Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, burgifan napisał:

A to mój  nowy skuter, tym razem już dwa cylindry, bo mi dokuczaliście.

Jest to oczywiście nic innego niż Burek AN 800 K18 ;)

Tak jak napisałem wcześniej - burczy ładnie, a na pewno inaczej :)

Niektórzy zarzucają mi, że mało męski kolor, oczywiście (sorka) mam to w... Przynajmniej jestem szczery ;) Mnie urzekł ten kolorek i ma podobać się przede wszystkim mi !

Nie wiem, tym razem idę w tę stronę, zobaczymy, czas pokaże, póki co pokochałem go natychmiast. Jazda zupełnie inna.

Pozdrawiam wszystkich którzy się właśnie nabijają ze mnie myśląc, że błądzę...

P9020222.JPG

P9020223.JPG

P9020224.JPG

P9020226.JPG

P9020227.JPG

Śliczny Burek dwukolorowe mają coś fajnego w sobie Pozdrawiam B61.

Odnośnik do komentarza

Szanowni koledzy i koleżanki (o ile jeszcze jakieś są) taką mam propozycję, żeby w trakcie cytowania czyjegoś wpisu zaznaczać sam tekst bez zdjęć, uważam, że to wiele lepiej, bo po co mają się dublować te zdjęcia które zajmują bardzo dużo miejsca na ekranie, a i tak przecież chodzi o to, żeby zacytować treść wpisu. Można to zrobić bez problemu najeżdżając myszką na cytowany wpis zaraz za ostatnim zdjęciem i wciskając w klawiaturze klawisz DELETE, czyli backspace, czyli ten ze strzałką w lewo jak kto woli, wtedy kasujemy bez problemu to co chcemy i na forum jest mniej śmieci. To tylko taka moja mała sugestia.

Odnośnik do komentarza
Myślę że to tak jak LPG w aucie niby na benzynę ale jednak można inaczej i dlaczego by nie skoro jest dozwolone. A po za tym na pewno nie kupi łańcuchowy sprzęt.
Nie wiem o czym mówisz

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tę właśnie zmianę miałem na myśli pisząc ze Burgifan musi teraz popracować nad swoim wyglądem. Obowiązkowo: broda do pasa, brzuch do opierania o bak, kurtka z frędzlami...

No i kask...

DOT-Motocykl-Czarny-Matowy-Niemiecki-P&oacute.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prawie pod kolor pojazdu!

aae80eb012ef704dc887b018c16cce7b.jpg

PS
Niniejszym informuję, że to wyżej jest żartem, a Maćka pojazd bardzo mi się podoba. Pewnie sam bym sobie takiego nie sprawił, ale uważam, że jest super, kolor wymiata, a chromy piękne!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
56 minut temu, Rzelu napisał:

No i kask...

 

Rzelu... kakakask za spokojny na taką maszynę we wściekłym kolorze. Bardziej - patrz niżej...

Cool-personality-Vintage-Harley-New-font-b-horn-b-font-Samurai-font-b-helmet-b-font.jpg

Odnośnik do komentarza

Musze się pochwalić, że  nasze zdjęcie zdobyło drugie miejsce w konkursie do kalendarza za miesiąc sierpień.  Dziękuję wszystkim za oddane glosy.image.png.d9c69fef734f9b119d64f46940b648d3.png

Odnośnik do komentarza

Dziś Festyn Lotniczy w Mirosławcu. Jak się pozbieram to pojadę.

 

 

MIROS.jpg

Wrzucam w nocy bo obudziły mnie koty grające w przedpokoju w piłkę.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 godzin temu, Rzelu napisał:

Dziś Festyn Lotniczy w Mirosławcu. Jak się pozbieram to pojadę.

My też jedziemy z Zosią i melmacie

Odnośnik do komentarza

Bardzo miła i praktyczna wizyta gości z wlasnym obiadem i deserem na Dominikanie . Dzieki za wizytę bardzo miło i przesympatycznie było tylko ze za krótko e6f450d90450e616c1a0f1ce5addfe7d.jpg9b854c347c34bab3125f1046ef8ef891.jpg7b6607519f527078566839b97ae1a1c4.jpgf898094ce8685e3c04f180faaaed2b9b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o piknik, to bardzo się cieszę że przełamałem poranne lenistwo i koła 11 po porannym deszczyku wyruszyłem w trasę w ślad za Biletym i Melmacie.

