Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2016 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Dzièkuje Wam wszystkim za wspólną przejażdżkę po NRD.
Mój kymkacz jak na pierwsze kilometry spisał się dzielnie.Było super.
Pozdrawiam i czekam na następne wypady.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Fajne foty ale szkoda ze 125cm3 zostają olewani. Po obiedzie w Babigoszczci
Wracali sami we 2 skutecznie reszta poleciala po DDR podchodzicie i namawiacie na spoty czwartkowe a później dupa !!!rob
Prawko nie podchodzi i nie namawiam

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 minutę temu, romeo1971 napisał:

 Po obiedzie w Babigoszczci
Wracali sami we 2 skutecznie reszta poleciala po DDR podchodzicie i namawiacie na spoty czwartkowe a później dupa.

Bez przesady, no co Ty Roman. Przecież do DDR pojechały 3 (słownie: trzy) skutery, a ile było osób w Babigoszczy? 

2016-09-08%2019.22.53.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja rownież dziękuje uczestnikom przejażdżki po NRD za towarzystwo i wspólną przejażdżkę. Miło było poznać nowego kolegę Darka.
Ale największe słowa uznania należą się naszemu największemu maximaniakowi z GZ, który nawet nie mogąc dosiąść swojego skutera, postanowił wziąć udział w przejażdżce i spędzić z nami czas.
KriSSo jesteś Niesamowity ! Nie znam drugiego tak zakręconego maximaniaka - jesteś Wielki. KriSSo na Prezydenta !!!



c340d9e5eca6e518268dc68cc92ecc20.jpg
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Romek, nie do końca rozumiem o co Ci chodzi...?!?
Przecież nie zawsze da się pojechać czy też wrócić jedną grupą. Zawsze były, są i będą podgrupy wyjeżdżające i wracające, w zależności od możliwości, wcześniej lub pózniej. Jeszcze ani razu, nigdy i nigdzie nie udało nam się wyjechać czy wrócić cała grupą z żadnej z organizowanych imprez, spotkań, zlotów czy nawet spotów. Nie wspomnę już o organizowanych miniwyprawach na które jeździ tylko kilka osób, którym akurat pasuje. Takie jest życie i rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
To widze ze w zasadzie nie trzeba miec prawka na moto mozna latac samochodem po DDR 


Samochodem towarzyszył nam KriSSo, bo akurat nie mógł na skuterze, a chciał być z nami.
Ale dziś na naszej przejażdżce po NRD towarzyszyła nam 125-tka... z kat. B... i co można. Jak się chce, to wszystko można.
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mam pytanie do wszystkich wszystkich osób wybierających się na III Majówkę, czy tworzymy jakieś grupy dojazdowe?

Może podamy informacje kto, o której i skąd zamierza wyruszyć do Świnoujścia, zarówno jedni, którzy wybierają się w piątek jak i drudzy, którzy dojadą w sobotę. To może pozwoli stworzyć jakieś podgrupy i wspólnie i raźniej, w mniejszej lub większej ilości dotrzeć na Majówkę...

Czekamy na informacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...