Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2016 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za mile spedzony dzionek :-) szkoda tylko tej zupy z kotem zmarnuje się ;-)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

7aa091871548c38f18043525e66f3af1.jpg

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Koledzy, w czwartek zapowiada się zacna pogoda. Proponuje spotkanie czwartkowe w Nowym Warpnie. Jakiś dinner lub na słodko. Były żeberka w Babigoszczy, teraz może uda się coś w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Czemil fajny pomysł, ale praca mnie wzywa i w środę lecę do Anglii na miesiąc,a później m-c wolnego, więc do zobaczyska i udanych spotów trzymajcie sie, przyczepności opon do asfaltu Hi

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, w czwartek zapowiada się zacna pogoda. Proponuje spotkanie czwartkowe w Nowym Warpnie. Jakiś dinner lub na słodko. Były żeberka w Babigoszczy, teraz może uda się coś w innym miejscu.

Czemil, świetny pomysł. Jestem za. Fajnie byłoby się spotkać większą ilością osób z GZ.

Koledzy i koleżanki, co Wy na propozycję Emila ???

Myślę, że warto by było zorganizować kolejny wspólny spot GZ.

Odnośnik do komentarza

Powoli decyzja zapada. KOLEDZY, zapraszamy na czwartkowy spot w Nowym Warpnie w najbliższy czwartek 8.09.2016 ok godziny 17-18.00. Dokładna godzina do ustalenia. Chodzi o spotkanie, pogaduchy i wspólne spędzenie czasu, nie jest planowany jakiś dalszy wspólny przejazd. Jemy późny obiad, potem deserek, robimy foty, a potem chwalimy się na forum......Zapraszamy

Do wyjazdu ma chęć dołączyć się przedstawicielstwo klubu Czarne Wdowy ze Świnoujścia

Odnośnik do komentarza
:) mi pasuje pracuje w tym tyg.do 15-stej :)...wlasnie zszedlem z drzewa sliwkowego....:)...zostalo jeszcze jedno :)...darecki...sliwki w drodze ida gesiego do ciebie :)...
Odnośnik do komentarza

:) mi pasuje pracuje w tym tyg.do 15-stej :)...wlasnie zszedlem z drzewa sliwkowego.... :)...zostalo jeszcze jedno :)...darecki...sliwki w drodze ida gesiego do ciebie :)...

Kocie , tym lepiej bo ok 15.30 byśmy wyjeżdżali

Odnośnik do komentarza

Dzięki Kocie ,czekam na sygnał. :D A jeżeli chodzi o wyjazd to ja pracuje do 17.30 i niestety nie pojadę. :confused:

Czemil odpowiadając na twojego SMS-a będę coś myślał. Jak kolega nie przedłuży urlopu to wezmę wolne i pojadę. Sprawa jest otwarta i może się uda. Musze poczekać do przyjazdu kolegi bo jest w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza

Koledzy, Koleżanki. Przepraszam za zamieszanie, ale niestety z powodów rodzinnych i pilnego wyjazdu nomen omen do Szczecina w czwartek nie mogę jeździć na skuterze i się z spotkać. Temat pozostawiam otwarty, może inny termin (może weekend) uda sie dopiąć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ nasza wrześniowa Majówka zbliża się w dużym tempie (a jest kilka spraw, które należy umówić i poczynić ustalenia), kilku z nas, w ramach czwartkowego spotu, postanowiło spotkać się z GŚ w połowie drogi, czyli w Babigoszczy. Wyruszamy spod Pleciugi o godzinie 17:00 (nie o o 18:00) w składzie:

1. Urbi

2. KriSSo

3. ArtCho

4. Kunisz

5. ....

Jeśli znajdą się chętni na wspólny przejazd i spotkanie, to zapraszamy o 17:00 pod Pleciugę. Przy okazji, w barze Brzoza opierdzielim jakieś żeberka, ot co ... :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jakieś zamieszanie :-(

Mianowicie jakie? Chętni mogą się przejechać z nami, a niechętni spotkają się normalnie o 18:00 i po kłopocie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Pewnie Grzegorzowi chodziło o propozycję Czemila o spotkaniu w Nowym Warpnie, a tu nagle spot w Babigoszczy.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ nasza wrześniowa Majówka zbliża się w dużym tempie (a jest kilka spraw, które należy umówić i poczynić ustalenia), kilku z nas, w ramach czwartkowego spotu, postanowiło spotkać się z GŚ w połowie drogi, czyli w Babigoszczy. Wyruszamy spod Pleciugi o godzinie 17:00 (nie o o 18:00) w składzie:

1. Urbi

2. KriSSo

3. ArtCho

4. Kunisz

5. ....

Jeśli znajdą się chętni na wspólny przejazd i spotkanie, to zapraszamy o 17:00 pod Pleciugę. Przy okazji, w barze Brzoza opierdzielim jakieś żeberka, ot co ... :clapping:

Ja popołudniówka więc odpadam w czwartek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I gitara. Szybkie info jest najważniejsze. Poza tym, jak widać, jadą tylko 4 osoby (inni nie chcą/nie mogą), więc całe tłumy będą pod Pleciugą o godzinie 18:00, jak zwykle. Przecież ja nie odwołałem spotu :D. Podałem tylko info, żeby nie było pretensji "no proszę. Znowu pojechali i nikt nic nie napisał". Zatem napisałem i tyle. Grota ma rację - każdy sobie poleci gdzie chce, albo wcale - spędzając czwartkowy wieczór przy piwie w domu, bo taki wieczór masz w planie Maćku? No luzik. Każdemu według potrzeb :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...