Jechało się bardzo przyjemnie, choć Droga Nr 10 na kilku odcinkach ma sfrezowaną powierzchnię. Ja robiąc jak zwykle wszystko po swojemu, chciałem wjechać na lotnisko od strony Pomnika katastrofy CASA , ale okazało się że "nie wolno" , więc borem, lasem, enduro objechałem lotnisko do Głównego Korka, tzn. Głównej Bramy. Przybyli na miejsce motocykliści byli zawiedzeni, że nie wolno było im wjechać na płytę, i musieli dymać na piechotę jakiś kilometr - pewnie jakieś przepisy antyterrorystyczne - a nuż jakiś motocyklista z okrzykiem Ałłah Kebab! zacząłby rozjeżdżać pieszych?

Ale warto było.  Zdjęcia nie moje.

plyta.jpg

mi8bl.jpg

su22.jpg

kaman.jpg

mi8-2.jpg

mi8.jpg

su2.jpg

plyta.jpg

sm.jpg

sokół2.jpg

sokół.jpg

su.jpg

mig29.jpg

 

mig.jpg

 

Powrót również był fajny, objedzeni i opici po wizycie w Dominikanie jechaliśmy na zachód prosto w promienie zachodzącego słońca wypalające ślad na siatkówce oka mimo blendy w kasku, czyli z zerową widocznością, goniąc Biletego po sfrezowanej nawierzchni, wymijając setki wlokących się aut. Nie było za gorąco, nie było za zimno. Było super.

Kto zastał w domu ten dupa  IMHO.

 

 

road.jpg

P.S. MIGa-29 tanio kupię. Przebieg nieważny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie, Majówka Zachodniopomorska zbliża się wielkimi krokami. Zamiaruję przybyć do Was na 4-ech kołach, bo 2-óch jeszcze nie mam, zresztą nie czuję się jeszcze na siłach na tak daleką eskapadę. Niedawno jednak odbyłem kilka jazd próbnych maxiskuterami, które są w kręgu moich zainteresowań ( AK550, TMax 530 16' i 17' oraz XMax300) i poczułem znów "wiatr we włosach". Wnioski po jazdach pomału wyciągam i niedługo trzeba będzie przejść do czynów czyli złożyć zamówienie.

Jako, że na sobotni dzień Majówki przewidziana jest wycieczka maxiskuterowa poszukuję do wynajęcia, za opłatą, odpowiednią maszynę. Pojemność i marka bez znaczenia - może być nawet 125 ccm. Gdyby ktokolwiek wiedział, ktokolwiek znał osobę, która posiada takową do wynajęcia na jeden dzień uprzejmie proszę o kontakt na PM.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
14 minut temu, Piootr napisał:

Panie i Panowie, Majówka Zachodniopomorska zbliża się wielkimi krokami. Zamiaruję przybyć do Was na 4-ech kołach, bo 2-óch jeszcze nie mam, zresztą nie czuł nibym się jeszcze na siłach na tak daleką eskapadę. Niedawno jednak odbyłem kilka jazd próbnych maxiskuterami, które są w kręgu moich zainteresowań ( AK550, TMax 530 16' i 17' oraz XMax300) i poczułem znów "wiatr we włosach". Wnioski po jazdach pomału wyciągam i niedługo trzeba będzie przejść do czynów czyli złożyć zamówienie.

Jako, że na sobotni dzień Majówki przewidziana jest wycieczka maxiskuterowa poszukuję do wynajęcia, za opłatą, odpowiednią maszynę. Pojemność i marka bez znaczenia - może być nawet 125 ccm. Gdyby ktokolwiek wiedział, ktokolwiek znał osobę, która posiada takową do wynajęcia na jeden dzień uprzejmie proszę o kontakt na PM.

 

Piotruś, zdzwońmy się jutro, a coś Ci załatwię, nawet już od piątku do niedzieli...

Pozdrawiam

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...