Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wasza muzyka...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    10

  • Pollacco

    8

  • -=Dee Jay=-

    7

  • zyzio

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Nie o to chodzi ale wkurzaj?ce jest takie co? jak KTO| się nie zna a próbuje wsadzić swoje 5groszy.Będzie rozmowa o akcesoriach kom.to pogadamy sobie whist.I Ci powiem że tak mało nie słyszałem i nie widziałem,ale na pewno mniej niż Ty niestety.

Hmmm też nie moje klimaty,ale gust gustowi sie nie równa hehe.A jeden z moich klimatów http://damianno500.wrzuta.pl/audio/rNClNvL...er_-_kropla_lzy

Odnośnik do komentarza

Dab i Borixon, hmmm, zajebisty sklad na impre:)

lubie jednego i drugiego:)

Szczegolnie Borikson jest barwny w obyciu:)no a Dab to mistrz flow, wiadomo.

A gdzie jestes Szczapa na tym video bo niestety jeszcze w realu Cie nie poznalem?

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza

Oj sobie poczytałem... Kamilus mnie utwierdził w przekonaniu, że wiek zobowi?zuje... whist

Sci?ganie muzy z inetu to najzwyklejsza kradzież chyba, że została ona udostępniona przez osoby posiadaj?ce prawa do tego "kawałku"...

Pablos - id?c Twoim torem my?lowym - strach przy Tobie zostawić np. portfel na stoliku... bo jak leży to go możesz zabrać... no przecież leżał... :D. A zasada jest taka: nie Twoje nie ruszaj... Gdyby? chciał się "spompować" na mnie to użyłem tu trochę przeno?ni...

Majon - chciałem Ci napisać, że jeste? nienormalny ale przecież Ameryki bym nie odkrył a o tym fakcie to już WSZYSCY wiedz?... Co to znaczy, że Sopot albo inne takie tam to be???? Czy wszyscy musz? mieć takie kręcone i nie umyte włosy jak Ty???? Przecież nie raz pisałe?, że o gustach sie nie dyskutuje....

Pollaco - Szczapa to ten małolat w białej bluzie którego widać np. w szóstej, ósmej i czternastej sekundzie (póĽniej też) chwiej?cego się jak by był po czternastu głębszych... :D:):) albo co? gówniarz palił... !happybth :);)whist

No i najważniejsze dla Kamilusa.

Jeżeli wszyscy będ? tacy jak Ty (będ? kradli muzykę z inetu) to za parę lat nie będzie artystów, muzyków bo zamiast kupować ich płyty wszyscy będ? ci?gn?ć z inetu ich muzykę bo wystarczy, że płyta wpadnie w ręce jakiego? cwanego "misia pluszowego" który zrobi wrzutkę na parę serwerów i po ptakach...a muzycy, producenci i cała masa innych ludzi zaangażowanych w produkcję takiego "kawałka" czy płyty będ? musieli wsadzić sobie kołeczek w tyłek potem zęby w ?cianę i Andreadoria... No i co będziesz wtedy ?ci?gał? - nie odpowiadaj... pytanie retoryczne... mam nadzieję, że zrozumiesz...

Wszystkie płyty audio, audio-video mam legalne... oprogramowanie w pececie też...

Odnośnik do komentarza
nie jakies tam szit-festiwale typu Opole czy Sopot !happybth

Bardzo proszę odczepić mi się od MOJEGO (i nie tylko mojego, Lechu pozdrawiam) SOPOTU whist

Pamiętaj że to wła?nie tu pierwsze publiczne sukcesy odnosiło wiele osób i kapel, i nie mam wcale na my?li "Sopot Festiwal".

P.S. Majonku, mam na uszach słuchawki i słucham wła?nie jedn? tak? "nasz?" kapelę która tu chyba 1982 roku odniosła w Operze Le?nej wielki sukces whist

Odnośnik do komentarza

bo przykre sa te festiwale w ktorych ktos za nas wybiera.Dragon nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ze to co Ci podoba (mam na mysli "przeboj")to nie jest Twoj wybor to wybor gosci od marketingu a to przykre.To juz nie te same festiwale whist komercha i tyle.Te wszystkie Cerekwickie i im podobne toz to istna plaga antytalencia bez elektorniki w studiu i odpowiednich probgramow komputerowych nie zaspiewaja nic a nic.O to mi chodzilo malenki...

