Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakup nowego Burgmana 650


kammat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Dnia 6.03.2019 o 14:47, filippooo napisał:

Tę co stała w Warszawie kupiłem osobiście pod koniec roku więc już nie mają ?

Gratuluję decyzji ?. Jak trochę pojeździsz to sktobnij jak się sprawuje system kontroli trakcji. Napisz w odpowiednim wątku, nie tutaj.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Jako potencjalny klient otrzymałem na weekend AN650 żeby się z nim lepiej oswoić. Po godzinnej jeździe bylem na nie wiec sprzedawca zaproponował dwa dni jazdy.
Przyznaje po przejechaniu stu kilometrów skuter zaczyna być coraz bardziej sympatyczny, mimo że już chciałem iść do konkurencji. Co z tego wynikło opowiem po podjęciu decyzji. Teraz chciałem tylko wspomnieć o upgrade modelu 2018. Być może ktoś już o tym pisał, wiec nie będę zakładał nowego tematu. Tu dołączę na szybko dwie fotki.

Osobiście przeżyłem szok, gdyż z tego elementu Kinga zawsze się nabijałem ...

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
44 minuty temu, Delorco napisał:

Po godzinnej jeździe bylem na nie wiec sprzedawca zaproponował dwa dni jazdy.

Po dwóch zaproponowałby tydzień ?

A tak poważnie... tak, grzane manetki teraz wyglądają jak należy. Bardzo podobne (przycisk) OEM ma Honda.

08T70MJMA01-Original-Honda-NC-750-S-Grif

Odnośnik do komentarza
Dnia 7.04.2019 o 10:53, Delorco napisał:

Witam.

Jako potencjalny klient otrzymałem na weekend AN650 żeby się z nim lepiej oswoić. Po godzinnej jeździe bylem na nie wiec sprzedawca zaproponował dwa dni jazdy.
Przyznaje po przejechaniu stu kilometrów skuter zaczyna być coraz bardziej sympatyczny, mimo że już chciałem iść do konkurencji. Co z tego wynikło opowiem po podjęciu decyzji. Teraz chciałem tylko wspomnieć o upgrade modelu 2018. Być może ktoś już o tym pisał, wiec nie będę zakładał nowego tematu. Tu dołączę na szybko dwie fotki.

Osobiście przeżyłem szok, gdyż z tego elementu Kinga zawsze się nabijałem ...

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Pozdrawiam

Ja jak się przesiadłem z Burgmana 400 też miałem dziwne odczucia odnośnie prowadzenia . Ale po przejechaniu 700 km wydaję mi się że prowadzenie go jest o wiele lepsze niż poprzednika. Tak więc trzeba się wjezdzic. A odnośnie grzania manetek to wygląda wreszcie normalnie a nie taki przylep.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się ja kupiłem  w tamtym roku  Burgmana 650 i prowadzenie jest o wiele lepsze  jak 400  , zrobiłem 2000 tyś i uśmiech na twarzy z każdym wyjazdem z garażu  , przełączniki o wiele lepiej wyglądają lecz troszkę za dużo ich napakowane jeden na drugim trzeba się przyzwyczaić  bo warto

Odnośnik do komentarza

Czy gdzieś w Europie znajdę nowego Burgmana 650 bo w Polsce już chyba nie dawno nie byłem na Burgmani 2 lata może ktoś mnie pamięta dwa nowe były musiałem sprzedać ZDROWIE...TERAZ jest już ok to nie ma Burgmana😥 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A Google użyć nie łaska 😉?

Najbliższy w Berlinie 

https://www.fuhrmann-motor.de/news/suzuki-bikes-zum-verlieben-preise-zum-verlieben.html

 

4C7DD15D-1775-44DC-A01C-B6A3F501017A.jpeg
Może i coś się jeszcze utarguje bo w przeciwnym razie wolałbym forze 750. Za parę lat przy odsprzedaży będzie kolosalna różnica. Pamiętaj, że przy nowym będziesz musiał zapłacić jeszcze polski VAT 23% a żeby kupić nowy bez vatu musisz mieć działalność i unijny NIP.

Odnośnik do komentarza

Zapytam o coś co ma związek z zakupem nowego skutera/moto.

1. Jeśli wynegocjuje powiedzmy lepsze warunki zakupu skutera w Warszawie to czy mogę potem w ramach "obowiązkowych" przeglądów gwarancyjnych jechać nim gdzie mam bliżej np Kraków? Chodzi o Hondę. 

2. Po zakupie interesuje mnie tylko zarejestrowanie? A urząd skarbowy? Przegląd? 

Odnośnik do komentarza

1. Skuter możesz kupić sobie gdzie chcesz. Swój kupiłem w Szczecinie, przyjechał transportem. Sprzedawcy nawet nie widziałem. Serwis w każdym autoryzowanym salonie.

2. Przy zakupie nowy/używany od firmy nie płacisz podatku. Rejestrujesz z fakturą VAT. Przegląd jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jurek, jeśli masz problem z kupnem nowego burka to może lepiej pochylić się nad kupnem używanego, oczywiście z pewnych sprawdzonych rąk. Jeśli Cię temat zainteresuje to zaglądaj na forum w temacie ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...