Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, romeo1971 napisał:

Hrabia na pierwszym planie już drugi raz emoji106.png

Nie było Krissa to na mnie padło 

54 minuty temu, Rzelu napisał:

A dzisiejszy przejazd do Barlinka skomentuję tak: nikt nie zginął. Dziwne.

Nie dziwne raczej zaskakujące 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchajcie, sprawa awaryjna jest... Saper do nas jedzie z EndriuBis i temu drugiemu w Burku siadły oba styczniki w klamkach hamulców, więc ani świateł stopu, ani możliwości normalnego odpalenia silnika... Na razie odpalili na krótko i tak jadą (teraz okolice Piotrkowa Trybunalskiego). Ma może ktoś taki pstryczek-elektryczek u siebie w szpargałach? Ja przekopię drewutnię, bo kiedyś kupiłem, ale nie wiem czy nie oddałem z Burkiem...

Jedną sztukę znalazłem od 650-ki... Ciekawe czy będzie pasować...

Odnośnik do komentarza

Ja startuję jutro około godziny 14 może 15. Jak ktoś chce się podłączyć to zapraszam. Rzelu ode mnie z pod domu tempem spacerowym równe 60 minut do promu

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Kamil mówi, że wybiera się o 8 rano w sobotę żeby zdążyć do 10 do Świndeminde i nie powiem, chodzi mi to też po głowie.

Rzelu jeśli chcesz w sobotę lecieć, to MOŻE byłoby nas czterech na poranny przelot.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Maciek, Kamil nie zastanawiacie się tylko wyskakujcie na koń i dzida do nas, do Świnoujścia... i czemu dopiero w sobotę, a nie już w piątek... 

Czekamy na Was - do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Rzelu napisał:

1. O której trzeba wyjechać ze Szczecina żeby być w Świnoujściu o 10 rano?

2. Kto się wybiera w sobotę?

Ja z szymonem startujemyo 8:00 z pod lidla w Dąbiu

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za fajnie spędzony dzień w waszym towarzystwie było extra oby więcej takich spotkań w tak licznym gronie " to mówiłem ja JARZĄBEK NIECH NAM ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU ŁUBU DUBU......

.

Odnośnik do komentarza

To jest skuter musisz mieć pewniaka bo na popych nie odpaliszbierz yuasa ja bralem do SilverWing i teraz do integry może leżeć ten aku a tobie taki jest potrzebny

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem, ale co to jest za firma ? Trochę interesuję się motoryzacją, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Tak, wiem, zaraz posypią się komentarze, że jestem zacofany i każdy z Was to ma, ale proszę Was, nie przegadacie mnie. Nie kupiłbym tego.

Absolutnie fajnie byłoby mieć pewniaka, ale czy akumulator z ryżu może być pewniakiem? Nie sądzę. Tam nawet opis na obudowie jest po chińsku. Jeśli tak macie zaufanie do skośnookich, to kupcie sobie w ogóle chiński skuter !

Bezczelnie pojechałem z Wami, ale taki właśnie jestem, zawsze mówię to co myślę.

A Kamil ma w 100% rację. Znajdę tańszy i bardziej firmowy, wyprodukowany w niemczech i również z 2 letnią gwarancją.

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...