Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrzesień 2016 w Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa Spacerowa start jutro godz. 10.00 z orlen w Dąbiu. Oczywiście jak będą chętni a jak nie to ruszam z Izabelą z domu. 10.45 odbieram Elvisa z Babigoszczy

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ledwo człek wjedzie w rewiry a tu już jest przejmowany przez główno dowodzących :)

3b2fa3b58f261261b93725a7104f9768.jpg

05ebf073d0e787cc6595ed6d5354dffc.jpg

Pleciuga zaliczona. POM Szczecina i lodzik także. Dzięki wszystkim a szczególnie Artcho, Bilety i Krisso za odprowadzenie :)
Do milego.


Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gregor998 napisał:

Joshua_77 w sobote 8:10 pod Biedronką na Dubois jak lecisz z nami ;) prędkość spacerowa :P

Spacerową prędkością  możemy nie dojechać na 10;00( startują  różne grupy ) a jeszcze trzeba się zakwaterować i przywitać, proponuje  troszkę wcześniej wystartować

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, romeo1971 napisał:

Spacerową prędkością  możemy nie dojechać na 10;00( startują  różne grupy ) a jeszcze trzeba się zakwaterować i przywitać, proponuje  troszkę wcześniej wystartować

Ja to wam proponuję jechać o 10 dzisiaj z nami. Na pewno zdążycie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja jestem już spakowany ... pozostaje tylko założyć rajtuzy i ruszać w drogę ... do zobaczenia ...

Jak Robin Hood i jego kompani!


Do zobaczenia jutro!

f46c9f2a7fa9b51c5573a4ea5bedb9a4.jpg
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co to za glonojad :D Gregor wracaj do zdrowia i rób prawo jazdy A... Jazda na plecaka najwyraźniej szkodzi zdrowiu :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

A co to za glonojad :D Gregor wracaj do zdrowia i rób prawo jazdy A... Jazda na plecaka najwyraźniej szkodzi zdrowiu :)

Brak kat.A jest tu główną przyczyną, nie to że bym sugerował że jazda z Romkiem tak na niego wpłynęła :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Słuchajcie, jest właśnie propozycja na najbliższy czwartkowy spot. Chcemy - musimy zrobić grilla i ognisko.  Niestety, jak na razie miejsca brak... Może ma ktoś jakąś propozycje...???

Prowiant mamy - zostało trochę po Majówce, trzeba szybko skonsumować. Jedynie będzie trzeba dokupić we własnym zakresie pieczywo i napoje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...