Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ja na pewno będę jeździł, zresztą niemal zawsze jeżdżę :P. Muszę kupić synkowi jakiś kajet w Auchan, potem odebrać lody od Marczakowej i zawieźć do domu 4 kubełki, a potem zachód słońca w DDR. Ot, co .... :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

Pokulałem wczoraj jak samotna biała owieczka wśród trzech czarnych wilków. Odwiedziliśmy Nowe Warpno i Trzebież.

9f54e4638f26ad5920b3b7a7ca1fd7bb.jpg

04b7646fe2b3e5f25751fa5be320cc1e.jpg

dd7280d3741a2a40814fa6edde9b26ef.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdjęcie zrobione dzisiaj rano przedstawia suszarnię trocin, na rusztowaniach u góry pracują moi pracownicy z zaprzyjaźnionego Kraju Rad. remontujemy płozy tego bębna, średnica ponad 6 m.

rosja.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie boisz

się tak wysoko wlazic. ? âş

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Spoko, mam uprawnienia na powyżej 3 m

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pogoda piękna, upał, słońce, Koledzy z Grupy Wielkopolskiej zawitali w Zachodniopomorskiem, więc zamiast np kolejny raz zaliczyć Trzebież czy Nowe Warpno, proponuję wycieczkę/przejażdżkę na lody/kawę do Chojny. Celem wycieczki jest oczywiście jazda oraz spotkanie z Miśkiem, dziadzią, Termi_N'em i Małżonką, a także diabełkiem i resztą ekipy.

Zatem, ktoś jest chętny?

Póki co, chcą pojechać:

1. KriSSo.

2. Rogierro.

3. Joshua

4. Kunisz.

5. minimi1

EDIT !!!:

Koledzy,

spotkajmy się o 17:15 na ulicy Zbójnickiej (dom minimi1), a jeśli ktoś nie

wie gdzie to jest to o 17:00 u Kunisza w garażu :D.

P.S.

Pojedziemy przez DDR (Schwedt) :)

Odnośnik do komentarza

Pięknie chłopaki. Nie gadałem dziś z Robssonem, ale myślę, że będzie nas godnie reprezentował na Rugii. Jeszcze raz pozdro koledzy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdjęcie zrobione dzisiaj rano przedstawia suszarnię trocin, na rusztowaniach u góry pracują moi pracownicy z zaprzyjaźnionego Kraju Rad. remontujemy płozy tego bębna, średnica ponad 6 m.

rosja.jpg

Marek, to trąca szpiegostwiem gospodarczem!

Odnośnik do komentarza

Tak jest Marek kradnie tajemnice RWPG. Niestety okaże się jak już wybuduje/naprawi, że to wcale nie była fabryka trocin, ale mały nuklearny obiekt, który po remoncie płozy uniesie się majestatycznie w powietrze, pokaże czerwoną gwiazdę i odleci w kosmos a robotnicy ściągną swoje robotnicze ciuchy sprawnie tworząc szybki pluton egzekucyjny dla inostranców. W tym miejscu Marek ciągnięty przez niby kołchożników na miejsce każni zakrzyknie- towariszci, wy z uma zaszli- ja nastajaszczyj bolszewik, ja polkownik szpion, ja was oddam w waszu sowietckije NKWD, ja ob etam skazu toworiszczu stalinu- i wy ujedietie daleko oj daleko w sybir. Tak Marek powie zawiadiacko nadziewając na swoją głowę wyjętą z kieszeni czapkę pułkownika z dużą czerwoną gwiazdą -:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ponieważ przeróbki kanapy w SW są ostatnio w modzie, ale i przy okazji w trosce a mój kręgosłup (chyba raczej przede wszystkim), postanowiłem zakupić takie coś

KANAPA SW

W planie mam podniesienie oparcia o około 10-12 cm, wypełnienie gąbką przestrzeni i elementów metalowych powstałych między oparciem a kanapą i w całości obszycie skórą.

Chciałbym aby efekt był zbliżony do tego, jaki uzyskał Piootr (dziękuję Piotruś za zdjęcia i przepraszam za upublicznienie bez konsultacji).

kanapa%202a.jpg

kanapa1a.jpg

No i teraz, którego tapicera w Szczecinie lub okolicach moglibyście polecić? Ma być bardzo porządnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wadą mojej pracy jest to że pracuję w nocy około 13 godzin i muszę spać w dzień i nie mam kiedy zwiedzać ale chciałbym pokazać parę zdjęć:

Drogi na Litwie są OK, Łotwa jest bardzo słaba, a tak wygląda droga cały czas wjeżdżając z Łotwy do Rosji, tylko prosto i takie same drzewa (około 450 km) nic innego nie widać, nie ciekawa trasa na wycieczkę motocyklową już mi przeszedł pomysł wyjazdu na 200 chociaż mam wizę 3 miesięczną i mogę wjeżdżać jeszcze tutaj.

droga.jpg

Na dużej stacji paliw, zestaw pomocy.

orlen.jpg

Skręcamy na Smoleńsk

smolensk.jpg

W mieście Gagarin dwie cerkwie:

cerkiew-1.jpg

cerkiew-2.jpg

Podobno auto Gagarina za szkłem:

wolga.jpg

Jeszcze jedno zdjęcie na budowie, wreszcie ktoś mi zrobił.

rosja-1.jpg

W dużym skrócie najważniejsza część mojej pracy, wymiana blach pod pierścieniem.

rosja-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Joshua smutny patrzy na pifko...Chciałaby dusza do raju...

Jacku, patrząc na to jakie wynalazki chlopaki pili to faktycznie mogło mi się smutno zrobić - mój Lech Free juz smakiem przypominal bardziej pifffko ;) Ale nie "wydaje mnie się", że byłem jakoś smutny z tego powodu i raczej była to lekka zaduma z mojej strony ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

To się teraz porobiło - zawsze wyjeżdżało się do pracy na Zachód.

Teraz idzie nowe, Marek przeciera nam szlaki do pracy na Wschód.

Odnośnik do komentarza

Mam, kupiłem HONDĘ sw-t600! You huuu!!!

Specjalne podziękowania dla testerów naszej (już) Hondzi: Maćka-Melmacia, KriSSa i Kunisza; bez nich byłoby trudno.

Pierwsze wrażenia z jazdy - super i ta moc... ps. i super wielkie podziękowania dla mojej Jolci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...