Odnośnik do komentarza

wyslijmi sms na numer #$%^& jak piosenka ma wygrać, a na numer &^%$# jak ma przegrać... najlepiej wy?lijmy po dwa takie sms'y, będziemy mieli szanse wybrać przebój festiwalu. koszt jedyne $ jednostek pieniężnych*

o to główny cel obecnych festiwali

* plus VAT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
i takie zachowanie jak za reprezentował szorstki ?wiadczy o kompletnym nieznaniu się na sprawie.

Co za bzdety, ochłoń chłopaku i nie roz?mieszaj mnie "jako?ci?" rozwi?zań

creative labs w dziedzinie gło?ników... <_<

Kupa ?miechu - "audiofil" słuchaj?cy mp3 przez zestaw gło?niczków komputerowych z subwooferkiem w plastiku... !happybth

Rozumiem Twoje zachwyty gło?niczkami komputerowymi. Po prostu wystarcza Ci

słuchanie skrajów pasma dĽwieku i tyle. Tylko nie twierdĽ, że to jest jako?ć,

bo pusty ?miech budzisz. (to się chyba parafrazuje tak: umc, umc, umc, umc) :lol:

A je?li już chcesz słuchać muzyczki z komputera, to spróbuj jakiego? zestawu

Bose. Creative labs zrobił jeden ~sensowny brzmieniowo zestaw, i nie jest to żaden z seri "2 + 1". :lol:

pzdr

BTW:

My?lałem, że jednak kto? podejmie temat kupowania legalnie pojedynczych

kawałków...

Odnośnik do komentarza

>>Co za bzdety, ochłoń chłopaku i nie roz?mieszaj mnie "jako?ci?" rozwi?zań

creative labs w dziedzinie gło?ników... laugh.gif

Kupa ?miechu - "audiofil" słuchaj?cy mp3 przez zestaw gło?niczków komputerowych z subwooferkiem w plastiku... laugh.gif

Rozumiem Twoje zachwyty gło?niczkami komputerowymi. Po prostu wystarcza Ci

słuchanie skrajów pasma dĽwieku i tyle. Tylko nie twierdĽ, że to jest jako?ć,

bo pusty ?miech budzisz. (to się chyba parafrazuje tak: umc, umc, umc, umc) laugh.gif

A je?li już chcesz słuchać muzyczki z komputera, to spróbuj jakiego? zestawu

Bose. Creative labs zrobił jeden ~sensowny brzmieniowo zestaw, i nie jest to żaden z seri "2 + 1". laugh.gif<<Mam nadzieje że jeszcze bedzie taki temat że sobie pogadamy,a tak na marginesie seria Creative 2+1 jest najuboższa z grupy gło?ników Creativ,a to samo powiesz o 7+1 też Creatve??

>>No i najważniejsze dla Kamilusa.

Jeżeli wszyscy będ? tacy jak Ty (będ? kradli muzykę z inetu) to za parę lat nie będzie artystów, muzyków bo zamiast kupować ich płyty wszyscy będ? ci?gn?ć z inetu ich muzykę bo wystarczy, że płyta wpadnie w ręce jakiego? cwanego "misia pluszowego" który zrobi wrzutkę na parę serwerów i po ptakach...a muzycy, producenci i cała masa innych ludzi zaangażowanych w produkcję takiego "kawałka" czy płyty będ? musieli wsadzić sobie kołeczek w tyłek potem zęby w ?cianę i Andreadoria... No i co będziesz wtedy ?ci?gał? - nie odpowiadaj... pytanie retoryczne... mam nadzieję, że zrozumiesz...<<W sumie masz racje

<_<

Odnośnik do komentarza

Apel do Kamilusa

Błagam! chłopaku naucz się korzystać z "Quote" przy cytowaniu bo to co robisz w postach nie daje się normalnie czytać! Miej lito?ć w sercu!

Przepraszam za OT

Pozdrawiam

Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Dee rozbawiles mnie swoim postem ale to swieta prawda. <_<

Szorstkosc prosze bardzo podejmuje rekawice!!!

