Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wasza muzyka...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • szorstki

    10

  • Pollacco

    8

  • -=Dee Jay=-

    7

  • zyzio

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ja sie odkurzylam wczoraj wszystkie swiateczne standardy ....

A w MM przesluchalam jeszcze Bottiego ... wiec moze na mikolajki sobie kupie

:lol:

No i tak bedzie do Swiat

:)

Odnośnik do komentarza
Gość denver27

ja lubie lounge music ,przygode z tym gatunkiem zacz?łem od słynnej serii Cafe del mar"zasłyszanej nad naszym morzem pewnego czerwcowego popoludnia,moja fascynacja tym gatunkiem trwa do dnia dzisiejszego ,doszedl jeszcze smooth jazz,

ogólnie rzecz ujmuj?c muzyka relaksacyjna :)ale nie tylko,od czasow szkoly sredniej chodzi za mn? The cranberries,Mylene Farmer .Napewno nie moge powiedziec ze slucham jednego gatunku muzyki,Wraz z upływem lat odkrywam w sobie nowe pokłady wrazliwosci muzycznej dlatego gatunki sie zmieniaj? ,muzyka sie zmienia i ludzie takze sie zmieniaja i tym filozoficznym akcentem chce zakonczyc swój wieczorny wywód !OKK

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

wychowałem się praktycznie na hc/punk roku :)

nie będę wymieniał co najbardziej z tego wszystkiego lubie bo jest tego sporo.

poza tym gra się co? w jednej czy drugiej kapeli hehe,

Znacie kapelę Frontside???

tak parę kawałków słyszałem ale ze starszych płyt. fajna do?ć kapela :D

tu się człowiek udziela

Odnośnik do komentarza

Extra.

Poczułem się jak w technikum :)

Fajnie, że s? ludzie graj?cy punka urodzeni wtedy kiedy prawdziwego punka juz nie było :D

Mam nadzieje, ze kto? złoży wam propozycję nie do odrzucenia żeby?cie zagrali na jakim? zlocie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dla mnie na pierwszym miejscu jest JAZZ - każdy - ze wskazaniem na pianojazz

z innej muzy - Fredek Merkury & kolesie - bogato?ć i różnorodno?ć brzmień, wiele innych ( głównie muza bluesowa)

z Polski Dżem - w starym składzie z RR, Nocna Zmiana Bluesa, (ciekawostk? jest Jan Skrzek i jego |l?ski Blues)

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

A u mnie jest praktycznie przegl?d rynku hehe

co jaki? czas mam fazy na bardziej konkretniejsze działy muzyczne i teraz na topie jest kapelka Breaking Benjamin - polecam trochę ostrzejsze granko za to bardzo energetyczne.

Z innych rodzajów to praktycznie słucham wszystkiego od poważnej do dance - Techno wszystko zależ od wykonawców.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™

a co powiecie o Public Enemy czy Dialted people's????

zna kto? z was te rytmy

heh powiem wam że dostanie ich płyt w naszym kraju graniczy z cudem

no i obowi?zkowo na openair festiwal w tym roku beastie boys :)B)

Odnośnik do komentarza

Lubię generalnie stary dobry heavy typu Ratt,Accept,Steelheart,

trochę inny metal typu Virgin Steel,Rhapsody,Motorhead,Theatre of tragedy,Judas priest,Manowar,a i Kingiem Diamondem nie wzgardzę !tut

Ale najbardziej mnie chyba kręci ala Accept-UDO !tut

http://www.udo-online.de/media-2005/body_media.htm

malutkie próbki !happybth

Odnośnik do komentarza

Wiec jezeli kots bedzie chetny polecam:

1.Boby Mc Ferrin Chick Corea "The Mozart Sessions'

Ciekawe spojzenie na koncerty fortepianowe Mozarta kots kot je zna moze byc lekko w szoku.Interpretacja Corea-y na fortepianie niesamowita i Boby tak lekko prowadzi trzydziesto osobowy sklad "bomba"!!!!

2."Desamerst" William Christie polecam przyjemny barok z Francji

3.Kolejne wydawnictwo wytworni Harmonia Mundi dla wtajemniczonych nie trzeba reklamowac zaden czeski gniot czyli "BAROQUE ITALIEN REVOLUTION"krotka historia wloskiego barku i jego wplyw na uwczesna muzyke europejska,szkoda tylko ze w polandzie sie nic nie dzialo zupelnie jak u nas wspolczesnych.hmm polecam kawal dobrej histori!!!

Zrobilo sie powaznie ale jak wiecie majon to luzak wiec prosze

4.TEST pierwsza Polska plyta stereo!!na winylu Kozakiewiczowi sie kiedys chcialo grac nie to co teraz w perfekcie :D

5.RARE BIRD "SYMPATHY" kolejny klasyk lat 70 szalenstwo wokalno klawiszowe nic dodac nic ujac Hamondy Mogy...lodzio miodzio dla koneserow

6.Histrorie o trojnogich pajakach pamietacie? Kiedy to na poczatku ubieglego stulecia pewne sluchowisko radiow wywolalo panike w USA?

oczywiscie mowa o "WAR OF THE WORLDS" plyta ktora powstala w latach 70 nie lada kasek dla milosnikow gatunku,przytocze pare nazw i nazwisk;

