Skocz do zawartości
Forum Burgmania

III WIOSENNE SPOTKANIE BURGMANII RYNIA AD 2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Edit

Proszę o szkolenie 9-13 jak się załapię.

Nie doczytałem korekty, że będzie tylko rano

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Proszę o szkolenie 15-19, do muzeum rano

Z racji zainteresowania wyłącznie poranną godziną, szkolenie będzie tylko rano. Niestety, mamy na nie tylko 20 miejsc. ;(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może ktoś zrobi Edit wiadomości o 2 terminach szkoleń.

Ogłoszenie takimi wielkimi literami walnięte a sprostowanie wiele postów dalej małym druczkiem :)

Dzięki Mariusz za przypomnienie - zauważyłem sprostowanie w tzw międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo sprostowanie było pisane dopiero dzisiaj, jak się o tym dowiedziałem. Niestety, ale rozmowa z CSP jest bardzo trudna. Negocjuję z nimi już ponad miesiąc. :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli jest jeszcze miejsce to też piszę się na CSP.

Sławek, orientujesz się czy jest przewidziana jakaś informacja o naszym przejeździe i prezentacji maszyn w samym Legionowie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Bartunio - albo około 8.30 do Rynii albo przed 9 przed CSP.

@Arecki - tak. Dzaił PR UM Legionowo ma wszystko rozgłosić w mediach społecznościowych wraz z wytyczeniem i podaniem trasy.

@Radek - do muzeum około 10.00

Poniżej wymienione osoby proszę o przysłanie pełnego imienia i nazwiska do mnie mailem albo na PM. Muszę zrobić imienną listę uczestników.

1. Radoslav

2. Larwa

3. Marcin 78

4. krys70

5. ALFI

6. arturas

7. pawel883

8. jaro4_setka

9. boochos

10. Bartunio

11. marig

12. megamix

13. Joasia70

14. robert1973

15. MAKI

16. Jack

17. Piootr

18. Lion

19. Termi_N

20. mordek

21. rypak

22.papcioch

23. Grzech

24. GrzechoCnik

25. Drek

26. Arecki

27. Zenek

Robię co mogę aby wszyscy mogli wziąć udział.

EDIT: Czy ktoś jeszcze chętny? Muszę do jutra podać dane uczestników - Wynegocjowałem 30 osób. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po konsultacjach społeczych i resortowych postanowiłem zrezygnować z szkolenia w CSP, gdyż jazda skuterem w sobotni poranek na oczach policji, to może nie być najlepszy pomysł... ;) I jeszcze nazwisko trzeba podać! :]

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
O ktotej mam byc pod CSP Legionowo bo ja przyjeżdżam w sobotę rano od strony Warszawy
@Bartunio - albo około 8.30 do Rynii albo przed 9 przed CSP.

O ktotej mam byc pod CSP Legionowo bo ja przyjeżdżam w sobotę rano od strony Warszawy

APELUJE o czytanie informacji organizatora!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, ale tam wyżej napisali, że jest tylko poranne :(

Ja z pierwszych wpisów w sprawie szkolenia zrozumiałem, że jedna grupa jedzie rano do CSP na szkolenie razem z osobami towarzyszącymi (w charakterze widzów, czy jakoś tak). Druga grupa do Muzeum. Po południu grupy się zamieniają. Potem wyszło, że do CSP jadą tylko kierownicy do szkolenia. Nie zostawię mojej "osoby towarzyszącej" :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jacek, miały być pierwotnie 2 grupy. Jednakże na popołudniową jak możesz sprawdzić praktycznie nie było chętnych. W związku z powyższym jest tylko grupa poranna. Koszt takiego kursu jest znaczny. Co do osób towarzyszących to mogę się zapytać - po prostu nie było takiego tematu.

Listę ostatecznie uaktualnię jutro. I zamykam temat. ;)

Odnośnik do komentarza

A o której godzinie i gdzie ,w sobotę ,mamy przyjechać - ARTURRO z synem i Szwagier z synem.

Nas interesuje muzeum,ale na poranne zwiedzanie z dziećmi nie zdążymy dojechać.

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Może dobrze mieć, ewentualnie, jakąś listę rezerwową, bo po piątkowych wydarzeniach mam wrażenie, że z frekwencją może być różnie. Tak tylko przyszło mi do głowy....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@ARTURRO73 - popołudniowa grupa wyjedzie z Legionowa w okolicach 15.00.

@ALFI - na chwilę obecną jeszcze mamy kilka miejsc wolnych, więc nie ma co mówić o liście rezerwowej. Każdy kto się zgłosił, ma świadomość, że rano musi być gotowy do jazdy. Jesteśmy dorośli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sprawie osób towarzyszących.

Nie będzie problemu. Potrzeba tylko podać imię i nazwisko. No i podobno nie ma tam za bardzo miejsca do siedzenia ( brak ławek) ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...