Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Pierwsze słyszę żeby producent nie zalecal wywazania kol.

Nie wiem, być może zaleca, przy czym najwidoczniej niechcący sam zapomniał to zrobić.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 509
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    46

  • romeo1971

    37

  • Rzelu

    35

  • Urbi

    33

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio odbieralem auto z warsztatu.Pod domem okazalo sie ze nie mam oslony pod silnikiem przykreconej.Mechanik stwierdzil ze nie musi bycTak wlasnie dzialaja (wiekszosc) Trzeba pokazywac paluchem i wymagac za kazdym razem

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja przy MR (koło 14), na oryginalnej oponie miałem ciężarki. Teraz jak zmieniałem awaryjnie oponę, to mechanik wyważyl bez dwóch zdań.

Edit = Też mówił, że nie ma odpowiedniej osi, ale widać, jak się chce, to można.

Odnośnik do komentarza

Nowy PCX teścia nie posiada żadnych odważników, zarówno z przodu jak i z tyłu. Nie czuć też żadnych wibracji podczas prowadzenia. Czyżby producent zapomniał? Dodam, że opona założona znacznikiem w miejscu wentyla. Pozdr

Odnośnik do komentarza

Koledzy po co się zastanawiać jak jest możliwość wyważyć to zróbmy to, a czy instrukcja mówi tak lub nie to lepiej miec wywazone niż nie,czyż nie tak przecież to żadne koszta, a pewność że mamy ok

Odnośnik do komentarza

dla mnie bomba - warto obejrzeć

c82cd557bc44ca7fb365fca3e8d32a76.jpg

u Kota

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

ciasta nie mam , ale kawę mogę zrobić. Leśniczówka w Świnoujściu życzliwa motocyklistom

Odnośnik do komentarza

Siorbak, problem w tym że w Szczecinie nie ma zakładu który wyważa koła do skuterów.

Z Melmaciem jeździliśmy kilka godzin po warsztatach i wszędzie tłumaczyli się brakiem tulejek.

Czemil, rzuć tylko hasło a przyjedziemy z ciastem, a nawet z namiotami :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja nie narzekam. Mój wulkanizator wywaza mi opony. W burku wywazyl i u Sławka w Kymco też.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja stoję na granicy Łotwy z Rosją wygląda to słabo ciekawe jak długo

He he. Ciesz się, że masz tylko jedną granicę.

A tak przy okazji, wszystkich przeciwników Unii wysłałbym na takie granice, żeby zobaczyli jak może być (oczywiście dotyczy to wszystkich podróżników-przeciwników).

Odnośnik do komentarza

Ja stoję na granicy Łotwy z Rosją wygląda to słabo ciekawe jak długo

Wyjmij z bagarka kałacha ... od razu sprawy zmienią bieg ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wyjmij z bagarka kałacha ... od razu sprawy zmienią bieg ... :)

I znów się coś nauczyłem że konfiety to nie chodzi o cukierki tylko o kasę.

Odnośnik do komentarza

Ja swoje kola przod i tyl wywazalem na zelechowie w Garaz Motor,nie bylo problemu. Azzkara tez chwalil sie ze moze wywazyc kiedy odbieralem skuta

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zobaczcie jak nie należy pokonywać ronda :) Co prawda słabej jakości nagranie ale coś tam widać. Pan motocyklista nie wytrzymał napięcia, że będzie musial całe rondo objechać dookoła i postanowił zrobić to po swojemu. Niemiec w Świnoujściu postanowil zawrócić, na Krygiera w Szczecinie (jadąc od Ś-cia) pan wymyślił sobie , że skoro jest wolny pas to dlaczego by nie skorzystać , wracając do domu struś pędziwiatr wyprzedzając nie zdążyłby schować się za mną, więc postanowil przedłużyć wyprzedzanie ale już też po swojemu, no i pan w Świnoujściu pewnie na prom sie spieszył i nie doczekał zielonego :)

Odnośnik do komentarza

Tymczasem trójca ja Qrzysztof i Romeo dokonaliśmy razwiedki bojem na kierunku Jez. Glinne. Mimo nawierzchni średniej jakości Puszcza Bukowa obfituje w klimatyczne miejsca. 643e07761d34763e4312dc85fbcb7783.jpg47257b081b1143df61dc7f55de2a13a8.jpgcc9e761f40a51abec2182817f923e4c1.jpg

Odnośnik do komentarza

KriSSo, dzięki za wspólną polatankę. I nie znaczy to, że była do dupy ;)

Qrde niesamowite, ja też wczoraj trochę polatałem i byłem właśnie w Stolcu, ale jaja, znów się nie zgraliśmy ;)

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj woziłem dzieciaki z bidulca w Tanowie, a potem sprzedałem Ewy Micrę, a patem bania z sąsiadem i teraz łeb boli :blush::kwasny:

Odnośnik do komentarza

problem w tym że w Szczecinie nie ma zakładu który wyważa koła do skuterów.

na początku roku, wymieniałem u siebie przednią oponę

bez problemu założyli mi nową i wyważyli na Zielonogórskiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...