Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wzrost cen paliwa?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W DE też są stacje określane "Billig tanken" czy "Tanken günstig"... I te można porównywać do PL przy-marketowych.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Lucjan73 napisał:

Robert pewnie dla tego że paliwo jest tańsze a ludzie umieją liczyć, parę groszy na litrze niższa cena x kilka tankowań, zostanie kilka złotych w kieszeni.

Ależ oczywiście ? , nie chodzi mi o to kto, gdzie i z jakiego powodu tankuje, ale o kryteria porównania różnych podmiotów ? .

15 minut temu, MariuszBurgi napisał:

W DE też są stacje "billig tanken" czy "Tanke günstig"... I te można porównywać do PL przy-marketowych.

Oczywiście, że są ? . Z tego co wiem (info niepewne- proszę sprawdzić), różnice cen nie są jednak tak drastyczne. Trzeba być naprawdę "cencikiem" żeby się w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Oczywiście, że są  . Z tego co wiem (info niepewne- proszę sprawdzić), różnice cen nie są jednak tak drastyczne. Trzeba być naprawdę "cencikiem" żeby się w to bawić.


Czy ja wiem? U mnie pd domem (okolice atrium targowek) benzyna 4,79zl, w wilanowie pod 5zl a na zeraniu na auchan benzyna 4,49zl

30gr * 70l benzyny u nnie to masz oszczednosc 21zl (raz w tygodniu w moim przypadku) czyli ok 85-90zl miesiecznie. A mam tam po drodze, zeby nie bylo.
Odnośnik do komentarza

 

Bachytek, jeśli chcesz cytować wcześniejsze sekwencje, to zadaj sobie trud, prześledź wszystkie wypowiedzi oraz ich rozwój. Bądź na bieżąco ? .

Odnośnik do komentarza

Aż sprawdziłem na paragonach. Kurde faktycznie.  Orlen  3 kwietnia -  PB 95  -  5,14 zł,  a dzisiaj  5,22 zł. ?     Orlen najtańszy nie jest, ale wzrost o 8 gr przez 2 tygodnie - masakra. ? 

Odnośnik do komentarza

Też tankuję na Orlenie. W ostatnim czasie (w ciągu ok. miesiąca) cena Pb95 wzrosła dość znacznie, bo z 4,76 (22.03.2019) do 5,35 (17.04.2019). Jeśli ten trend będzie się dalej utrzymywał, to pewnie znów nie ominie nas fala podwyżek cen podstawowych produktów... Niech ktoś zatrzyma świat - ja wysiadam... ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Diesel był droższy (z całej UE tylko u nas) od Pb a teraz znów po staremu.
7444c7b846261bcc464e3bdb99d4697c.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już w zeszłym tygodniu tyle płaciłem na Orlenie za efectę.

A 95 po 5,12 a LPG 1,98

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po ostatnich zwyżkach sytuacja powoli się stabilizuje...

966a6b3bed2dc3f83e58f9093d2a0180.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dalsze spadki

paliwa.jpg.fe580bfd100d0ebb7e65e79326cb2d1e.jpg

 

Odnośnik do komentarza

U mnie wczoraj na Shellu promocja. Vpower w cenie normalnej 95 czyli 4,75 . Jeśli PCX pali tyle co wszyscy mówią to zastanawiam się w co inwestować różnice w spalaniu względem Opla Astry 1.6 ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kolejne spadki, które i tak są wynikiem wcześniejszych obniżek. Wczorajsze pikowanie cen ropy naftowej o -25%... można porównać do spadku wartości Ssangyoung'a 5 min po wyjechaniu z salonu ? Finalnie, realne jest zbliżenie się niebawem cen do pułapu 4 zł.

Na dziś dzień jest tak:

1865246759_cenapaliw.jpg.214774c308e28c18e4d4bab1dffcc60a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No kurcze, gdzie takie ceny macie?? Ja wczoraj auto tankowałem na Circle K i płaciłem w Świnoujściu 4.94 PLN za litr 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, SlawoyAMD napisał:

 tankowałem na Circle K

Nie wiem, jak u Ciebie, ale w Warszawie Circle K to jedna z najdroższych stacji

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, Sysgone napisał:

Nie wiem, jak u Ciebie, ale w Warszawie Circle K to jedna z najdroższych stacji

U nas tańsza od Shella i mniej więcej na równi z Orlenem... ? 

Odnośnik do komentarza

To ja nic z tego nie rozumiem ?  u nas to chyba ceny rosną, ale u nas nie ma "tego z koroną" ? 

PB 95,  stacja BP   7,  13  i  19 luty - 4,99 zł,   26 luty - 4,79 zł ,   5 marzec - 4,97 zł.

A już aby diesel był tańszy od zwykłej benzyny 95 to jakaś abstrakcja ?  dawno nie widziałem takiego cennika na stacji ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A już aby diesel był tańszy od zwykłej benzyny 95 to jakaś abstrakcja   dawno nie widziałem takiego cennika na stacji 


No nie chce być inaczej

7f17d11aa1d1be88282067177e6dd65d.jpg
Odnośnik do komentarza

Trochę słabo widać ? (albo ja ślepy jestem ? ). Widzę tylko czwórki z przodu i chyba 5 po przecinku. Ale OK, wierzę na słowo.  Tylko że  " za czym kolejka ta stoi ? ".  ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Taki urok tapatalk, że tnie jakość fotek.

a99a333860e3330867c07e1dc7b55b28.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...