Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wzrost cen paliwa?


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy się nie zastanawiałem jaką to ma "analogię" :) . Aż taki dociekliwy nie jestem ;) ... W sumie mi obojętne, bo ja tankuję na Auchanie ;) ...

 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, dr.big napisał:

Nigdy się nie zastanawiałem jaką to ma "analogię" :) . Aż taki dociekliwy nie jestem ;) ... W sumie mi obojętne, bo ja tankuję na Auchanie ;) ...

 

A powiedz mi dr.big-u czy duża jest różnica między marketowymi stacjami a tą co dałeś fotkę?

Odnośnik do komentarza

Ja takiej różnicy na dzień dzisiejszy nie zauważam. Podobnie jak i różnicy jakości paliwa PL- De. Laaaata temu była ona odczuwalna nawet dla mnie, ale dzisiaj, przynajmniej ja nie widzę różnicy. Oczywiście, bez tankowania w jakiś "norach" ;) ...

Pojazdy jeżdżą tysiące kilometrów, benzyny i diesle tankowane na Auchanie. Problemów nie stwierdziłem. Ale ewentualnego większego zużycia nie mierzę dokładnie i nie jestem w stanie określić tego parametru.

PS. Zadnego moto nie tankowałem "na Auchanie", bo i zbiornik, a co za tym idzie, "oszczędności" małe.

Odnośnik do komentarza

A, mi chodziło głównie o jakość :) . I o różnicę ceny na linii Auchan- stacje markowe w PL...

PS. Ale... Czym mniej ludzi będzie korzystało ze stacji Auchana czy Tesco, tym kolejki będą tam mniejsze i dobrze dla mnie :D . Czyli nie ma po co tam jeździć ;) ...

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci tak u mnie z pracy bardzo dużo ludzi tankuje na Auchan i nie słyszałem o jakiś problemach, tak właściwie to nigdy nie słyszałem aby ktoś miał jakieś problemy, to chyba musi być taki stereotyp że jak już paliwo z Auchan to badziewie a to wcale nieprawda.

Odnośnik do komentarza

No jak już jeżdżę te 150 km, żeby zatankować na Auchanie, to musi się opłacać hahaha ... Większy zbiornik wyspawany ...

 

I 2 sztangi fajek w błotniki, nie mówiąc już o kiełbasie i żółtym serze za każdym razem - przecież to wiadomo-trzeba robic za "mrówkę"  haha.

Odnośnik do komentarza

Sąsiad nie posiadający żadnego pojazdu jest zadowolony, że ten za płotem będzie płacił więcej !w00t ...

I już "napis z paska" pokrywa się z prawdą !tut ...  To są właśnie "wiadomości z telewizora" :lol: ...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dr.big napisał:

I już "napis z paska" pokrywa się z prawdą !tut ...  To są właśnie "wiadomości z telewizora" :lol:

Normalnie to się nie dzieje na prawdę !sciana chyba żyję w jakimś MATRIX-sie

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Baryłka ropuchy na bardzo niskim poziomie (~60 baxów), Arabia produkuje pełna parą, USA ma coraz większe rezerwy (popyt nie nadąża za ogromną podażą) a w EU....? Ceny jakby niezbyt synchronizują z tym co na świecie ale... pierwsze spadki już widać.
2c5fe9103572d82844f5481c137fc39a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lekkie spadki ale wciąż nieadekwatne...
79a2294e7039c350db5b41c626ec4bd9.jpg

Odnośnik do komentarza

Auto Świat  piszą podobnie.  Pytanie tylko czy sami sprawdzili czy przedrukowali ?   a ile aktualnie w Berlinie kosztuje PB  a ile ON.

U mnie np.  dzisiaj (04-01-2019)  tankowałem PB 95 na Orlenie -  4,83 zł,  a ON  z 31-12-2018  -  5,03 zł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...