Jestem na nie jezeli to ma byc tylko jedyny dostep do utworu(net), bede oponowal i to glosno.Net nie zapewni mi satysfakcjonujecej jakosci dzwieku i dlatego jestem na nie!

Ps Wasza szorstkosc tylko nie robcie nowej sondy !happybth

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie, nie, Majonie, uchowaj Boże ! Nie postuluję ograniczenia kanałów dystrybucji

utworów muzycznych tylko do netu i to jeszcze w kompresji mp3 !

Chodziło mnie jedynie o tak? możliwo?ć, dla mniej zasobnych kieszeni

i mniej wymagaj?cych uszu. <_<

Zreszt?, możliwo?ć taka już od jakiego? czasu istnieje.

pzdr

Odnośnik do komentarza
...BTW:

My?lałem, że jednak kto? podejmie temat kupowania legalnie pojedynczych

kawałków...

Podejmie, podejmie...

Dla mnie było by to superek... Często gęsto kupuję płytę tylko dla kilku utworów a tu miał bym wybór, chcę ten jeden kawałek więc go sobie kupuję... Nie jestem audiofilem (czytaj nie jestem Majonem), więc format mp3 nie jest dla mnie taki be, ale w sumie kto powiedział, że musi być to w formie mp3???? Przecież można taki kawałek zapisać w normalnej formie przy zachowaniu normalnej jako?ci. Przy dzisiejszym dostępie do inetu i jego prędko?ci, ?ci?gnięcie kilkudziesięciu mega czy nawet kilkuset to nie jest problem...

Szkoda, że nie ma opcji robienia płyt "na życzenie"... Wybieram sobie co ma tam być, kto? robi tak? płytę, ja j? potem legalnie kupuję i mam to co chcę mieć... bez "?mieci"... A może jest tylko ja żyję w nie?wiadomo?ci...

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
Dab i Borixon, hmmm, zajebisty sklad na impre:)

lubie jednego i drugiego:)

Szczegolnie Borikson jest barwny w obyciu:)no a Dab to mistrz flow, wiadomo.

A gdzie jestes Szczapa na tym video bo niestety jeszcze w realu Cie nie poznalem?

pozdr.Pollacco

hyhy stara szkoła rapu CK :lol:

a ja to ten na bialo na drugim planie baunsuje sobie <_<

Odnośnik do komentarza

Witam

Boriksonowi realizowalem kiedy jedna piosenke w swoim studio , niezly swir:) Trzy korony:)

No a Dab to klasyka, wiadomo.

Ze sciaganiem jest tak...jak z garem zupy wystawionej na ulice. Mozesz ugotowac zupe, pojsc z tym garem na ulice i rozdawac ja jak chcesz, kazdy sobie podejdzie i wezmie jesli bedzie mial ochote. Ale jak bedziesz chcial za nia hajs, czyli bedziesz sprzedawal, to ten kto wezmie, zaplaci i zje, a ten co hajsu nie ma - nie:) A wiec kwestia licencji jest decydujaca, to wytworcy przysluguje prawo decyzji czy udostepnia pliki za darmo czy chce hajs. Jak kilka lat temu promowalem swoja pierwsza plyte to sam udostepnilem w necie chyba z 5 swoim piosenek za free. Zalezalo mi na tym zeby one weszly w ludzi i swiadomie dopuscilem do faktu 780 tysiecy legalnych sciagniec. To byla dla mnie promocja po prostu...i dalej uwazam ze udostepnianie muzy za darmo na sens gdyz wtedy wchodzi ona w ludzi o wiele szybciej i odnosi sie korzysci innego rodzaju....

David Bowie powiedzial kiedys ze dni sklepow muzycznych sa policzone. Troche to przypomina zdanie na temat upadku kin po wprowadzeniu na rynek magnetowidow ale cos w tym jest. Moze upadek to nie ale koegzystencja roznych sciezek dostepu - to napewno.

