobre. 

Deszcz był, teraz jest ciepło - niby wszystkie warunki spełnione, a u mnie jakoś na razie marnie :( 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...