Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

To już druga SW-T600, która "poszła" na południe Polski, przypomnę, że pierwszą była SW-T600 ArtCho. Po tym jak szybko sprzedałeś swoją Hondę widać jak bardzo poszukiwany jest ten model na rynku. Koledzy swoje TMAXY sprzedają wieki. Zamknęłeś pewien rozdział, a teraz ciesz się nowym łańcuchowym nabytkiem.

Nie zapomnij zmienić opisu w stopce :D

Maxiskuter: BRAK

Miejscowość: Szczecin

Rocznik skutera: 2017

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
18 minut temu, Piootr napisał:

Nie zapomnij zmienić opisu w stopce 

Nie zapomniałem :unsure:

Kiedy odkupujesz??? :P

Hm .... jest pewna opcja, coś mi tam w łepetynie wierci dziurę :wacko:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bzdura  

KriSSo nawet ogłoszenia nie dawał, a to o czymś świadczy ?

BTW. Ciekawe czy Zibi już sprzedał ?

 

Odnośnik do komentarza

Kochani, ponieważ dostałem tysiące pytań od Was w związku z jutrzejszym dniem " CO PRZYNIEŚĆ ?", więc odpowiadam:

Co chcecie !

Dziękuję za uwagę :)

p.s.

Co przyniesiecie, to będziecie mieli; keczup, musztarda, chleb, picie, jednorazowe talerzyki, dopalacze, alkohol, a jak nic nie przyniesiecie, to też przecież będzie dobrze ;) 

Kubeczki, noże i widelce są.

U mnie wolno krzyczeć, skakać, biegać, więc nie przejmujcie się niczym.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kiełbasa jest, jednorazowe talerzyki, kubki, sztućce są, ketchup i musztarda jest.
Weźcie tylko pieczywo i napoje, no i nie zapomnijcie o dobrym humorze

Odnośnik do komentarza

mam kubeczki talerzyki itp rzeczy włącznie zdaje się musztardą czy tam keczupem od Wojtka- mam dostarczyć na 18 do Ciebie Maćku czy jakoś tak na 18 przed Pleciugę?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki wszystkim za wspólne spotkanie przy ognisku. Było sympatycznie i smacznie. 

Szczególne podziękowania dla gospodarzy.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajna impreza... Ja tymczasem wrzucę film dla wspomnień, bo w Imprezach może ktoś przegapić...

 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 26.09.2017 o 15:42, kowal napisał:

19:20 kończę pracę i przybędę, jak na darmo,  to choć się przejadę.

Mariusz ,pogoda dopisała, ognisko się odbyło trwało do 22.30 a co z Tobą???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro zapowiadają ładną pogodę, a więc zapraszam chętnych na polatankę. Spotykamy się o 9.30 w Lubieszynie na 123 i jedziemy do Anklam: myślę, że o 11.00 możemy wstępnie umówić spotkanie z chętnymi ze Świnoujścia (Bäckerei Junge - kawiarnia/piekarnia). A później zobaczymy - wstępnie Greifswald i okolice, powrót przez Świnoujście i jak czas pozwoli przez Kamień i trasę alternatywną. Powrót planuję na 16.00 (przynajmniej ja tak muszę być). Pewnie uzbiera się ok 300 km, ale tankowanie na początku w Polsce i na powrocie przez Polskę. Warto zabrać kilka Euro na kawę i ciastka.

 

59ce12c4a5b96_Zrzutekranu2017-09-29o11_20_02.thumb.png.f32f32ade269c3ef99df607bf4c96289.png

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kunisz napisał:

Mariusz ,pogoda dopisała, ognisko się odbyło trwało do 22.30 a co z Tobą???

Ryszardzie , dziękuję za pamięć , ale pomyliłem dni  o 18:30 zaczynałem nocną szychtę :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jutro zapowiadają ładną pogodę, a więc zapraszam chętnych na polatankę. Spotykamy się o 9.30 w Lubieszynie na 123 i jedziemy do Anklam: myślę, że o 11.00 możemy wstępnie umówić spotkanie z chętnymi ze Świnoujścia (Bäckerei Junge - kawiarnia/piekarnia). A później zobaczymy - wstępnie Greifswald i okolice, powrót przez Świnoujście i jak czas pozwoli przez Kamień i trasę alternatywną. Powrót planuję na 16.00 (przynajmniej ja tak muszę być). Pewnie uzbiera się ok 300 km, ale tankowanie na początku w Polsce i na powrocie przez Polskę. Warto zabrać kilka Euro na kawę i ciastka.
 
59ce12c4a5b96_Zrzutekranu2017-09-29o11_20_02.thumb.png.f32f32ade269c3ef99df607bf4c96289.png

No to jedziemy :)

603ddb445a4283a42e50c96e70bd3e80.jpg
eed2fcefea18b3e37613a723c7cd0c7a.jpg
Ostatnie przygotowania przed jazdą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...