Same piosenki przestaja byc celem samym w sobie a staja sie srodkiem do osiagniecia innych celow - popularnosc/koncerty/tantiemy radio-tv/kontrakty reklamowe. Nieuchronnie rynek idzie w strone zmian. W Japonii juz wiekszosc muzy sprzadawana jest na komorke tyle ze oni maja UMTS od dawna i juz im smiga ten najszybszy, 3g czy jak to sie tam nazywa:)

A z mikroplatnosciami jest tak, ze nie chodzi o to zeby sciagnac kawalek za 3-4 zlote i na zawsze kupic licencje na niego tylko zaplacic 1-2 grosze za jednorazowe posluchanie on-line...Oczywiscie zakladamy ze zyjemy w swiecie kiedy kazdy juz zyje non stop online i to w predkosciach kilka mega bajtow na sekunde tak jak w Japoni. Poco dzwigac jakis twardy dysk w ipodzie sporo w kazdej chwili i z dowolnego miesca mozesz sciagnac wszystko i posluchac albo obejrzec placac wlasnie mega malo za jedorazowe puszczenie. To naprawde byloby super, jak patrze po swoich plytach to naprawde niewielu z nich slucham wiecej niz kilka, kilkanascie razy....Poza tym napewno by to ograniczylo krazdziez internetowa i spowodowaly by oslabienie oligopolow koroporacyjnych firm plytowych...

I jeszcze na koniec cos napisze o kanalach promocyjnych i Waszych sporach ze Sopot jest -be albo nie-be:)

Muzyka w radia komercyjnych (np.radio zet, rmf fm) w 100 procentach jest podporzadkowana gustom sluchaczy jaki okresla sie na podstawie badan. I to drogich i bardzo skomplikowanych. Jesli w radiu slyszycie "komercyjny syf" - odbieracie w kazdym razie to w ten sposob, to znaczy ze sluchacie rozglosni nie sprofilowanej do Was. Jesli traficie na radio gdzie graja tak ze Wam sie podoba to znaczy ze Wasz gust zalapal sie w widelki ich "targetu' a wiec radio to jest sporfilowane bardziej off-owo. Tutaj nie ma zadnej przypadkowosci. Rzadzi tylko i wylacznie pieniadz ktory dazy sam z siebie do samo-mnozenia:) Muzyka jest tylko tlem do sprzedazy czasu reklamowego. Takie radio wogole nie jest gusto-tworcze bo opiera sie na gustach "szarej masy" ktora po prostu nie zna nic poza np.(bez urazy) Ingrid:)

Im bardziej radio jest uniezaleznione od reklam, bo naprzyklad jest dotowane przez panstwo (Trojka) albo istnieje (to juz wogole kraniec rynku) bo tak sugeruje ustawa i jest radiem srodowiskowym (np.radio Campus w wawie) tym bardziej moze sobie pozwolic na promowanie gustow ludzi tam pracujacych, osobowosci ktore sciagaja sluchalnosc i jest ciekawsze...bo nie dostaje po kieszeni promujac off, obrzeza mainstreemu- i to tez bez przesady...

I to samo sie odnosi do telewizji (polsat, tvn, kontra tvp kultura)

Mit o tym ze ze cos staje sie przebojem bo ktos sie umowil z jakiejs wytworni z radiem jest MITEM. Czasy lapowek dla dj-ow ktorzy promuja cos na sile za pieniadze juz dawno (z 10 lat temu) sie skonczyly. O wszystkim decyduja BADANIA. Raddio Zet zanim cos wpusci nowego na antene musi miec gwarancje ze pan czesio z taksowki nie przelaczy na rmf! TVP1 z TVN-em walcza o ogladalnosc a wiec to co sie znajduje w ich ofertach festiwalowych jest poparte naradami sztabow od marketingu...

Wszyscy narzekaja ze w telewzji jest syf...ale ten syf jest wygenerowany przez spoleczenstwo, szara mase ogolu odbiorcow. Nie ma sie co obrazac na rozglosnie czy na telewizje a tym bardziej na dziennikarzy...oni organizuja te koncerty, chalturza a to jakie maja OSOBISTE gusta nie ma nic do rzeczy. Wisniewski , mandaryna , doda to produkty odpowiadajace na gusta Polakow tak jak ARIEL, Domestos czy Link4:)

A teraz mozna sie zastanowic dlaczego gust Polakow jest taki marny...bo w Polsce wiekszosc rzeczy jest marna...wystarczy przyjrzec sie w jakich butach chodza Polacy:) po jakich drogach jezdza:)(sic:) czy znaja angielski, jak sie odzywiaja i jakie melodie sa grane na weselach...

