Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup nowego Burgmana 650


kammat

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Joasia70 napisał:

chociaż czy nowego kupił ? klapka paliwa wyłamana jest ;)

 

20 godzin temu, arturo-bb napisał:

Myślę że po prostu podkoloryzował troszeczkę opowieść

Szczerze nawet uwagi nie zwróciłem na tę klapkę, myślałem że ma tak być i że to model przed liftingiem :blushing: ale tak jak wcześniej napisałem zbytnio nie znam się na motorkach i dla mnie to ładnie wyglądał i byłem pewien że gość prawdę mówi. A jednak wychodzi że czarodziej i trochę uważam że nie bardzo z jego strony takie rzeczy opowiadać !NOT a ja po prosty wyszedłem na głupka :blushing:  bo tak wspomniałem, że bardzo podoba mi się maszyna i to wszystko przytoczyłem to co mówił . Ale cóż, są ludzie i ludziska :( może kiedy się odezwie gość to sie zapytam jak to jest z tym Burgmanem jego :angry:  także przepraszam, że trochę zrobiłem zamęt o Burgmanie ( można powiedzieć: chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze ;)  )  i mam nadzieję że Kolega kammat zakupi fajną maszynę i będzie zadowolony !OK

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, kammat napisał:

czy to są te deflektory?

990d0-26jsv-291.jpg

 

Czy ma ktoś z Was założone dokładnie te owiewki - deflektory. Czy one są czarne nieprzezroczyste półmat  -czy dobrze widzę

Interesuje mnie przede wszystkim sposób montażu, i hmm... zdjęcie założonych na białym Burgmanie (>2013)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MISIEK napisał:

 

Czy ma ktoś z Was założone dokładnie te owiewki - deflektory. Czy one są czarne nieprzezroczyste półmat  -czy dobrze widzę

Interesuje mnie przede wszystkim sposób montażu, i hmm... zdjęcie założonych na białym Burgmanie (>2013)

z tego co się orientuję to jest to czarny mat nieprzezroczyste ,montaż trochę skomplikowany bo trzeba wiercić w plastikach otwory i dobrze dopasować 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kammat napisał:

z tego co się orientuję to jest to czarny mat nieprzezroczyste ,montaż trochę skomplikowany bo trzeba wiercić w plastikach otwory i dobrze dopasować 

dziękuję, już mnie wyleczyłeś...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek, z drugiej strony w razie (tfu, tfu) szlifa, zawsze zabezpieczasz ranty czaszy,.. Sam zaliczyłem przy powrocie z Burgmanii (przez kota, ale nie tego forumowego :)), upadek 200 metrów przed docelowym promem (a 750 km przejechałem bezpiecznie) i musiałem maskować rysy... Ja bym brał te deflektory, bo szerokość samej czaszy w Burku daje komfort, a już z tym, to normalnie chyba jak w aucie...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam deflektory w białym Burku(przed liftem) półprzeźroczyste "dymione" nie wygląda to tragicznie i nawet jakoś "współgra" z podestami i resztą choć to sprawa indywidualnych upodobań i jedno mogę powiedzieć są zarąbiste w czasie deszczu czy chłodniejszych dni, nogi nie cierpią mocno z powodu chłodu. Osobiście uważam że deflektory w Burku są bardziej niż OK i jest to dobra inwestycja, fakt że trzeba się nauczyć inaczej "wykładać" nogi do postoju lub lekko zmodyfikować owiewki ale to drobny  naprawdę drobny mankament

ps przy upadku najpierw "leci" deflektor dopiero potem bok czaszy.... sprawdzone (niejednokrotnie) :/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, robert1973 napisał:

Mam deflektory w białym Burku(przed liftem) półprzeźroczyste "dymione" nie wygląda to tragicznie i nawet jakoś "współgra" z podestami i resztą choć to sprawa indywidualnych upodobań i jedno mogę powiedzieć są zarąbiste w czasie deszczu czy chłodniejszych dni, nogi nie cierpią mocno z powodu chłodu. Osobiście uważam że deflektory w Burku są bardziej niż OK i jest to dobra inwestycja, fakt że trzeba się nauczyć inaczej "wykładać" nogi do postoju lub lekko zmodyfikować owiewki ale to drobny  naprawdę drobny mankament

ps przy upadku najpierw "leci" deflektor dopiero potem bok czaszy.... sprawdzone (niejednokrotnie) :/

przy tych oryginalnych do Burgmana od 2013 nie ma takiego problemu z wkładaniem nóg do postoju bo są chyba krótsze niż te które Ty masz

page_1.jpg

990d0-10g01-wab_wind_deflector.JPG

Dnia 2.12.2016 o 19:03, AREQ napisał:

736 -,   :eek:

jak bedziesz zdecydowany na deflektory  to daj znać załatwie ci nówki z servisu SUZUKI  za 250 zł para + koszt wysyłki 

jeżeli moge ci doradzić to kup sobie mono key-a GIVI  cena  ok 180 zł  i masz święty spokuj tak jak piszą wszyscy powyżej 

pozdro

Ja jestem zainteresowany zakupem tych deflektorów ,piszę do kolegi AREQ w tej sprawie i co ?i nic.Jakoś nie ma ochoty się odezwać.Chyba nic z tego nie będzie?

