Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil szkoda że się nie zgadaliśmy. Z Hektorem krążyliśmy w podobnych okolicach aż wylądowaliśmy w Wolinie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gregor998 jak sie omija kolege to sie go pozdrawiazachowujesz się jak baba w ciąży teraz to niewidze powodu żebyśmy się nawet witali ze sobą niewiem poco siedzisz jeszcze na burgmani chyba tylko po to żeby czytac fora wszyscy w koło ci nie pasują niedlugo Kamil tez sie przekona co do ciebie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że nie wiedziałem, że dziś spot w Wolinie... Dziś z Motowyspiarzami zrobiliśmy wypad do Szczecina na KFC / McD... Jako że większość uczestników posiadała motocykle od 1100 do 1300 ccm, rura wypalona (a miało być spacerowo), średnie spalanie z trasy 6.2 litra i paliła się lampka Speed (powyżej 150 km/h)... Kogoś mijaliśmy po drodze, ale w pędzie zarejestrowałem tylko bordową Integrę i SW-T jakieś :P 

 

IMG_20170910_133429.jpg

IMG_20170910_133408.jpg

IMG_20170910_133444.jpg

Odnośnik do komentarza
Szkoda że nie wiedziałem, że dziś spot w Wolinie... Dziś z Motowyspiarzami zrobiliśmy wypad do Szczecina na KFC / McD... Jako że większość uczestników posiadała motocykle od 1100 do 1300 ccm, rura wypalona (a miało być spacerowo), średnie spalanie z trasy 6.2 litra i paliła się lampka Speed (powyżej 150 km/h)... Kogoś mijaliśmy po drodze, ale w pędzie zarejestrowałem tylko bordową Integrę i SW-T jakieś  
 
IMG_20170910_133429.thumb.jpg.659b03a8d38d8cc1022902a8c9b34229.jpg
IMG_20170910_133408.thumb.jpg.d9654897b91772800e12c9f1b9f967f6.jpg
IMG_20170910_133444.thumb.jpg.e32d5d5721e7b6a944be9062679af900.jpg
To ja Maciek

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, romeo1971 napisał:

To ja Maciek

Domyśliłem się, że to Wasza paczka leciała :) 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Szkoda że nie wiedziałem, że dziś spot w Wolinie... Dziś z Motowyspiarzami zrobiliśmy wypad do Szczecina na KFC / McD... Jako że większość uczestników posiadała motocykle od 1100 do 1300 ccm, rura wypalona (a miało być spacerowo), średnie spalanie z trasy 6.2 litra i paliła się lampka Speed (powyżej 150 km/h)... Kogoś mijaliśmy po drodze, ale w pędzie zarejestrowałem tylko bordową Integrę i SW-T jakieś :P 

 

Bo nie było planu, ale mogłeś dać znać,  że dzisiaj wyjątkowo nie w "robocie". To pewnie coś by się skleiło. Zdecydowanie musimy poprawić komunikację, bo zaczynamy w  Ś-ciu jeździć oddzielnie, a to chyba nie o to "chłodzi":D

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Romku że cie nie pozdrowiłem wcięłam sie między puszki zakręt i trochę się spieszyłem A co do reszty skoro tak twierdzisz to chyba masz rację.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja spróbuję coś wykombinować bo będę na Dominikanie wsxystko zależy od pogody ale jestem za

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fiu, fiu, fiu, ale łańcuchowo się w ZP zrobiło. Gratki dla nabywcy, niech moto wozi bezpiecznie.



Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, KriSSo napisał:

[...]najważniejsze, że spełnił marzenie emoji2.png.

Bo marzenia trzeba spełniać... nawet jeśli są irracjonalne B)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, KriSSo napisał:

Po bandzie to poszedł Rzeluś, ale najważniejsze, że spełnił marzenie emoji2.png.

4d026fbfece49e0a5e3b92b39353b7b8.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To, że łańcuchowo, to mogę zrozumieć - marzenia są po to by je spełniać, ale to co widzę na zdjęciu, to chyba jakieś następstwa czy powikłania po uderzeniu w głowę... ;-) Jacuś, nic nie wspominałeś o jakimś wypadku czy urazie w ostatnim czasie... ??? 

Odnośnik do komentarza

Przecież takie Ninja to + 10 pkt Respect na dzielni, +6 pkt Hate u sąsiadów, + 8 pkt Macho u kobiet...

Dla lepszej widoczności na drodze trzeba co prawda trzymać w japie latarkę halogenową...

I ogólnie...

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, romeo1971 napisał:

Jacuś będzie miał wiaderko a nie jakaś Ninja

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ta jakaś Ninja ma 170 KM !!! To w sumie też automat, bo na pierwszym biegu można po mieście jeździć, a nawet w trasie ;) 

V-max 270, więc uważaj Rzelu i jeszcze raz gratki !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ta jakaś Ninja ma 170 KM !!! To w sumie też automat, bo na pierwszym biegu można po mieście jeździć, a nawet w trasie  
V-max 270, więc uważaj Rzelu i jeszcze raz gratki !!!

Kto o zdrowych zmysłach kupuje taki motocykl do jazdy po mieście...
Rozmawiałem ostatnio z mądrym człowiekiem i powiedział, że my Polacy nie potrafimy kupować pojazdów uniwersalnych, odpowiednich do warunków, otoczenia i potrzeb oraz że posiadamy "kompleks litra" - zgadzam się z Nim w pełni.
Odnośnik do komentarza

Kto o zdrowych zmysłach kupuje taki motocykl do jazdy po mieście...
Rozmawiałem ostatnio z mądrym człowiekiem i powiedział, że my Polacy nie potrafimy kupować pojazdów uniwersalnych, odpowiednich do warunków, otoczenia i potrzeb oraz że posiadamy "kompleks litra" - zgadzam się z Nim w pełni.


Nie wszyscy Wojtku, Gregor nie ma tego kompleksu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Właśnie, oprócz Rzela nikt z nas przecież nie ma takiego problemu ;)

No może jeden, ale on teraz siedzi cicho... Był na Burgmanii w tym roku i mówił, że ma najszybszą maszynę :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...