Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wasza muzyka...


Rekomendowane odpowiedzi

Może było a może nie było, na pewno total off topic, ale poruszona ostatnim odkryciem = Blind Guardian wydał nowa płytę, wszystkim gustuj?cym w klimacie polecam do przesłuchania, ja wałkuję z Morley'em "Another Stranger Me" od... mniej więcej kilkunastu minutek?

A Wy?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    10

  • Pollacco

    8

  • -=Dee Jay=-

    7

  • zyzio

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Mój Top aktualny:

DIMMU BORGIR - wszystko

KATATONIA "The Great Cold Distance"

K-PAX soundtrack z filmu

PANTERA "Vulgar Display Of Power"

EVA CASSIDY "Live At The Blues Alley"

Ale pewnie już za tydzień będzie inny !TAZ

Cóż by to był za beznadziejny swiat bez fajnych melodii....

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dla mnie najmilsza dla ucha muzyka jest dzwiek silnika, no moze tez dlatego jak nie jade slucham hard rocka i ciezkiego metalu w kazdej postaci. Polecam piatkowa audycje na Antyradiu w Wawie 94 FM. Audycja jest w piatek o pn. o delikatnej nazwie "rzeznia" !TAZ Zreszta caly dzien slucham tego radia bo poprostu puszczaja inna muzyke niz wszedzie poprostu prawdziwy rock i hard rock !V

Odnośnik do komentarza
Heh wiecie mozze jak sie nazywa utwor w ktorym duzo jest slychac saksofonu ? prawdopodobnie to typiara gra ?

Pozdroo

KAcza

Najprawdopodobniej chodzi Ci o szlagier Candy Dulfer, ale tytułu się nie podejmuję, bo nie pamiętam, nigdy nie zwróciłam uwagi...

Artix kiedy? w Lbn było co? na wzór Antyradia - Akademickie Radio Centrum, niestety złote lata tej rozgło?ni już minęły i rzadko można znaleĽć co? dla ucha... Albo ja zdziczałam do reszty... ;););)

Odnośnik do komentarza
Najprawdopodobniej chodzi Ci o szlagier Candy Dulfer, ale tytułu się nie podejmuję, bo nie pamiętam, nigdy nie zwróciłam uwagi...

Je?li rzeczywi?cie chodzi o ten utwór to Candy Dulfer go wykonuje z Davem Stewartem (ex Eurythmics) a nazywa się ów numer "Lily Was Here" chyba

Odnośnik do komentarza

Ostatnio ulubione nuta to... Bramafam- Jedwab :D

A tak ogolnie to At The Drive In- plyta "Vaya" oraz "Relationship Command" !OK

Z zespolow to: Blur, The Mars Volta, Myslovitz, At The Drive In, Placebo, Korn, SOAD Łoo pelno tego :D:D

Odnośnik do komentarza

strzalka

pistolsi , the clash, The damned, the ordinary boys, the vibrators, Bloc party

manu chao rock rock. polskie? hmm dla mnie czas sie w latach 80 zatrzymal : siekiera, dezerter, armia. koncerty w jarocinie , brodnicy ;) oj bylo git :lol::P

arek

Odnośnik do komentarza
Mario, Asmo :lol: to lubię ;) Od siebie dorzucę Zeromancer'a i Interpol ;) i może jeszcze Panic!At The Disco ;) , jako? tak ostatnio w ucho mi wpadł... ;)

;) Interpol jak najbardziej, dodam ze pare razy na Jarocinie sie bywało (90-92) i innych festiwalach

i dalej na koncery sie chodzi, oraz mam wszystkie Tylko Rocki od 1 numeru wrzesień 91. A kapele których słucham długo by wymieniać. Staram sie przekazać to synowi (słuchanie muzyki) i Marcel (2,5 roku) woli Armię od Ich troje ;)

Choć koncert Duran Duran na wy?cigach mu sie nie podobał ;)

Teraz głownie muzyke kupuje jako koncerty na DVD.

Odnośnik do komentarza

Hehehe Majon, znam ten ból... komercha mnie nie kręci ;) chociaż kto? mógłby się przyczepić do Anathemy :lol: , któr? wprost uwielbiam i za któr? jeżdżę po całej Polsce, jak tylko graj? koncerty i z któr? po czę?ci wi?żę się Morley'owa historia... ;)

Polecam "Underworld" i parę innych ;)

Ps. Odluchaj sobie "Another Stranger Me" ;) i podziel się wrażeniami ;)

Odnośnik do komentarza

TOOL - jak dla mnie najwazniejsza kapela. Muza pelna ekspresji, poprostu miod dla moich uszu, nigdy sie nie znudzi.

Dalej to wszelkie apocaptylicy, blind guardiany (i ich interpretacja Lord Of The Ring), artorsis, anathema, dimmuborgir, cradle of filth (siostra kiedys przez przypadek odpalila kasetke i sie zalamala:P), ale takze iron maiden, godsmack, korn, black sabat, i duuuzo duzo muzy (ale nie wszystko) jaka leci w antyradiu.

P.S.

Zapomnialbym o balladach kAt`a...poprostu rewelka i cudownej ostatniej plycie COMY.... a jak ktos jest twardy i ma mocne nerwy niech odpali sobie KID606...cos poprostu genialnego!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A ja lubie Mozarta ....

:P brawo ja też Nim nie gardzę :P

i Jego kolegami po fachu też,oczywi?cie w odpowiedniej chwili, ale nie na :lol: czy przy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...