Odnośnik do komentarza

Przemyśl jeszcze kolor matowy. Miałem kiedyś BMW w kolorze ostra grey ( taka kawa z mlekiem ) w macie.

Jeżeli chodzi o mycie motocykla to prawdziwa masakra. Wszędzie smugi i plamy po wodzie. Mycie z polerowaniem trwa 3 razy dłużej niż lakieru błyszczącego.

Ładnie wygląda ale mało praktyczne szczególnie w czerni.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Burgerman napisał:

Przemyśl jeszcze kolor matowy. Miałem kiedyś BMW w kolorze ostra grey ( taka kawa z mlekiem ) w macie.

Jeżeli chodzi o mycie motocykla to prawdziwa masakra. Wszędzie smugi i plamy po wodzie. Mycie z polerowaniem trwa 3 razy dłużej niż lakieru błyszczącego.

Ładnie wygląda ale mało praktyczne szczególnie w czerni.

Teraz już chyba nie ma w nowym Burgmanie innego koloru niż mat. Czarny mat ,grafit też mat nie wiem jak biały ,ale ja już podjąłem decyzję i biorę tego grafitowego z Gorzowa.

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-burgman-an650-z-executive-2015-2016-salon-polska-gwarancja-faktura-vat-2798km-ID6yFhtT.html

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kammat napisał:

Teraz już chyba nie ma w nowym Burgmanie innego koloru niż mat. Czarny mat ,grafit też mat nie wiem jak biały ,ale ja już podjąłem decyzję i biorę tego grafitowego z Gorzowa.

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-burgman-an650-z-executive-2015-2016-salon-polska-gwarancja-faktura-vat-2798km-ID6yFhtT.html

 

Biały - śliczny perłowy połysk, z metalikiem błyszczącym w pełnym słońcu delikatnie na niebiesko. Ojjjjjoooojoooojjjj, piękny jest ten biały. Dlatego nie dałem sobie wcisnąć innego koloru i czekałem cierpliwie. No, ale biały wcale nie musi się innym podobać.

 

G3Q2G6XOUPEyGJnoycg6NbShtCRk_tGxc2s6i_LmjQ-GKk5eBYJbVrX0oKUXaT-HTBn5c-UR2atfqb7MvwbPK4tIks-HJ--OEdQGxMr4SBaFD8FIll7M_vKFK7hHA3_v3qvPhGi3M34a4kpnZRtheGlpng_ONgKvx8B1WXC0n2GfMPNmXo1xFPjKotLJ-k-dUfKPmgDBYz-oV-qHxhtu7rfda4GWC4O1e1B4_IuqM0rjdxhcAPeScq1ua5EqJc9VzXfUDzdO9VrQm-YVfAwbYG2g1GM6syv0zXBx6hBK4bM-UceAfrHi2D1YdmvPYnNp5ynDnYMS8pA-qcnMH2iTBMKjG-LtNgxQ0ZWhum9shkjS6cHGNFJ4WgF7lWnq7DRHhOamFFPwb9IXE-TyFnyRaIUvUHuEXfcRdQbUbWd5KHsL4Rs6W51Gq3oomwEsCSjyGchRi0XtGw3veO4YOmpuN7yh7sd5n0V9YK23sqRdHLJIlYF6lHwc8pfY2gY5Cbh6waFOrNY0GsWLR4SfWl6xhOOhZ57CmwrtpBnm5_P-8Uv4SKfZGxaDXDtx6iO5A57udO_IlFrYnC1dkc6iBdbOTdW2frfBzaw3PHXr72IQFuVaRBex=w1369-h770-no

 