A kto temu winien.------w skrocie JATLA I POCZDAM:)

ale sie rozpisalem:)

nara

Polacco

Odnośnik do komentarza

wychodzi na to że jestem alo wykształciuchem albo mam gusta dewianta bo nie łapie się na u?rednione badania - no ale cóż u speców od marketingu i statystyki będę potraktowany jako "odchylenie niestandardowe" i nie załapie się na krzyw? szarej masy hehehe. :lol:

i w sumie mnie to cieszy

Odnośnik do komentarza

A ja wam powiem, ze ostatnio w ucho wpadlo mi jedno radio!

I jak nie lubie za bardzo niemcow (a ich jezyka to juz w ogole) tak w tym radiu mi to nie przeszkadza. Graja na prawde fajna muze, w dodatku na ich stronie internetowej jest Playlista - co oznacza ze mozna sobie sprawdzic jaki utwor o jakiej godzinie zagraja!

A radio nazywa sie Klasic Radio. I jak sie nie trudno domyslec graja muzyke klasyczna, ale nie tylko bo bardzo duzo jest tez filmowej itp.

No to teraz wyjdzie, ze w ogole jestem kopniety....chyba ze jeszcze ktos lubi sobie posluchac ;) ?

Jezeli chodzi o TV to nie nawidze (NIE NAWIDZE) kilku rzeczy:

- Seriali - zbiera mi sie na placz (ale ze wscieklosci). Przepraszam wszystkich, ktorzy ogladaja, dla mnie jest juz to wszystko ZENUJACE. Wszystko jest robione na jedno kopyto, wszystko jest idealizowane. I jak juz bede stary to moze i sobie bede ogladal (niech bog broni) ale nie 10 dziennie!

Reklamy - ale tego to nikt nie lubi.

Teleturnieje - ech... Taniec z Gwiazdami, Jak oni Spiewaja, Jak oni sraja, jak oni ....ludzie!!! Na boga... i oni jeszcze wam wmawiaja zebyscie wysylali sms-y z glosami, a wyniki i tak sa juz dawno ustawione !TAZ .

Dla mnie takie "gale" organizowane sa na zasadzie - "znowu nam wpadnie kasy :lol: " - i to niewazne co za glupote wymyslimy.

Jedyne programy, ktore w miare lubie ogladac to Discovery i CartoonNetwork.

Ten pierwszy uczy, drugi oglupia. Swietna zabawa ;) ...

Z tego wynika, ze jestem...inny.

P.S. A najbardziej to lubie starego "Kojota i Strusia Pedziwiatra"! !TAZ

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza

Jedyne programy, ktore w miare lubie ogladac to Discovery i CartoonNetwork.

Ten pierwszy uczy, drugi oglupia. Swietna zabawa :lol: ...

Z tego wynika, ze jestem...inny.

P.S. A najbardziej to lubie starego "Kojota i Strusia Pedziwiatra"! !TAZ

Pozdrowka

to teraz pokaż co bardziej lubisz Discovery czy CN.

Jak Discovery wyslij sms'a z trescia D na numer $%^& w przeciwnym wypadku na ten sam numer sms'a z trescia CN

tak? sam? akcje podejmi w sprawie kojota i strusia - wszystko to pomoże nam poznać Ciebie lepiej, a zeby Cie bardziej zmotywować, to powiem, że jezeli wyslesz po dwa sms'y zamiast jednego to moze weĽmiesz udział w losowaniu milionów jednostek pieniężnych ....

;);) !TAZ

(to tak dla rozładowania stresów)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
nie wiem czy kto? lubi takie klimaty....ale może......

Israel Kamakawiwo'ole

http://pl.youtube.com/watch?v=brRsRTTp1Pw

PS. tak przy okazji - ciekawe czy facet by się zmie?cił w nasz? zlotow? "S" - kę  :D  :)

Miła muzyczka (hauajan stajl), ale to chyba teledysk z elementami pogrzebu,

więc chyba już nie sprawdzimy czy się facet zmie?ci w nasz? zlotow?... :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...