PHIL LYNOTT

CHRIS THOMSON

RICHARD BURTON

JULIE COVINGTON

DAVID ESSEX

JUSTIN HAYWARD...ITD mix nie z tej ziemi do tego nowe nie okrojone wydanie super audio cd.ehhhh

wspominal ktos o bluesie

prosze;

7. POPA CHUBBY koncercik 'LIVE AT FIP' kochani powiem tyle KANADA!!!!!!!

rock progresywny?nie ma problemu

8.STEVE HACKETT jeden z moich ulubiencow ktory odgrzewa lata 70 we wspolczesnych sosach iscie personowskich albumy np TO WATCH THE STORMS,jakby Genesisi przed masakrycznym philem colinsem lub album iscie king krimsonowski DARKTOWN

JAZZ I ROCK

9. AL DI MEOLA wydawnictwo dobrze znane audiofilom wydawca Telarc

tytul"THE INFINITE DESIRE"John Patitucci,Herbie Hancock,Steve Vai...jazda!!!

Artix tobie polecam

10.Jan Garbarek/Usrat Fateh Ali Kham(tego drugiego mam tez solo) Musican from Pakistan momentami przypomnial mi sie garbarek z lat 70tych odlot.

....no dobra bo ktos powie ze sie wymodrzam ale juz wiecie dlaczego ciagle chodze ze sluchawami od tego sie nie mozna oderwac jak cos mi przyjdzie do glowy to wam podrzuce cos czego nie ma w radiu !V

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
A ja słucham :

Jordi Savalla kiedy potrzebuje się zrelaksować

                   

                 

                   

:D brawo brawo wzbudzilas podziw we mnie hehe

sprawdĽ też to ANTONIO VIVALDI CONCERO CON 2 VIOLINI

mistrzostwo ?wiata

Odnośnik do komentarza
A ja słucham :

Jordi Savalla kiedy potrzebuje się zrelaksować

                   

                  Kocheena jak mam ochotę potańczyć,

                   

                  a na specjalne okazje O.N.A...

Asienko jestem pelen podziwu bo to muzyka najwyzszych lotow grana na instrumentach dawnych lub ich replikach a i repertuar czasami nie latwy a Ty mi tu piszeszze przy tym odpoczywasz...BRAVO BRAVO!!!!

szczapa zapewne chodzi Ci o koncert Vivaldiego Concerto con 2 Violini Adagio e spiccatto.Tez to lubie jak to u Vivaldiego a szczegolnie to mozolne rozpedzanie sie az do finalu (zawsze mowilem ze to byly paczatki hard rocka) :D

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
Gość SzCzApA™
dla mnie na pierwszym miejscu jest JAZZ - każdy - ze wskazaniem na pianojazz

a słyszałe? płytke Kayla Eastwooda Paris Blue bardzo fajny album i co ciekawe to syn tego aktora o tym samym nazwisku

majon koncert u roniego scoota był spoko prawda wymiatali :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

kiedy? był taki wspaniały muzyk Zbigniew Seifert niestety nie wznowiono jego

płyt .

dla relaksu i wyciszenia Leonard Cohen

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

Jimi Hendrix, Lynyrd Skynyrd, Free, Pink Floyd, Led Zeppelin, The Doors, C.C.R. itp. do tego Wagner, a ostatnio Hiromi Uehara:

http://www.youtube.com/watch?v=Jd6GOrRAaBc

Hmmm ale najchętniej to posłuchałbym silnika Hayabusy, ale nie tej, o której my?licie:

http://www.youtube.com/watch?v=v7FYVEWNNrQ

Tenno Heika Banzai!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

czy kto? ze starszych peseli pamięta ile trudu trzeba było aby dostać płytę gwiazd KDL (Kraje Demo Ludu) takich jak Locomotiw, Piramis czy przede wszystkim Omega (Omega gra do dnia dzisiejszego).

Pozdrówko

Odnośnik do komentarza

Tak na prawdę to zależy od nastroju i okazji, ale zazwyczaj do poduszki; 'Mike Oldfield, Jean Michel Jarre, Enigma, Enya, Vangelis...itp.

Milene Farmer, In Grid, Kate Ryan, Sylver, Christina Milian, ATB itp. zabawa oraz wiele innych, i oczywi?cie Scooter na skuter :D:D tak naprwdę słucham wszystkiego po trochu, wszystko to kwestia nastroju i humoru !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
czy kto? ze starszych peseli pamięta ile trudu trzeba było aby dostać płytę gwiazd KDL (Kraje Demo Ludu) takich jak Locomotiw, Piramis czy przede wszystkim Omega (Omega gra do dnia dzisiejszego).

Pozdrówko

Gra ,fajny koncert na dewede 30 lecie Omegi...hmm :D !scooter

No a wegerski Skorpio i jeszcze ja bregovicz byl normalny Bialy guzik czy szalejacy w Helikopterze po Polsce Jon Porter i Porter Band???tuptuptuptruptrup... !scooter

Co tam macie jeszcze do wyciagniecia bo wekend sie zbliza i trza cos posluchac??

Odnośnik do komentarza
u mnie znów na topie Toy Dolls bez końca, ach te lata szkolne...

toy dolls widziałem na wakacjach ostanio na festiwalu Punk Island na słowacji. dali rady pomimo wieku :lol:

dużo lepsi s? na żywo niż z płyt

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...