Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2016 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
16 minut temu, Gregor998 napisał:

Kąpiele były nawet z dymem

No chyba ktoś się zjarał na węgiel :P

 

Odnośnik do komentarza

Ja też jeżdżę. Całe dzionki. Młodego do szkoły, zakupy, młodego że szkoły. Potem jeszcze raz po mieście. Trzeba korzystać. Zima niedługo.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To prawda, ewidentnie zmierzch sezonu czuć w powietrzu i na forum :). Już nawet 125-tki nie latają i nic nie piszą, a wcześniej skuterów nie gasili :)

Odnośnik do komentarza

Cześć, tylko wam pozazdrościć bo ja to się kulam, hotel szalanda pogłębiarka i klapowisko Tak jeszcze do 6go października ale ale potem kulanko na 2oo jak będą pogody, a tak to pozdrowionka z shoreham

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też niestety robię tylko krótkie przeloty: dom - praca - szkoła - dom, albo odwrotnie dom - szkoła - praca - dom. Tylko 15 km dziennie. Na więcej na razie niestety nie ma czasu, pomimo pięknej pogody.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia za tydzień na Majówce :) 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Siorbak napisał:

Cześć, tylko wam pozazdrościć bo ja to się kulam, hotel szalanda pogłębiarka i klapowisko Tak jeszcze do 6go października ale ale potem kulanko na 2oo jak będą pogody, a tak to pozdrowionka z shoreham

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki Mareczku za pozdrowienia i wzajemnie trzymaj się tam w robocie i wracaj szybko. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...