9Bikw8pX-zRXdPK9M8uCZdrVEuGFc_ixvTmsvRYYvBWwhyUow75WH_PtZSjKn7G9Jqk808SV3-pxIBekvuZxvyeiSXazoDfs0IMizK-pi1AWjlTGqoBBa7CKd-bjBgAA3nTRY_fUpm5pUpYK0z2QJZe24IVh9p1Ylx-3r6RDclLlmi6_t9niep4s68eQx7JziemQcxCbp9OS6dangqwXf2QIl-22XvwSE8lSNqrCo35iGLp91q-rfcYf4txAOjMsIsRfNi4FxRM1PmRCvgshKhT4uQb_Vg8JRTnG74JRxHfu6_TSSOdwSAEc7oBtx3PoAr3xuMOFQiCT23_9qO_NymUW0oYMHhXOV2FueZbs_Wy2ZE0TWqvEBDU-MdhBuB7sK5vYb3mKkxSNPLIN89TkEzn0n_F62_GJJvjEXacljhB7P02h2Xs1IYRh4k5g3swIxrgJzdViDLy0iYE1QeOJkFMzCJjPKrTt0w3_5yHd3mTf1Akg8xslMsXMifKww5sYflBVK3h2FHYYPB2COdkPhYjHbpbDmLAgFY0_N2ihDH0rzv8XtCnZMKFY-ZrNcv_A7Zq-IYKJ1wgaZ9CI5A2zikPccKNZO5gYIQsgyzDskDRp5tNpGw=w578-h770-no

 

Co do tego grafitowego -też całkiem, całkiem... bardzo ciekawy. W każdym razie cena zwala z nóg -bardzo atrakcyjna !

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Cena atrakcyjna,  mam nadzieję tyko że sprzedawca nie wyskoczy że to jest netto. 

Aleee... Toż to wyszła by cena nowego prosto z salonu !

W ofercie wyraźnie napisane -brutto !!! Warto by go dokładnie obejrzeć !

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Cena atrakcyjna,  mam nadzieję tyko że sprzedawca nie wyskoczy że to jest netto. 

przecież wyraźnie pisze ,że cena BRUTTO ,FAKTURA VAT

2 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Cena atrakcyjna,  mam nadzieję tyko że sprzedawca nie wyskoczy że to jest netto. 

 

1 minutę temu, kammat napisał:

przecież wyraźnie pisze ,że cena BRUTTO ,FAKTURA VAT

 

no i udało mi się jeszcze trochę zejść z ceny,będę miał na transport skutera na Śląsk

Odnośnik do komentarza

Ofertę czytałem ale nauczony doświadczeniem wolę się dopytać bo ze sprzedającymi różnie bywa. A w tej sytuacji cena niższa o prawię 25 % to na prawdę okazja.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kammat napisał:

Teraz już chyba nie ma w nowym Burgmanie innego koloru niż mat. Czarny mat ,grafit też mat nie wiem jak biały ,ale ja już podjąłem decyzję i biorę tego grafitowego z Gorzowa.

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-burgman-an650-z-executive-2015-2016-salon-polska-gwarancja-faktura-vat-2798km-ID6yFhtT.html

Bardzo ładny i praktyczny lakier. Cena ok.

Moim zdaniem dobrze, że się zdecydowałeś. Gdybym rozglądał się za Burgmanem, wziąłbym tego grafita od razu.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kammat napisał:

przecież wyraźnie pisze ,że cena BRUTTO ,FAKTURA VAT

 

no i udało mi się jeszcze trochę zejść z ceny,będę miał na transport skutera na Śląsk

Gratulacje ! Burgman to piękna i fajna maszynka !

Dbaj o niego jak o kochankę ! A na pewno się odwdzięczy radością z jego prowadzenia.

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, kammat napisał:

 

Ja jestem zainteresowany zakupem tych deflektorów ,piszę do kolegi AREQ w tej sprawie i co ?i nic.Jakoś nie ma ochoty się odezwać.

kammat nie być w gorącej wodzie kąpany nie wszyscy siedzą przy kompie tak jak ty -  ja pracuje  i to nawet w weekendy wiec nie zawsze jest możliwości odpisu

wysłałem zapytanie do osoby od której ja kupiłem dla siebie  i czekam  na info

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 4.12.2016 o 10:10, kammat napisał:

Teraz już chyba nie ma w nowym Burgmanie innego koloru niż mat. Czarny mat ,grafit też mat nie wiem jak biały ,ale ja już podjąłem decyzję i biorę tego grafitowego z Gorzowa.

http://otomoto.pl/oferta/suzuki-burgman-an650-z-executive-2015-2016-salon-polska-gwarancja-faktura-vat-2798km-ID6yFhtT.html

Właśnie zrobiłem sobie prezent pod choinkę i wróciłem z Salonu Suzuki w Gorzowie z zakupów:)

JEST JUŻ MÓJ :D

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kammat napisał:

Właśnie zrobiłem sobie prezent pod choinkę i wróciłem z Salonu Suzuki w Gorzowie z zakupów:)

JEST JUŻ MÓJ :D

Gratuluję.!

 

Hmm... hee... hee... choć ma to swoje minusy. Wiem po sobie.! Gdy kupiłem Hondę i autko w grudniu - co roku zamiast prezentów kupować będziesz teraz...

 

- ubezpieczenie.!!!

 

Eee, taki sobie żarcik...

 

Oczywiście  - niech służy i cieszy, wozi długo i bezpiecznie!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...