Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 godziny temu, romeo1971 napisał:

To jest skuter musisz mieć pewniaka bo na popych nie odpaliszemoji4.pngbierz yuasa ja bralem do SilverWing i teraz do integry może leżeć ten aku a tobie taki jest potrzebny

Tak jak Romek napisał,  nie chodzi że każdy pasuje na wymiar ale ten można położyć na boku. Więc inny nawet jak jest taki sam wizualnie to sorry max 2 lata tyle przeżyła warta którą kupiłem i miała być super do Hondy lecz nie na leżąco jak się później okazało

.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bilety napisał:

Tak jak Romek napisał,  nie chodzi że każdy pasuje na wymiar ale ten można położyć na boku. Więc inny nawet jak jest taki sam wizualnie to sorry max 2 lata tyle przeżyła warta którą kupiłem i miała być super do Hondy lecz nie na leżąco jak się później okazało

.

Ja kupiłem exide mam go od początku sezonu i jest ok .w Burgmanie 400 też jest w pozycji leżącej zobaczymy po zimie co z niego będzie 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
24 minuty temu, burgifan napisał:

Z całym szacunkiem, ale co to jest za firma ? Trochę interesuję się motoryzacją, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Tak, wiem, zaraz posypią się komentarze, że jestem zacofany i każdy z Was to ma, ale proszę Was, nie przegadacie mnie. Nie kupiłbym tego.

 

Nie no, halo, nie znasz marki YUASA ? To oryginalna, japońska marka akumulatorów. Zarówno moja SW-T600, jak i AN400 miały na fabrycznym wyposażeniu te japońskie baterie. Bardzo trwałe i jak ktoś może sobie pozwolić to rekomenduję. Jako ciekawostkę napiszę, że w ubiegłym tygodniu kupiłem akumulator YUASA do swojego samochodu.

P.S. Tu nie chodzi o "przegadanie", ale warto kupić dobre żeby ... dwa razy nie kupować.

Odnośnik do komentarza

Yuasa jest liderem wśród producentów akumulatorów do moto. Akumulatory znane i cenione od wielu lat.

PS. Np. akumulatory Repsol Hondy w MotoGP to właśnie Yuasa...

PS2. A, i jeszcze taki "szczegół" dla niedowiarków- firma powstała w 1895 roku.

Odnośnik do komentarza

Spodziewam się jutro nowej opony - orientujecie się czy na Zielonogórskiej wyważą mi koło - dwa lata temu przy poprzedniej zmianie był z tym problem.

Odnośnik do komentarza

UWAGA !

Czwartek zbliża się wielkimi krokami.

Po Majówce zostało trochę żarcia, kiełbasa itp, a szkoda, żeby się popsuło.

Nasze śmietniki spragnione są takiego żarcia, więc trzeba coś zaradzić,

dlatego w najbliższy czwartek w ramach spotu

odbędzie się drugie ;) w tym roku

OGNISKO U BURGIFANA !!!

Pierwsze się nie odbyło i nie wracamy do tego ;)

Nie używane rzeczy marnieją i przyznam szczerze,

że trochę zarosło, musiałem to miejsce w ogóle najpierw poszukać ;)

Nie robimy żadnej listy, nie piszemy na forum kto będzie, a kto nie może być, ognisko i tak się odbędzie.

Tradycyjnie zabieramy ze sobą dobre humory :) 

Jedyne co brakuje to chleba.

Organizator zapewnia świeże powietrze prosto z lasu, kleszcze i komary i pająki.

Do zobaczenia !

 

P9250246.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę że my też będziemy jak nic nie stanie na przeszkodzie. Zostało mi parę rzeczy po spotkaniu na rybce więc przywiozę.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trochę spóźniony też będę z synkiem. Kończymy basen około 18:30 i przyjedziemy na ognisko

19:20 kończę pracę i przybędę, jak na darmo,  to choć się przejadę.

Kowal, żadne na darmo. Pogoda ma być ładna, więc ognisko będzie, zgodnie z zapowiedzią gospodarza.
Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Kiedy odkupujesz??? 

 

Dobre!

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, KriSSo napisał:

No cóż, pojechała Hondzinka w świat emoji26.png.

35ce5a66d5c7838dbcafc311c18175b4.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Krzysiu, czekam kiedy Suzuki pojedzie...:D, przecież czas na BMW LT

Odnośnik do komentarza

Co by nie gadać, Krzysiu gratuluję sprzedaży. Niektórzy długo czekają na klienta, a ty sprzedałeś bez wystawienia ogłoszenia. Ciesz się sztormiakiem i nie oglądaj na "loże szyderców". I tak cię lubią...B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...